Warszawa

5 powodów dla których powinniście korzystać z produktów Eat Me for Kids

Każdy rodzic chce mieć pewność, że produkty, które wybiera dla swojego dziecka są najlepszej jakości. Odpowiednie odżywianie (w szczególności dzieci) to bardzo istotna kwestia zarówno dla ich dalszego rozwoju jak również dla kształtowania odpowiednich nawyków żywieniowych. Coraz częściej gotowe produkty dla dzieci są kuszącą alternatywą dla zapracowanych rodziców. Jedną z możliwości są produkty marki Eat Me, z linii dziecięcej. Dlaczego warto z nich korzystać?

 

 

Wszystkie 6 dań dla dzieci, które oferuje marka Eat me są przygotowywane na bazie naturalnych składników, które są jednym z kluczowych aspektów w diecie dzieci. Specjaliści od żywienia dzieci rekomendują rozszerzenie diety od dań zawierających dużą ilość warzyw - dzięki temu dziecko przyzwyczaja się do ich smaku, a także chętniej po nie sięga w późniejszym okresie życia.

 

Eat me for Kids to nic innego jak naturalna i zdrowa alternatywa! Dania nie zawierają substancji konserwujących oraz barwników, ale za to zawierają witaminy, mikroelementy, które wzmacniają układ odpornościowy dzieci. Ale to nie wszystko! To również źródło błonnika, dobrych węglowodanów oraz białka.

Zbyt duża ilość cukru szkodzi zębom i przyczynia się do rozwoju próchnicy. Nadużywanie cukru to także zwiększone ryzyko zachorowania na cukrzycę. Dieta bogata w cukier może także powodować niekontrolowany przyrost masy ciała -  szkodliwych efektów spożywania cukru jest o wiele więcej. Marka Eat Me wychodzi naprzeciw i proponuje produkty bez dodatku cukru! Danie na słodko, ale bez dodatku cukru? Z Eat Me wszystko jest możliwe! W produktach zamiast cukru wykorzystywany jest ksylitol.

 

 

Wszystkie produkty zostały opracowane we współpracy z dietetykiem dlatego wyróżnia je również odpowiednia gramatura oraz zapotrzebowanie energetyczne jakiego potrzebują dzieci.

 

Ostatnią, ale również istotną kwestią jest proces produkcji, który często budzi wiele kontrowersji. Straty energetyczne, które zachodzą podczas obróbki, mycie, mrożenie i wiele innych aspektów - o te wszystkie aspekty nie musicie się martwić wybierając Eat Me. Wszystkie surowce wykorzystane w produkcji, dzięki procesowi technologicznemu, zachowują pełnię swoich naturalnych walorów odżywczych i smakowych. 

 

 

Codzienne gotowanie świeżych posiłków z pewnością jest najlepszym rozwiązaniem, ale w dobie dzisiejszego pędu nie każdy rodzic może się na to pozwolić - dlatego Eat Me wychodzi z naturalną i zdrową propozycją żywności dla najmłodszych.

Komentarze

Więcej

Warto zobaczyć