Strefa rodzica » Artykuły » Wakacje mistrzów, czyli piłkarskie obozy Coerver Coaching

Wakacje mistrzów, czyli piłkarskie obozy Coerver Coaching

Najwyższy czas pomyśleć o wakacyjnym obozie piłkarskim dla Twojego zawodnika. W okresie wakacji w końcu można skoncentrować się na rozwoju pasji i doskonaleniu futbolowego warsztatu. Towarzystwo rówieśników podzielających sportowe zainteresowania motywuje do treningów i kształtowania umiejętności na boisku. Football Camps Coerver Coaching to oferta profesjonalnych piłkarskich obozów dla dzieci i młodzieży w wieku od 6-16 lat. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojego dziecka w tym roku.

 


Główną ideą programu letnich campów dla dziewcząt i chłopców jest kompleksowy rozwój umiejętności piłkarskich, motorycznych i mentalnych młodych zawodników. Zajęcia sportowe realizowane są zgodnie z metodologią Coerver® Coaching wyłącznie przez certyfikowaną i doświadczoną kadrę trenerską przy wsparciu psychologów i dietetyków sportowych. Obozy odbywają się w sprawdzonych ośrodkach, gwarantujących komfortowe i bezpieczne warunki pobytu oraz profesjonalną bazę sportową.

 

 

Treningi, testy, turnieje
- Mamy doświadczenie w organizacji obozów dla młodych zawodników, podczas których koncentrujemy się w 100 procentach na ich rozwoju, monitorowaniu postępów, motywowaniu do dalszej pracy i odnajdywaniu satysfakcji w piłkarskiej pasji. Uczestniczą w nich zarówno osoby na co dzień doskonalące się w ramach metodologii Coerver® Coaching w piłkarskich akademiach umiejętności - Performance Academy, ale także zawodnicy, którzy trenując w wiodących klubach, już kolejne wakacje spędzają z nami – mówi Sebastian Szczeciński, prezes Coerver Coaching Poland.
Każdy turnus Football Camps rozpoczyna się pokazowym treningiem dla rodziców. Po zakończeniu obozu opiekunowie będą mieli okazję porównać postępy zawodników na finałowym treningu. Program zajęć powstał w oparciu o piramidę rozwoju zawodnika Coerver Coaching, koncentrującej się na indywidualnym progresie piłkarza i wdrożeniu jego umiejętności do gry zespołu. Są to zajęcia kształcące m.in. technikę mistrzowskiego panowanie nad piłką (ball mastery), czy motorykę w aspekcie szybkości i wydolności w działaniach z piłką i bez piłki. Te ostatnie zagadnienia realizowane są w ramach programu Get2Move, który koncentruje się także na technikach i metodach regeneracji oraz prewencji urazów.

 

- Kluczową dla nas kwestią jest bieżący monitoring postępów uczestnika obozu, w ramach tzw. Karty Oceny Zawodnika. Podczas testów technicznych i oceny gry badamy fundamenty piłkarskich umiejętności, takie jak drybling, przyjęcia podania, percepcja zawodnika, wykańczanie akcji i - co bardzo ważne - radzenie sobie z presją. W ramach projektu Football Camps realizujemy testy identyfikacji talentu czyli testy motoryczne i Smart Speed. To łącznie siedem testów, których wyniki zaprezentujemy rodzicom wraz z bazą porównawczą innych zawodników w danym roczniku – mówi Tomasz Bugajski, sport manager Football Camps, odpowiedzialny za przygotowanie programu treningowego na obozach.

 

Technika, motoryka, mental
Jednak Football Camps to nie tylko testy. Od poniedziałku do czwartku trwają rozgrywki w ramach wewnętrznej Ligi Coerver Coaching. W piątek odbywa się finałowy turniej wraz z podsumowaniem osiągnięć zawodników. Każdy z nich podczas codziennych zajęć zdobywa motywacyjne punkty za całokształt pracy na treningach i podczas samych rozgrywek. To element motywacyjnego programu Coerver Football Challange.

 

Zaawansowani zawodnicy z roczników 2002 -2005 podczas obozów trenują wg modelu Performance PRO. To ten sam model treningów, który realizowany jest w ramach obozów Kadry Narodowej Coerver Coaching dla najlepszych zawodników w Polsce. Program opiera się głównie na grach zadaniowych rozwijających  w warunkach meczowych decyzyjność, kreatywność i inteligencję piłkarską.

 

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim
- Obozy odbędą się w dokładnie zweryfikowanych ośrodkach, które specjalizują się w organizacji pobytów profesjonalnych sportowców. Jest to m.in. ośrodek w Gutowie Małym, w którym trenują kluby ekstraklasy czy nowoczesny obiekt w Mrągowie oraz centrum sportowe i regeneracyjne w Opalenicy. Standardowo zapewniamy opiekę jednego wychowawcy na maksymalnie 12-osobową grupę dzieci. Na obozie dbamy również o dietę uczestników. Obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów gazowanych i słodyczy, a w zamian gwarantujemy 5 pełnowartościowych posiłków. O menu dba oczywiście dietetyk sportowy – zaznacza Iwo Szczeciński, event manager Coerver Coaching Poland, koordynator Football Camps.
 

Zapis i płatność w 3 minuty!
Rejestracja dziecka na obóz odbywa się poprzez stronę: www.coerver.pl/football-camps, gdzie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy dokonać opłaty zadatku lub całości poprzez wygodną i bezpieczną stronę płatności internetowej – Tpay.

 

Organizatorzy przygotowali specjalny kod rabatowy o treści czasdzieci, obniżający cenę obozu o 50 zł. Kod należy wpisać w koszyku w polu „Kod kuponu”, po wcześniejszym wybraniu terminu i lokalizacji obozu.

 

 

 


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Bydgoszcz na weekend więcej » x
Zobacz » Artykuły
Bydgoszcz na weekend

Bydgoszcz na weekend

Bydgoszcz to miasto, w którym nie sposób się nudzić! Obojętnie czy ma się 5 lat czy 50. Przekonajcie się sami. więcej »
Runmaggedon dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka!

Runmaggedon dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka!

Najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami w Polsce, czyli Runmaggedon łączy wyzwanie sportowe z integracją zespołów pracowniczych i wsparciem szczytnego celu. Uczestnicy Runmaggedonu pomaganie mają we krwi. Teraz mogą wesprzeć Komitet Ochrony Praw Dziecka więcej »
Pierwsze urodziny - prezenty na roczek dla chłopca i dziewczynki

Pierwsze urodziny - prezenty na roczek dla chłopca i dziewczynki

Roczek to długo wyczekiwana chwila przez rodziców, dziadków, chrzestnych i wszystkich innych członków rodziny brzdąca. Goście zwykle intensywnie zastanawiają się nad odpowiednim prezentem dla rocznego dziecka. Okazuje się, że wybór wcale nie jest trudny! Zobacz, jakie zabawki okażą się najlepszym prezentem na pierwsze urodziny i dlaczego zadowolone będzie z nich nie tylko dziecko, ale też jego rodzice. więcej »
5 porad jak nauczyć dziecko bezpiecznej zabawy z psem

5 porad jak nauczyć dziecko bezpiecznej zabawy z psem

Psy są najlepszymi przyjaciółmi naszych dzieci! Jednak by nawiązać przyjaźń ze zwierzakiem domowym, dzieci powinny nauczyć się jak bezpiecznie obchodzić się z czworonogami! więcej »
Konkurs - Moje ulubione miejsca do biegania
Patronat CzasDzieci.pl

Konkurs - Moje ulubione miejsca do biegania

Zapraszamy najmłodszych fanów biegania do kolejnego konkursu; "Moje lubione miejsca do biegania", w którym zadaniem uczestników jest przedstawienie w dowolnej formie (opis, rysunek, zdjęcie) z krótkim uzasadnieniem, najlepszych miejsc na jogging. więcej »
Jak pies z kotem? a może z szopem? Premiera nowego serialu "Taffy" w Boomerangu

Jak pies z kotem? a może z szopem? Premiera nowego serialu "Taffy" w Boomerangu

Boomerang przedstawia nowego bohatera! Buszujący w śmieciach szop - Taffy - przebiera się za kota i zadomawia w rezydencji Pani Majętnej. Wierny przyjaciel właścicielki, pies Bentley wie, kim tak naprawdę jest nowy lokator i zrobi wszystko, żeby się go pozbyć. Premiera już 15 lipca więcej »
Fast food w dziecięcej diecie

Fast food w dziecięcej diecie

Dzieci uwielbiają potrawy typu fast food, i jest to fakt, z którym trudno dyskutować. Nawet najwyborniejsza zupa pomidorowa czy najpiękniej wysmażony kotlet schabowy w starciu z pizzą, burgerami, hot-dogami lub frytkami mają w opinii małych smakoszy bardzo nikłe szanse powodzenia... więcej »
Ogród dla dzieci - sprawdź jakie atrakcje i zabawy możesz przygotować w ogrodzie

Ogród dla dzieci - sprawdź jakie atrakcje i zabawy możesz przygotować w ogrodzie

Często w okresie wakacyjnym maluchy nudzą się. Zwłaszcza latem, warto zorganizować we właściwy sposób czas swoim pociechom, kiedy mają one przerwę od przedszkola czy szkoły. Możliwości jest bardzo dużo, jednak jednym z najlepszych rozwiązań jest stworzenie atrakcji dzieciom we własnym ogrodzie. więcej »
Zostań smart rodzicem - 5 aplikacji stworzonych dla mam

Zostań smart rodzicem - 5 aplikacji stworzonych dla mam

Która mama w dzisiejszych czasach nie posiada smartfona? Niewielkie urządzenie ma prawie każdy i coraz chętniej sięgamy po aplikacje na telefon ułatwiające codzienne obowiązki. Bankowość mobilna? Prawdziwy hit! Zakupy z dostawą do domu? Ultrawygoda! Dlaczego więc nie wprowadzić rodzicielstwa na nowoczesne tory? Usprawnij opiekę przy maluszku z dedykowaną aplikacją dla mam! więcej »
Głowa pełnych szalonych pomysłów! Prezentujemy zdjęcia z filmu Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
Patronat CzasDzieci.pl

Głowa pełnych szalonych pomysłów! Prezentujemy zdjęcia z filmu Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki

Prezentujemy galerię zdjęć z wybuchowej komedii o najbardziej wyluzowanym konstruktorze świata... więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Słoneczniki 2019

ZGŁOŚ INICJATYWĘ!

ZGŁOŚ INICJATYWĘ!

Po raz kolejny oddajemy głos Wam, Rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym inicjatywy, które odbyły się na przełomie lat 2018/2019.  

Temat na Czasie!

Boomerang to miejsce, w którym znajdziesz Twoje ulubione filmy rysunkowe, wideo i bezpłatne gry. Graj w gry ze swoimi ulubionymi postaciami z kanału Boomerang, takimi jak Scooby-Doo czy Tom i Jerry.  

Weekend na Czasie

Wakacyjny weekend - 20-21 lipca 2019

Wakacyjny weekend - 20-21 lipca 2019

Tym razem polecamy Waszym dzieciom spotkania ze sztuką, językiem angielskim, przyrodą, teatrem i muzyką klasyczną.  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jakich treści brakuje na portalu?
Porad dotyczących wychowania dzieci 0-2
Porad dotyczących wychowania dzieci 3 - 6
Porad dotyczących wychowania dzieci 7 - 9
Porad dotyczących wychowania dzieci 10 - 12
Porad dotyczących radzenia sobie z nastolatkami
Nie szukam tu porad dotyczących wychowania dzieci
Nie szukam w ogóle żadnych porad


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019