Warszawa

Campy Ligi Mistrzów 2019

Campy Ligi Mistrzów 2019

Międzynarodowi trenerzy piłkarscy przyjadą do Polski na cały lipiec i będą trenować dzieci i młodzież na 8 edycji Campow Ligi Mistrzów, które odbędą się pod Łodzią, na Ślasku i w Poznaniu.

  •  Zajęcia poprowadzą trenerzy  ze znanych akademii Hiszpanskich oraz z Wloch i Belgii.
  •  Codziennie 3 h treningu piłkarskiego z międzynarodowymi trenerami
  •  Codziennie 2 h nauki języka hiszpańskiego z native speakerami
  •  Od 2012 roku zorganizowaliśmy Campy piłkarskie dla ponad 1500 dzieci i młodzieży
  •  Zorganizowaliśmy Campy w 10 miastach: Gdynia, Warszawa, Kraków, Pisz, Łódź (Tworzyjanki), Gniewino, Kleszczów, Poznań (Kórnik), Opalenica i  Chorzow
  •  W 2019 bedziemy ponownie na Stadionie Slaskim a takze w Poznaniu i w Lodzi.

Formuła Campów została opracowana na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń w pracy z młodzieżą szczególnie uzdolnioną sportowo. Teraz każdy Camp to 7 dni wypełnione rozwojem piłkarskiej pasji pod okiem zagranicznych trenerow. 

 

Treningi piłkarskie dedykowane są kluczowym umiejętnościom:

  •  rozumienie gry,
  •  percepcja boiskowa,
  •  umiejętność skanowania przestrzeni na boisku,
  •  decyzyjność podczas gry.

Dzięki temu unikalnemu pomysłowi dzieci uzyskują dostęp do metod i tajników treningów jednych z największych akademii w Europie.

Na Campy Ligi Mistrzów rodzice z całej Polski zapisują dzieci w wieku 7-16 lat, które w roku szkolnym trenują w swoich lokalnych klubach, a podczas wakacji chcą zdobyć nowe kompetencje u boku naszych trenerów z Hiszpanii, Włoch i Belgii! Co roku przyjeżdżają do nas też dzieci z zagranicy.

 

Podczas Campów nie ograniczamy się tylko do piłki nożnej. Naszym celem jest również zaszczepienie w uczestnikach chęci do nauki języków obcych. Każdego dnia native speakerzy prowadzą 2 godzinny lektorat z hiszpańskiego. Po takim intensywnym kursie uczniowie będą znali podstawowe pojęcia oraz będą potrafili porozumieć się na boisku w czasie gry.

Prowadzimy także zajęcia z zakresu etyki sportu. Będziemy uczyć odpowiedniej motywacji do treningów i ciągłego rozwoju piłkarskich pasji.

 

Campy to również odpoczynek i dobra zabawa. Dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z dodatkowych wyjść na basen, tenisa ziemnego, sali gimnastycznej i siłowni, sali kinowej, bilarda czy trambambuli.

Każdy uczestnik dostaje strój piłkarski.

 

Tutaj będziemy trenować podczas lata 2019:

Więcej informacji : https://www.campy.com.pl

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć