Warszawa

Czy widzisz Felusia? - "Feluś Kocimiętki. Niewidzialny Kot"

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest mieć wymyślonego przyjaciela? Rzecz niełatwa i jednocześnie mało prawdopodobna, a jednak mała Ala zaprzyjaźnia się z kotkiem, którego nikt nie widzi. Mały, słodki, puszysty przyjaciel znaleziony na grządce kapusty.

 

Przedstawiamy Państwu Felusia Kocimiętkę, który nieźle namiesza w życiu małej Ali.

 

 

Wszyscy wiemy, że kotki to specjalne i wyjątkowe zwierzęta domowe. Są często nieco wyniosłe i chcą być traktowane po królewsku, a jednak kochamy je całym sercem. I to właśnie pokazuje mała Ala w nowej serii książeczek "Feluś Kocimiętki". Choć kotek jest niewidzialny, obdarza go swoją miłością, zaprasza do swojego domu, przedstawia rodzinie i gości po królewsku. Mała Ala i Feluś nieco napsocą, lecz z odsieczą przybędzie do nich dziadek, który udzieli im lekcji dobrych manier. 

 

Książka Pip Jones pt. „Feluś Kocimiętki. Niewidzialny Kot.” to pięknie zilustrowana, rymowana opowieść, która swoimi krótkimi historiami pokazuje prostotę, łatwość nawiązywania relacji i jest świetną pozycją, która przypadnie do gustu wszystkim dzieciom. Książka zostanie wydana przez wydawnictwo Zielona Sowa i będzie mieć swoją premierę 3 kwietnia, a II tom pojawi się już w maju.

 

 

 

Seria książek jest również gorąco polecana przez aktorkę, Agnieszkę Sienkiewicz:

 

„Wspaniała opowieść o niecodziennej przyjaźni, która poruszy wyobraźnię każdego małego czytelnika! To pięknie zilustrowana seria, pełna zabawnych i jednocześnie mądrych historii.”

 

Nie czekajcie i jak najszybciej sprawdźcie, jak potoczą się losy małej Ali i kotka Felusia Kocimiętki. Zachęcamy Was do wspólnego czytania z Waszymi pociechami i rozwijania ich wyobraźni!

 

 

Książka do kupienia TUTAJ!

 

Komentarze

Więcej

Warto zobaczyć