Warszawa

Bajkowe przeboje MiniMini+

„Bajkowe przeboje MiniMini+” to najnowszy album zawierający melodyjne i skoczne piosenki z uwielbianych przez dzieci bajek: „Myszka w paski”, „Dzielny Lew Eryk” oraz „Księżniczka Hania i Grymasek”.


Są one bardzo dobrze znane wśród najmłodszych widzów MiniMini+, gdzie nie tylko zapewniają rozrywkę, ale także posiadają wartościowe walory edukacyjne – Księżniczka Hania uczy wrażliwości, Myszka w Paski udowadnia, że warto pomagać innym, a Dzielny Lew Eryk pokazuje jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.


W albumie znajdziecie wybór najciekawszych piosenek przeznaczonych dla przedszkolaków oraz…prezent! Naklejki z ulubionymi postaciami bohaterów MiniMini+!

 


„Bajkowe Przeboje MiniMini+” dostępne już w sprzedaży!

 

Tracklista:

  1. Takie małe czary-mary
  2. Tralalali tralala
  3. Szalony twist
  4. Podróż przygodą jest
  5. Radę dam
  6. Gdy dorosnę
  7. Oczka zmruż
  8. Sen Eryka
  9. Niebieski walczyk
  10. Dobranoc już

 


 

O czym są bajki?

 

Myszka w Paski:
Myszka w paski to bohaterka animacji dla dzieci, która zawsze służy dobrą radą. To miłe zwierzątko w pasiatej sukience wie, jak należy się zachować w różnych sytuacjach np. jak właściwie wydmuchać nosek czy dbać o skórę ale również jak zachować się przy stole.

 

Dzielny Lew Eryk:
Dzielny lew Eryk, mimo że jest lwem, czyli królem zwierząt, też czasem się czegoś boi. Wie jednak, że każdy strach można pokonać. Lew Eryk jest zawsze gotowy, by udzielić mądrej rady. Dla niego nawet wizyta u fryzjera jest wspaniałą przygodą.

 

Księżniczka Hania i Grymasek:
Pełna humoru seria animowana o perypetiach małej księżniczki i jej przyjaciela - marudnego Grymaska.

 

 

 

Płytę możesz kupić tutaj! >>

Komentarze

Więcej

Warto zobaczyć