Poznań

Sezamkowy Teatr. Spektakl ,,Kto tam?"
Poznań Spektakl

Sezamkowy Teatr. Spektakl ,,Kto tam?"

27 października

Spektakl ,,Kto tam?" w ramach Sezamkowego Teatru - cyklu spotkań dla dzieci.

 

Teatr Uszyty powstał z niczego. A właściwie ze wszystkiego co niezbędne: z miłości do teatru, lalek i pracy rzemieślniczej. Teatr Uszyty Katarzyna i Andrzej Kopczykowie, tworzą przy użyciu igły, młotka, talentu, śrubek, nitek, energii, wiertarki, pomysłów, tkanin, piły, wyrzynarki i humoru.

 

Spektakl „Kto tam?”

Mały, niebieski Zajączek - główny bohater przedstawienia, wprowadza najmłodszego widza w magiczny świat teatru lalek i niezwykłych dźwięków. Stworzony na oczach dzieci Zajączek nie chce być sam, pragnie poznać inne zwierzęta, by się z nimi zaprzyjaźnić. Ale czy mu się to uda?

 

Przekonajcie się sami. Kolejni bohaterowie przychodzą do widza przez tajemnicze drzwi, a każdy bohater ma jakąś ukrytą tajemnicę, zagadkę, sztuczkę... Warstwę plastyczną cechuje estetyczna synteza i spokojna kolorystyka, która wpływa na kształtowanie wrażliwości plastycznej i emocjonalnej widzów. Po spektaklu dzieci mają okazję poznać Teatr Uszyty „od podszewki” i uczestniczyć w niezwykłym wywiadzie ze zwierzętami...Zabawa ma charakter żartobliwy i spontaniczny, mówimy o prawdziwych zwyczajach zwierząt, opowiadamy historie z nimi związane, staramy się uwrażliwiać dzieci na problemy ludzi i zwierząt.

Miejsce wydarzenia:
ul. Św. Marcin 80/82
61-809 Poznań
Organizator:

Centrum Kultury ZAMEK

ul. Św. Marcin 80/82
61-809 Poznań
tel.: 061 64 65 200

Wydarzenia w Poznaniu

Warto zobaczyć