Poznań

Dzieciaki na Piętrze
Poznań Warsztaty 4–10 lat

Dzieciaki na Piętrze

26 października 2019
Wpis archiwalny

Przed nami kolejny sezon Dzieciaków na Piętrze. Sobotnie popołudnia na Masztalarskiej 8 spędzimy w towarzystwie znanych i zupełnie nowych postaci. „Jesteśmy przekonani, że skradną serca dzieciaków i poruszą ich wyobraźnię. Zobaczymy perypetie postaci znanych z pięknych i mądrych książek, którym zaproszone przez nas teatry nadały niepowtarzalną formę” - mówi Anna Rozmianiec, kuratorka cyklu.

 

Godz. 15:00

WARSZTATY Z POSZUKIWANIA MUZYKI „USZY DO GÓRY”
PIOTR DELIMATA
Ile muzyki jest w przyrodzie, ile przyrody w muzyce? Czy zwierzęta potrafią słuchać muzyki, a może nawet ją zagrać? Dzieci wspólnie poszukają symfonii i etiud zaklętych w szumie morza i śpiewie ptaków. A kiedy je już znajdą - poznają utwory znanych kompozytorów, by rozpoznać w nich… te same dźwięki.

 

Godz. 16:00

00 „OWIECZKA BELLA”
TEATR GILI GILI
Daleko, daleko, za górami, za lasami, za rwącymi potokami, na zielonej łące pasła się owieczka. Była tak mała, że można ją było pomylić z ciasteczkiem, a nazywała się Bella. Wiodła ze swoim pasterzem spokojne życie, jednak ciągle marzyła o tym by stać się większą. Niezwykle ciepła i mądra opowieść o malutkiej owieczce, która chodząc w „nieswojej skórze” prędko przekonuje się, że warto być po prostu sobą.

 

Bilety

  • przedstawienie: 10 zł
  • warsztat: 10 zł
  • przedstawienia i warsztaty przeznaczone są dla dzieci: 4-10 lat

Bilety dostępne na portalu bilety24.pl oraz stacjonarnie w kasie Kina Muza.

Miejsce wydarzenia:
ul. Masztalarska 8
61-767 Poznań
Organizator:

Estrada Poznańska

ul. Masztalarska 8
61-767 Poznań
tel.: 061 852 88 33

Wydarzenia w Poznaniu

Warto zobaczyć