Poznań

Dzieciaki na Piętrze
Poznań Warsztaty 4–10 lat

Dzieciaki na Piętrze

12 października 2019
Wpis archiwalny

Przed nami kolejny sezon Dzieciaków na Piętrze. Sobotnie popołudnia na Masztalarskiej 8 spędzimy w towarzystwie znanych i zupełnie nowych postaci. „Jesteśmy przekonani, że skradną serca dzieciaków i poruszą ich wyobraźnię. Zobaczymy perypetie postaci znanych z pięknych i mądrych książek, którym zaproszone przez nas teatry nadały niepowtarzalną formę” - mówi Anna Rozmianiec, kuratorka cyklu.

 

Godz. 15:00 

WARSZTATY TANECZNE „PIĘĆ TAŃCZĄCYCH ZWIERZĄT”
KIALI KACPER LIPIŃSKI
Warsztaty opierają się na systemie ruchowym F.G.D (Fight Gravity Dance), który łączy technikę tańca współczesnego z elementami sztuk walki. Prowadzący, autor koncepcji, przeprowadzi dzieci i rodziców przez świat tańca, pełnego gracji i lekkości oraz przez świat sztuk walki, pełen mocy i siły. Najważniejsza jednak pozostanie relacja rodzica z dzieckiem, oparta na zaufaniu i potrzebie przebywania razem.

 

Godz. 16:00

„PRZYGODY MAŁEJ KSIĘŻNICZKI”
DRAMA STUDIO
Pewnego dnia Domisia Amelia wypowiada życzenie - chciałaby zostać wielką reżyserką. Domisiowa czarodziejka spełnia jej marzenie i przenosi, za pomocą czarów, wraz z Pysią, Erykiem i Strachowyjem, do najprawdziwszego Teatru. Okazuje się jednak, że nie wszyscy są tym zachwyceni. Jednak Amelia, krok po kroku, przekonuje ich, że zabawa w teatr jest naprawdę wspaniała. Nawet publiczność zostaje wciągnięta w realizację sztuki teatralnej!
W spektaklu usłyszymy największe domisiowe przeboje, będzie można również zdobyć autograf ulubionego bohatera.

 

Bilety

  • przedstawienie: 10 zł
  • warsztat: 10 zł
  • przedstawienia i warsztaty przeznaczone są dla dzieci: 4-10 lat

Bilety dostępne na portalu bilety24.pl oraz stacjonarnie w kasie Kina Muza.

Miejsce wydarzenia:
ul. Masztalarska 8
61-767 Poznań
Organizator:

Estrada Poznańska

ul. Masztalarska 8
61-767 Poznań
tel.: 061 852 88 33

Wydarzenia w Poznaniu

Warto zobaczyć