Poznań

Rozwiązanie konkursu pt: “Złota rybka”

Rozwiązanie konkursu pt: “Złota rybka”

Po ponad trzech tygodniach walki uczestników o nagrodę w konkursie organizowanym wspólnie z Domem Kultury Orle Gniazdo, a związanym z tematyką spektaklu granego w ramach “Sobotnich Bajdurek” wyłoniliśmy zwycięzcę.

 

Nagrodę główną, czyli rodzinną wejściówkę dla 4 osób oraz paczkę-niespodziankę od CzasDzieci.pl otrzymał Mikołaj Rybarczyk, którego praca plastyczna łączyła w sobie kilka technik.

 

 

 

 

 

A oto zwycięska praca:

 

 

Wręczenie nagrody odbyło się przed spektaklem “O rybaku i złotej rybce”, bajki należącej do światowej klasyki, lecz opowiedzianej na nowo z zachowaniem poetyki Aleksandra Puszkina, którą oddał w swym tłumaczeniu Julian Tuwim.

 

Aktorzy animujący lalki byli ubrani w kostiumy wzorowane na strojach rosyjskich, a całość uświetniały efekty akustyczne oraz tradycyjna muzyka ludowa zaczerpnięta z tamtego kraju.

 

Przedstawienie podobnie jak inne spektakle odbywające się w ramach “Sobotnich Bajdurek” w Domu Kultury Orle Gniazdo spotkało się z ciepłym i żywiołowym przyjęciem przez dzieci. Maluchy ochoczo wtórowały aktorom przywołując tytułową Złotą Rybkę, a po przedstawieniu zdjęciom z głównymi kukiełkami nie było końca.

 

 

 

Zwycięzcy raz jeszcze serdecznie gratulujemy! :)

 


 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć