Poznań » Wiadomości lokalne » Nasze akcje » Spotkanie Rodziców-Korespondentów w Poznaniu

Spotkanie Rodziców-Korespondentów w Poznaniupowiększ

Spotkanie Rodziców-Korespondentów w Poznaniu

Aby tradycji stało się za dość po raz kolejny przybyliśmy do zaprzyjaźnionej kawiarni Family Cafe, aby świętować nasze kwartalne spotkanie. Tym razem jednak przyświecała nam pewna misja…

 

Śmiało można powiedzieć, że odkąd zaczęliśmy współpracę z Family Cafe staliśmy się tam stałymi bywalcami. Nasze kwartalne spotkania to już stały punkt w kalendarzu każdej z nas i swego rodzaju tradycja. To właśnie tam przy kawie, pysznym cieście przyrządzanym w otwartej kuchni na naszych oczach spędzamy mile chwile wymieniając się doświadczeniami i dzieląc obserwacjami. Dzieci zaś ten czas spędzają na beztroskich harcach w kolorowej sali ze zjeżdżalnią i masą zabawek “wpadając” do nas od czasu do czasu by spróbować łakoci lub napić się pysznego kompociku wprost ze słoika!

 

 

 

Tego dnia naszemu spotkaniu przyświecał szczytny cel. Jedna z naszych Korespondentek łącząc siły z Zaczytani.org postanowiła zorganizować punkty zbiórki książek dla małych pacjentów szpitali. Jednym z nich jest właśnie Family Cafe. Dlatego nasze spotkanie było świetną okazją do dorzucenia przysłowiowej “cegiełki” na rzecz tej niezwykłej akcji. I tak się stało! Trzeba przyznać, że akcja zdecydowanie nabiera tempa. Regał umieszczony w rogu sali aż ugina się pod ciężarem książek, co jest dowodem na to jak hojni i wielkoduszni są Poznaniacy. Oby tak dalej! Zakończenie akcji za miesiąc więc mocno trzymamy kciuki, że mieszkańcy miasta postarają się o to, aby ów podarków było jeszcze więcej!

 

 

 

Z biegiem czasu nasze spotkania stają się coraz bardziej owocne. Dzieciaki czują się już w kawiarni jak przysłowiowe “ryby w wodzie”, a nasze rozmowy dosłownie o wszystkim nie mają końca. Mnie zaś nic sprawia większej radości jak nagradzanie naszych Korespondentów za ich zaangażowanie w tworzenie treści portalu cyklicznymi prezentami, których ku mojej uciesze sukcesywnie przybywa. Co ciekawe, ostatnimi czasy do naszego grona dołączają także dumni mężowie naszych dzielnych Mam-Korespondentek, co czyni te spotkania jeszcze bardziej rodzinnymi :)

 

Jedno jest pewne - to piątkowe popołudnie w tym magicznym miejscu połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Misja pomocy małym pacjentom szpitali w naszym przypadku została wykonana, a cudowna atmosfera będąca zasługą naszych Korespondentek i ich pociech jak zwykle sprawiła, że w ten nieco chłodny wieczór jakoś tak się zrobiło cieplej na serduszku :)

 

Uwaga: zbiórka książek trwa do końca października. Liczymy na Was!


Więcej o akcji tutaj:
http://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,777801c1.html

oraz

http://nasz-zaczytany-swiat.blogspot.com/2015/08/zbiorka-ksiazek-na-rzecz-maych.html

 


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Spotkanie Korespondentów Czasdzieci.pl w Poznaniu więcej » x
Zobacz » Wiadomości lokalne » Nasze akcje
Konkurs “Superbohaterowie CzasDzieci”

Konkurs “Superbohaterowie CzasDzieci”

Kiedy inni spędzają czas na śledzeniu Pokemonów, my poszukujemy kogoś zupełnie innego. Czy są wśród naszych fanów mali superbohaterowie? Jeśli tak - mamy dla Was konkurs z supernagrodami! więcej »
Rozwiązanie konkursu pt: “Złota rybka”
Patronat CzasDzieci.pl

Rozwiązanie konkursu pt: “Złota rybka”

Po ponad trzech tygodniach walki uczestników o nagrodę w konkursie organizowanym wspólnie z Domem Kultury Orle Gniazdo, a związanym z tematyką spektaklu granego w ramach “Sobotnich Bajdurek” wyłoniliśmy zwycięzcę. więcej »
Spotkanie Rodziców-Korespondentów w Poznaniu

Spotkanie Rodziców-Korespondentów w Poznaniu

Aby tradycji stało się za dość po raz kolejny przybyliśmy do zaprzyjaźnionej kawiarni Family Cafe, aby świętować nasze kolejne kwartalne spotkanie. Tym razem jednak przyświecała nam pewna misja… więcej »
Spotkanie Korespondentów Czasdzieci.pl w Poznaniu

Spotkanie Korespondentów Czasdzieci.pl w Poznaniu

Kolejne spotkanie i kolejne chwile radości. W towarzystwie naszych Korespondentek i ich pociech zdecydowanie nie można się nudzić. Ciekawe świata, zakochane w swoich dzieciach i pragnące dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami. więcej »
Warsztaty Kolorowe Zoo z Czasdzieci.pl oraz Lingo Fox Academy
Patronat CzasDzieci.pl

Warsztaty Kolorowe Zoo z Czasdzieci.pl oraz Lingo Fox Academy

Warsztaty, które mieliśmy przyjemność organizować wspólnie z Lingo Fox Academy - Interaktywną Strefą Juniora przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! więcej »
Przedpremierowy Miś Yogi w Poznaniu

Przedpremierowy Miś Yogi w Poznaniu

12.02.2011 w malowniczym Poznaniu odbyła się prapremiera filmu „Miś Yogi 3D”. Na przybywające do Cinema City dzieci czekał kolorowy park Jellystone, przygotowany przez animatorów i redaktorów portalu CzasDzieci.pl. więcej »
CzasDzieci.pl na Targach w Poznaniu - relacja!

CzasDzieci.pl na Targach w Poznaniu - relacja!

W ostatni weekend (18.-19.09.2010) mięliśmy ogromną przyjemność gościć na VIII Poznańskich Spotkaniach Targowych - Książka dla dzieci i młodzieży.Tym miłym akcentem oficjalnie przypieczętowaliśmy otwarcie kolejnego naszego miasta. Na naszym stoisku już tradycyjnie nie zabrakło zabaw plastycznych, baśniowych makijaży a szczególnym przeżyciem były wielkanocne warsztaty prowadzone przez naszego miłego gościa - autorkę książek dla dzieci - Joannę Krzyżanek.

więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Dzieci Recenzują

Nowinki

Przeżyj uskrzydlające chwile w ogromnymi motylami

Przeżyj uskrzydlające chwile w ogromnymi motylami

Zapraszamy Was dzisiaj do rozpoczęcia przygody z motylami. Są to jedne z najpiękniejszych owadów. Zachwycają kolorami, rozpiętością...  
Emocjonujący wyścig! - Little Racer na Nintendo Swich

Emocjonujący wyścig! - Little Racer na Nintendo Swich

mocjonująca rywalizacja na krętych torach w malowniczym otoczeniu błękitnego nieba i śnieżnobiałych chmur, niebezpieczny wyścig na zalanym...  

Temat na Czasie!

Teddy Eddie - Angielski dla dzieci

Ambitne i niebanalne zajęcia języka angielskiego dla dzieci? Poznaj metodę TEDDY EDDIE! Nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach. Dzieci kochają dynamiczne lekcje, a rodzice doceniają bogaty program i rzetelne raporty o postępach.   

Czasopismo Na Czasie!

W domu z dzieckiem

Świat Baśnioboru1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019