Poznań » Wiadomości lokalne » Nasze akcje » Spotkanie Korespondentów Czasdzieci.pl w Poznaniu

Spotkanie Korespondentów Czasdzieci.pl w Poznaniupowiększ

Spotkanie Korespondentów Czasdzieci.pl w Poznaniu

Kolejne spotkanie i kolejne chwile radości. W towarzystwie naszych Korespondentek i ich pociech zdecydowanie nie można się nudzić. Ciekawe świata, zakochane w swoich dzieciach i pragnące dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami. W dużej mierze to one są siłą napędową naszego portalu. Okazja do cyklicznych spotkań jest zatem wisienką na torcie naszej owocnej współpracy.

 

 

Także i tym razem spotkałyśmy się z zaprzyjaźnionej kawiarni Family Cafe. Nasze grono sukcesywnie się powiększa dlatego tego dnia czekał na nas wielki stół w części restauracyjnej lokalu. Tym bardziej, że naszym wspaniałym Korespondentkom towarzyszyli ich życiowi partnerzy.

 

Cudowna atmosfera, szczypta słodkości i rozmowa – nie każdy z nas w codzienny zabieganiu ma czas oddawać się takim przyjemnościom. Dlatego tym bardziej doceniamy nasze cykliczne spotkania. Po przybyciu na elegancko zastawionym stole czekały na nas smaczne ciacha i kawa oraz galaretki i kompocik dla maluchów. Delektując się słodkościami mogłyśmy zatem spędzić razem czas i spontanicznie pogadać...dosłownie o wszystkim! Maluchy zaś jak zwykle miały szansę wyszaleć się na sali zabaw oraz umieszczonym nieopodal naszego stołu „domku królików”.

 

Choć nie zawsze udaje nam się zobaczyć w pełnym składzie to każde z tych spotkań jest na swój sposób wyjątkowe. Tak było i tym razem...Z niezwykłą radością obserwowałyśmy rodzącą się przyjaźń między dwoma córkami naszych Korespondentek. Do tego ku naszej uciesze wraz z jedną z nich do naszego grona dołączył także kilkumiesięczny chłopczyk. I choć nie mógł jeszcze pałaszować słodkości na stole to z nieopisaną radością cieszył się z otrzymanych prezentów.

 

 

Bardzo miłą niespodzianką była również obecność mężów naszych dzielnych Mam-Korespondentek. Mówi się, że kobieta rozkwita w każdej sferze swojego życia dzięki swojemu mężczyźnie. Hołdując zatem tym słowom ciśnie mi się na usta tylko jedno: dziękuję. Nasze Korespondentki bowiem to niezwykłe kobiety, które pomagając w tworzeniu portalu są naszą wielką dumą. To przecież dzięki nim nasi czytelnicy dowiadują się o ciekawych miejscach w Poznaniu. To one są obserwatorkami warsztatów czy spektakli skierowanych dla najmłodszych, by potem podzielić się z Wami swoją opinią i wystawić ocenę. To w końcu one specjalnie dla Was są swoistym „filtrem” najlepszych ofert skierowanych do dzieci na terenie miasta.

 

Doceniając ich wkład w tworzenie naszego portalu staramy się więc je sowicie za to nagradzać, bo w pełni na to zasługują. Dlatego także i teraz pociechy naszych Korespondentek otrzymały prezenty-niespodzianki, a w nich książki i bajki na dvd, a także zabawne myjki do kąpieli od Phytavie i paczki słodkości z Karmelkowa. Takie drobne upominki zawsze sprawiają wiele uciechy dzieciom, a uśmiechy dumnych mam na widok ich reakcji z podarków są naprawdę bezcenne.

 

 

Jak i poprzednim razem było znów pysznie i radośnie. Byle więcej tak cudownych ludzi i pięknych spotkań! Czego sobie i naszym Korespondentom z całego serca życzymy :)

 

Więcej zdjęć ze spotkania znajdziecie w naszej galerii poniżej.

 

                                                            Agnieszka Damieszko-Charnock


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Warsztaty Kolorowe Zoo z Czasdzieci.pl oraz Lingo... więcej » x
Zobacz » Wiadomości lokalne » Nasze akcje
Konkurs “Superbohaterowie CzasDzieci”

Konkurs “Superbohaterowie CzasDzieci”

Kiedy inni spędzają czas na śledzeniu Pokemonów, my poszukujemy kogoś zupełnie innego. Czy są wśród naszych fanów mali superbohaterowie? Jeśli tak - mamy dla Was konkurs z supernagrodami! więcej »
Rozwiązanie konkursu pt: “Złota rybka”
Patronat CzasDzieci.pl

Rozwiązanie konkursu pt: “Złota rybka”

Po ponad trzech tygodniach walki uczestników o nagrodę w konkursie organizowanym wspólnie z Domem Kultury Orle Gniazdo, a związanym z tematyką spektaklu granego w ramach “Sobotnich Bajdurek” wyłoniliśmy zwycięzcę. więcej »
Spotkanie Rodziców-Korespondentów w Poznaniu

Spotkanie Rodziców-Korespondentów w Poznaniu

Aby tradycji stało się za dość po raz kolejny przybyliśmy do zaprzyjaźnionej kawiarni Family Cafe, aby świętować nasze kolejne kwartalne spotkanie. Tym razem jednak przyświecała nam pewna misja… więcej »
Spotkanie Korespondentów Czasdzieci.pl w Poznaniu

Spotkanie Korespondentów Czasdzieci.pl w Poznaniu

Kolejne spotkanie i kolejne chwile radości. W towarzystwie naszych Korespondentek i ich pociech zdecydowanie nie można się nudzić. Ciekawe świata, zakochane w swoich dzieciach i pragnące dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami. więcej »
Warsztaty Kolorowe Zoo z Czasdzieci.pl oraz Lingo Fox Academy
Patronat CzasDzieci.pl

Warsztaty Kolorowe Zoo z Czasdzieci.pl oraz Lingo Fox Academy

Warsztaty, które mieliśmy przyjemność organizować wspólnie z Lingo Fox Academy - Interaktywną Strefą Juniora przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! więcej »
Przedpremierowy Miś Yogi w Poznaniu

Przedpremierowy Miś Yogi w Poznaniu

12.02.2011 w malowniczym Poznaniu odbyła się prapremiera filmu „Miś Yogi 3D”. Na przybywające do Cinema City dzieci czekał kolorowy park Jellystone, przygotowany przez animatorów i redaktorów portalu CzasDzieci.pl. więcej »
CzasDzieci.pl na Targach w Poznaniu - relacja!

CzasDzieci.pl na Targach w Poznaniu - relacja!

W ostatni weekend (18.-19.09.2010) mięliśmy ogromną przyjemność gościć na VIII Poznańskich Spotkaniach Targowych - Książka dla dzieci i młodzieży.Tym miłym akcentem oficjalnie przypieczętowaliśmy otwarcie kolejnego naszego miasta. Na naszym stoisku już tradycyjnie nie zabrakło zabaw plastycznych, baśniowych makijaży a szczególnym przeżyciem były wielkanocne warsztaty prowadzone przez naszego miłego gościa - autorkę książek dla dzieci - Joannę Krzyżanek.

więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Temat na Czasie!

Jak wychować kreatywne dziecko?

Jak wychować kreatywne dziecko?

Czasami ważniejszy, niż kolejne prestiżowe warsztaty jest wspólny czas. Zabierzmy dzieci na weekend pod namiot albo chociaż na piknik. Wpakujmy do plecaka atlas ptaków lub drzew. Nie przygotowujmy...  
5 porad jak nauczyć dziecko bezpiecznej zabawy z psem

5 porad jak nauczyć dziecko bezpiecznej zabawy z psem

Psy są najlepszymi przyjaciółmi naszych dzieci! Jednak by nawiązać przyjaźń ze zwierzakiem domowym, dzieci powinny nauczyć się jak bezpiecznie obchodzić się z czworonogami!  

Nowinki

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Zapis czatu z ekspertem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Najciekawsze pytania i odpowiedzi...  
7 podpowiedzi jak uczyć dzieci patriotyzmu

7 podpowiedzi jak uczyć dzieci patriotyzmu

Umiłowanie i szacunek do Ojczyzny powinno wpajać się dziecku już od najmłodszych lat. Najlepiej poprzez zabawę, odkrywanie nowych, ciekawych...  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego poszukujesz ? :)
Powiedz nam które treści są dla ciebie ważne, będziemy zwracać na nie szczególną uwagę
Pomysłu na wspólne weekendowe wyjście w mieście
Pomysłu na weekend poza miastem
Pomysłu na wspólne wyjście. Nieważne czy w mieście czy poza miastem
Porad dotyczących wychowania dziecka
Porad dotyczących zdrowia dziecka
Bajek do czytania on line
Gier / zabaw / kolorowanek, by zająć dziecko
Informacji o nowych książkach dla dzieci


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019