Poznań » Wiadomości lokalne » Nasze relacje

Spektakl muzyczny “Zaczarowany klucz”

Spektakl muzyczny “Zaczarowany klucz”

Muzyka ludowa na pozór trudna dla małego widza okazała się czymś, co trafiło w muzyczne gusta maluchów. W głównej mierze stało się to dzięki kreatywnym zabiegom, które miały dzieciom tę lekcję nieco umilić. więcej »
Chomik-Tygrys - recenzja spektaklu
Patronat CzasDzieci.pl

Chomik-Tygrys - recenzja spektaklu

W przypadku teatru małego widza potwierdza się stare jak świat przysłowie “im prościej, tym lepiej”. Dzieci to publiczność często wymagająca i bardzo wybredna, dlatego sztuką jest znaleźć “złoty środek” na to, aby przykuć ich uwagę na dłużej. Twórcom spektaklu “Chomik-Tygrys” jednak to się udało! więcej »
Warsztaty w Składzie Kulturalnym
Patronat CzasDzieci.pl

Warsztaty w Składzie Kulturalnym

Skład Kulturalny to miejsce, w którym odbywają się cyklicznie spotkania z autorami książek, ilustratorami czy nawet podróżnikami. Dla fanów więc to prawdziwa gratka, bo spotkanie z tak znaną osobą nie zdarza się często! więcej »
Elmer, słoń w kratkę

Elmer, słoń w kratkę

Pełna radości, śmiechu, ale także ucząca tolerancji i wyrozumiałości. Barwna opowieść o słoniu w kratkę uświetniła XII Dni Chartowa rozbawiając do łez i angażując do wspólnej zabawy nie tylko dzieci, ale i dorosłych. więcej »
XII Dni Chartowa
Patronat CzasDzieci.pl

XII Dni Chartowa

Osiedlowe imprezy, choć niewielkie cieszą się niesłabnącym powodzeniem okolicznych mieszkańców i każdorazowo zbierają na miejscu wielu gości. W końcu takie wydarzenie może być świetnym pomysłem na spędzenie czasu z rodziną! więcej »
Święto ziół w Muzeum Etnograficznym

Święto ziół w Muzeum Etnograficznym

To była nie lada gratka dla miłośników pięknych zapachów i zdrowotnych właściwości dobrze nam znanych gatunków ziół. Taka atrakcja na zakończenie lata była świetną okazją do spotkania w rodzinnym gronie i uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu. więcej »
 Spektakl „Baby Space”
Patronat CzasDzieci.pl

Spektakl „Baby Space”

Magiczny, bajkowy, bardzo subtelny i niemal nierealny - tak najkrócej można by scharakteryzować spektakl „Baby Space”, który odbył się w ramach instalacji pod tym samym tytułem w poznańskim Art. Stations Foundation. więcej »
Relacja spektaklu „Prosiaczek Czok”

Relacja spektaklu „Prosiaczek Czok”

Niezwykle proste, ale jakże zabawny spektakl prezentowany na deskach Estrady Poznańskiej pokochały już od pierwszych scen wszystkie dzieci, i trudno się temu dziwić. więcej »
Targi Adopcji i Wolontariatu - relacja
Patronat CzasDzieci.pl

Targi Adopcji i Wolontariatu - relacja

Targi Adopcji i Wolontariatu do doskonała okazja do tego, aby uwrażliwić swoje dzieci na temat bezdomności zwierząt. Inicjatywa w słusznej sprawie musiała zatem przyciągnąć poznaniaków, którym problem ten nie jest obojętny. I tak się stało! więcej »
Dzień Bańki Mydlanej w Poznaniu

Dzień Bańki Mydlanej w Poznaniu

Raz w roku poznański Stary Rynek zmienia się w bajkową przestrzeń. A wszystko to za sprawą obchodzonego Dnia Bańki Mydlanej, który już od kilku lat cieszy się wśród tutejszych mieszkańców sporym powodzeniem. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Kino na Czasie

To już kolejny weekendowy poranek w Multikinie. Nasze najmłodsze pociechy mają okazję obejrzeć film z ich ulubionymi bohaterami, miło spędzić czas, a w wybranych kinach skorzystać z dodatkowych...  

Wakacje na Czasie!

Jak wakacje, to tylko na rodzinnym kempingu!

Jak wakacje, to tylko na rodzinnym kempingu!

Oto pomysł na udany wypoczynek z dziećmi - najlepsze kempingi w Europie. Jeśli jeszcze nie masz planów na nadchodzące lato lub weekend majowy - koniecznie przejrzyj ofertę kempingów Vacansoleil.  

Nowinki

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Zapis czatu z ekspertem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Najciekawsze pytania i odpowiedzi...  
Oskar. Głodny jednorożec - już w księgarniach

Oskar. Głodny jednorożec - już w księgarniach

Co dzieje się, gdy jednorożec zjada swoją stajnię? O tym przekonacie się, mali czytelnicy, poznając Oskara i jego niezwykłą historię...  

Wideoprezentacja na Czasie

Pola mówi - nowa seria dla najmłodszych

Pola to bohaterka nowej serii dla najmłodszych czytelników. Dziewczynka mierzy się z wszystkimi wyzwaniami codzienności, z jakimi spotykają się małe dzieci. Zobaczcie jak wyglądają przygody Poli!  

W domu z dzieckiem

Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Odchudzamy dzieci1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jakich treści brakuje na portalu?
Porad dotyczących wychowania dzieci 0-2
Porad dotyczących wychowania dzieci 3 - 6
Porad dotyczących wychowania dzieci 7 - 9
Porad dotyczących wychowania dzieci 10 - 12
Porad dotyczących radzenia sobie z nastolatkami
Nie szukam tu porad dotyczących wychowania dzieci
Nie szukam w ogóle żadnych porad


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019