Strefa rodzica » Okiem CzasDzieci.pl » Temat na Czasie

Prawie jak prawdziwe..

Prawie jak prawdziwe..

Jedne głęboko śpią, inne patrzą nam prosto w oczy. Czasami z wysypką, czasami z zadrapaniami. Jak to dzieci? Ale to nie są dzieci. To niesłychanie realistyczne, wykonane na zamówienie lalki zwane rebornami. więcej »
CHEER GIRLS 2011 już za nami
Patronat CzasDzieci.pl

CHEER GIRLS 2011 już za nami

Jubileuszowa edycja Turnieju Cheer Girls w dniu 20 maja 2011 zgromadziła na terenie nowoczesnej hali sportowej w Zespole Szkół w Raciborowicach prawie 400 tancerzy! W piątej edycji Cheer Girls Wibo edition wzięło udział aż 36 zespołów cheerleaders z 4 województw. więcej »
Konkurs Dzień z bobrem, wydrą i wilkiem rozstrzygnięty
Patronat CzasDzieci.pl

Konkurs Dzień z bobrem, wydrą i wilkiem rozstrzygnięty

Celem uczestnictwa w konkursie była zmiana negatywnego wizerunku wydry, bobra i wilka poprzez przedstawienie istotnej funkcji, jaką wszystkie te gatunki spełniają w środowisku, rozwijanie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy przyrodniczej przez dzieci i młodzież na podstawie różnych źródeł oraz kształtowanie umiejętności plastycznych. więcej »
Tworzymy system pracy z uczniem zdolnym

Tworzymy system pracy z uczniem zdolnym

W dniach 7-9 kwietnia w Krakowie, odbyła się Ogólnopolska konferencja pedagogiczna zorganizowana przez Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana w Krakowie wraz z Polskim Stowarzyszeniem Wychowania Pozaszkolnego im. A. Kamińskiego. więcej »
Prezenty na Czasie

Prezenty na Czasie

Przejrzeliśmy nowinki, te które możecie znaleźć na półkach sklepowych i te które są dostępne tylko w niszowych sklepach internetowych i kilka rzeczy bardzo nam się spodobało. Obejrzeliśmy, przetestowaliśmy i nie ukrywany, że znajdą się w naszych mikołajkowych workach. więcej »
Wakacje z dziećmi czy we dwoje?

Wakacje z dziećmi czy we dwoje?

Wakacje z dziećmi czy we dwoje? Jeszcze do niedawna takie pytanie nie pojawiało się w mojej głowie. Kiedy nasze Aniołki były maleńkie nie wyobrażałam sobie, żeby je z kimkolwiek zostawić na dłużej niż to absolutnie konieczne. Ale w miarę upływu lat? więcej »
Nasi czytelnicy o swoich tatusiach....

Nasi czytelnicy o swoich tatusiach....

Mamy z bratem wiele szczęścia. Nasz Tata Piotrek jest prawdziwym SUPER TATĄ. Najważniejsze, że zawsze ma dla nas czas i jest przy nas gdy tego potrzebujemy. Pomaga nam w poznawaniu Świata i podpowiada jak radzić sobie z problemami... więcej »
Kule z błota kontra lekcje malarstwa

Kule z błota kontra lekcje malarstwa

Wycieczka rowerowa czy dodatkowy angielski? Gra w piłkę z kumplami czy szachy z trenerem? Projektowanie mody w pracowni czy ubieranie lalek z koleżankami? Wielu dzisiejszych rodziców boryka się z tego typu pytaniami. Jak zapewnić naszym pociechom, jak najlepszy start i jednocześnie nie fundować im miejsca w wyścigu szczurów. więcej »
Podróż z dzieckiem

Podróż z dzieckiem

Wszyscy wiemy, że najtrudniejsze dla małego podróżnika jest usiedzieć na tylnej kanapie samochodu przez kilka godzin. Właściwie w samolocie czy pociągu sytuacja jest bardzo podobna. Co prawda, w pociągu możemy wybrać się na mały spacer, ale nie oszukujmy się, na długo nie pomoże. więcej »
Różowo mi

Różowo mi

Różowa sukienusia, różowe buciczki, różowa torebeczka, a może różowe bojówki... Pokochać róż i razem z córką przebierać się za landrynkowe księżniczki czy walczyć z zalewającą nas różowizną? A może odpuścić, przeczekać? więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Temat na Czasie

Dlaczego od 4. roku życia?

Dlaczego od 4. roku życia?

Warto, żeby dzieci się ruszały, rozwijały swoje zainteresowania, nabywały nowych umiejętności nie tyle nawet piłkarskich, ale takie społecznych, jak współpraca z innymi dziećmi, słuchanie...  

Nowinki

Jak rozpoznać autyzm?

Jak rozpoznać autyzm?

Autyzm to całościowe zaburzenie rozwoju. Szacuje się, że cierpi na nie co 100 osoba. Łatwo więc wyliczyć, że w Warszawie żyje ok. 20 000...  
Siostry Wampirki

Siostry Wampirki

Film „Siostry wampirki” powstał na podstawie bestsellerowej serii książek dla dzieci, której autorką jest Franziska Gehm. W...  

Okiem CzasDzieci.pl

Muzeum Ognia w Żorach

Muzeum Ognia w Żorach

Oswajanie tabu, przed którym na co dzień chronimy swoje dzieci. Kwintesencja nowoczesności i ciekawej formy.  

Temat na Czasie!

Teddy Eddie - Angielski dla dzieci

Ambitne i niebanalne zajęcia języka angielskiego dla dzieci? Poznaj metodę TEDDY EDDIE! Nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach. Dzieci kochają dynamiczne lekcje, a rodzice doceniają bogaty program i rzetelne raporty o postępach.   

Temat Na Czasie!

Jak wspierać rozwój kompetencji językowych dziecka?

Jak wspierać rozwój kompetencji językowych dziecka?

Dzięki stymulacji mózgu od przysłowiowej kołyski, dziecko w późniejszych latach jest bardziej samodzielne, szczęśliwsze, a także łatwiej osiąga wyznaczone cele.  

W domu z dzieckiem

Świat Baśnioboru1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jakich treści brakuje na portalu?
Porad dotyczących wychowania dzieci 0-2
Porad dotyczących wychowania dzieci 3 - 6
Porad dotyczących wychowania dzieci 7 - 9
Porad dotyczących wychowania dzieci 10 - 12
Porad dotyczących radzenia sobie z nastolatkami
Nie szukam tu porad dotyczących wychowania dzieci
Nie szukam w ogóle żadnych porad


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019