Warszawa

„Wygibasy z naszej klasy” - wyjątkowa płyta cd+dvd dla dzieci!

„Wygibasy z naszej klasy” - wyjątkowa płyta cd+dvd dla dzieci!

Multimedialny rynek dla dzieci jest dość bogaty i co jakiś czas pojawia się nowy produkt, jest w czym wybierać, nie mniej jednak trudno o coś naprawdę innowacyjnego. I tu Magic Records nas zaskoczył, wydając płytę „Wygibasy z naszej klasy”.

 

Co wyróżnia ją wśród innych płyt dla dzieci?  Otóż to, że została ona zrealizowana we współpracy z lekarzami i fizjoterapeutami, opierając się o ich opinie, zostały opracowane proste i bezpieczne ćwiczenia, które może wykonywać każde dziecko, bez większego wysiłku czy umiejętności nie potrzebując do tego specjalistycznych sprzętów. Wystarczy wyświetlić teledysk, za pomocą płyty, albo strony, wygibasy.com (wszystkie teledyski będą systematycznie udostępnione) i zachęcić dzieci aby razem z postaciami z teledysku, zaczęły śpiewać i tańczyć. Dziecko naśladując ruchy animowanych rówieśników, w sposób nieświadomy zaczyna ćwiczyć. Płyta jest skierowana do dzieci w wieku 4-12 lat, składa się na nią cd+dvd na których znajduje się 6 piosenek i 6 odpowiadających im teledysków, każdy z nich zawiera innego rodzaju ćwiczenia.

 

1. Skaczemy, biegniemy
2. Taniec zygzak
3. Duży i mały skok
4. Najpierw skłon
5. Równowaga
6. Hop do góry

 

„Wygibasy z naszej klasy” to wspaniały pomysł na płytę dla dzieci. W sposób łatwy i przyjemny, poprzez zabawę i taniec, zachęca dzieci do ruchu, a przecież ruch to zdrowie i wszyscy o tym wiemy. Ne możemy uniknąć postępującej informatyzacji naszego codziennego życia, faktu, że dzieci coraz częściej będą sięgać do tabletów oraz komórek, ale możemy wprowadzić w ich, jak w swoje życie, odrobinę ćwiczeń, które będą miały znamienny wpływ na przyszłe życie naszych dzieci  oraz nas samych. Gratulujemy pomysłu i czekamy na następną płytę.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Filmy, muzyka i gry

Warto zobaczyć