Warszawa

Flinstonowie: Wielkie Łubu-dubu

Flinstonowie: Wielkie Łubu-dubu

Najnowocześniejsza rodzinka z epoki kamienia łupanego powraca! Przygotuj się na nowy pełnometrażowy film akcji, w którym do Bedrock zjadą najtwardsi i najdziksi megagwiazdorzy walk WWE!

 

Gdy Fred traci oszczędności, postanawia zrealizować jeden ze swoich karkołomnych planów, aby odzyskać pieniądze. Organizuje wielką imprezę sportową, podczas której w ringu, obok Barneya, staną takie gwiazdy jak John Cenastone, Ray Zagadka oraz Kosa, a całe wydarzenie poprowadzi nie kto inny jak… Fred! Tłum szaleje, kasa biletowa zapełnia się „muszelkami” i nawet pan McMagma jest zachwycony widowiskiem. Czy Fred poradzi sobie z rosnącym wyzwaniem?

 

 

Już czas, aby wyruszyć z całą rodziną na pełne śmiechu i zabawy największe sportowe wydarzenie w prehistorii! „Flintstonowie: Wielkie Łubu-dubu” o mnóstwo nieoczekiwanych zwrotów akcji, szalonych pomysłów i sportowych emocji, jakich świat nie widział...

 

Premiera DVD: 27 marca 2015

 

 

Na płycie DVD znajdą się również wyjątkowe materiały dodatkowe:

 

  • Fred Flintstone przedstawia supergwiazdy

  • Jak zostać gwiazdą łubu-dubu

  • Pierścionek zaręczynowy

  • Zabierz mnie na mecz baseballa

 

Recenzja:

 

Coś zarówno dla młodszego, jak i starszego pokolenia, wychowanego na kreskówkach z niezastąpioną rodziną Flinstonów w roli głównej. Tym razem mamy do czynienia z produkcją pełnometrażową, z polskim dubbingiem.
I dobrze, albowiem w krótkich, animowanych bajkach zawsze najtrudniejszym momentem było pogodzenie się z faktem, że tak szybko się kończą. Tutaj jedynym prztyczkiem w nos są głosy bohaterów – inne od tych, do których my, dorośli, przywykliśmy jako dzieci.


Któż nie pokocha sympatycznych jaskiniowców? Ich specyficznego poczucia humoru, zwariowanych pomysłów, tego, że są tak ludzcy, ze swoimi wadami i zaletami. Tak podobni do nas, choć dzieli nas taki przestrzał czasu. Jabadabadu!

 

Niezwykła wyobraźnia twórców filmu w aspekcie wymyślania zastosowania ówczesnych przedmiotów codziennego użytku oraz genialne parodiowanie współczesnych niuansów - za to głównie uwielbiam tę klasykę. Jednego również można być pewnym: z Fredem Flinstonem, jego niebanalnymi pomysłami i sposobem na wyjście z każdej opresji - nie sposób się nudzić. Co to, to nie! Można za to boki zrywać ze śmiechu, a mawiają, że to samo zdrowie!

 

Film z pewnością bawi, ale też i uczy. Choćby tego, że przyjaźń jest cenniejsza niż największe ilości muszelkowych pieniędzy. Główny bohater zwykle łatwo daje się ponieść emocjom oraz fantazji, ma jednak wielkie serce, jest oddanym przyjacielem i bardzo kocha swoją rodzinę. Ciepło, serdeczność i szczerość zawsze niosą z sobą więcej dobra i pożytku niż kombinowanie czy drobne oszustwa – każdy człowiek, mały i duży, powinien znać ten morał. Nie jest on obcy także naszym poczciwym jaskiniowcom.

 

Jak tym razem zakończą się przygody Freda, Wilmy, Barneya i Betty? Zapraszamy na wielkie łudu-dubu: pełne śmiechu, zabawy i sportowych emocji wielkie wydarzenie w dziejach prehistorii! Wszyscy, lubiący flinstonowy klimat, wsiąkną w film z całą pewnością…

 

Płyta zawiera dodatki specjalne w języku angielskim, z polskimi napisami.

 

mama Anna

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Filmy, muzyka i gry

Warto zobaczyć