Warszawa

Lego Friends Część 2!

Lego Friends Część 2!

Lubisz śpiewać? Kochasz zwierzęta? A może drzemie w Tobie dusza artystki? Umów się na kolejne spotkanie z utalentowanymi dziewczynami z Heartlake City i zobacz, jak rozwijają swoje pasje.

 

Odkryj kolejne odcinki niezwykłego serialu zainspirowanego popularną linią zabawek Lego dla dziewczynek.

 

 

Usiądź nad jeziorem w kształcie serca, wysłuchaj najnowszych ploteczek i poznaj najskrytsze tajemnice niesamowitych przyjaciółek! Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephanie zabiorą Cię do bajecznej krainy pełnej słońca, śmiechu i przygód. Lego Friends to niezwykła opowieść o potędze przyjaźni, która potrafi pokonać wszelkie przeszkody!

 

Odcinek 4 – Serce nie sługa

 

Przyjaciółki dostają zaproszenie na ranczo dziadków Mii, ale w zamian muszą pomóc w codziennych obowiązkach. Czy miastowe dziewczyny poradzą sobie z życiem na wsi? Nie będzie łatwo, szczególnie kiedy Mia i Stephanie zaczną rywalizować o względy tego samego chłopaka, a Olivia... przez przypadek zburzy stodołę sąsiadów.

 

Odcinek 5 – Dylemat Emmy

 

Stephanie za wszelką cenę chce pokonać Tanyę w konkursie zorganizowanym przez burmistrza Heartlake City. Jest tak pochłonięta planowaniem zemsty, że zupełnie ignoruje świetny pomysł Emmy. Sytuację wykorzystuje Tanya, która przekonuje Emmę, aby przyłączyła się do jej drużyny i w ten sposób odegrała się na Stephanie…

 

Odcinek 6 – Przyjaciele dżungli


Trwają przygotowania do ślubu Sophie, ciotki Olivii. Nieoczekiwanie przyjaciółki dowiadują się, że pan młody – Henry – zaginął w dżungli! Dziewczyny postanawiają zapobiec katastrofie i potajemnie organizują misję ratunkową. Jak poradzą sobie w dżungli? Czy uda im się odnaleźć Henry'ego, zanim  spóźni się na własny ślub?
 

Lego Friends Część 2 to najnowsza filmowa odsłona przebojowej serii dla dziewczynek. Najlepsze przyjaciółki – Olivia, Andrea, Mia, Emma i Stephanie – mieszkają w Heartlake City, uroczym miasteczku zbudowanym wokół jeziora w kształcie serca. Na dziewczynki czeka mnóstwo nowych przygód i emocji: zostaną zaproszone na ranczo dziadków Mii, wezmą udział w konkursie projektowania, w trakcie którego ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę, a także wyruszą na wyprawę do dżungli, aby ocalić wesele ciotki Sophie. 

 

Więcej informacji o premierach DVD dla dzieci na profilu:
facebook.com/DzieciToLubia

 

 

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Filmy, muzyka i gry

Warto zobaczyć