Łódź

Bajkowe ferie w Polskim Radiu Dzieciom
Ogólnopolska Zima!

Bajkowe ferie w Polskim Radiu Dzieciom

Wpis archiwalny

Polskie Radio Dzieciom przygotowało na czas ferii zimowych specjalną propozycję. Już w najbliższy poniedziałek, 16 stycznia, na antenie Polskiego Radia Dzieciom startuje nowa zabawa w bajkowe zagadki. Na słuchaczy czekają zestawy upominkowe.

 

- Jak co roku, w ferie zimowe, Polskie Radio Dzieciom przygotowuje dla słuchaczy coś specjalnego. Tym razem zapraszamy do zagadkowego, bajkowego świata. Mamy nadzieję, że wraz z rodzicami, znajomymi lub dziadkami weźmiecie udział w naszej zabawie, która urozmaici czas ferii. Bajkowe ferie to też okazja do przypomnienia sobie znanych i lubianych bajek, ale także do sprawdzenia swojej wiedzy – zachęca Katarzyna Pietrzak, dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom.


Od poniedziałku do piątku przez najbliższe 6 tygodni w „Poranku w Polskim Radiu Dzieciom” o godz. 8.00 i 9.45 oraz w „Popołudniku w Polskim Radiu Dzieciom” o godz. 15. 15 i przy rozwiązaniu po godz. 17.00 prezentowane będą bajkowe zagadki. Każdego dnia wyemitowana zostanie nowa zagadka dźwiękowa ściśle związana z tytułem, fabułą, bohaterami lub muzyką z danej bajki. W każdym tygodniu ferii dotyczyć one będą jednej wybranej bajki.


Poza tym przez najbliższe 6 tygodni, w każdy poniedziałek, na profilu facebookowym Polskiego Radia Dzieciom zaprezentowana zostanie zagadka emoji związana z „Bajką tygodnia”.


Polskie Radio Dzieciom zaprasza również do korzystania z bogatej oferty podcastowej stacji, w której dostępne są m. in. „Bajki opowiadane przez dzieci”, „Opowieści ludów świata”, jak również podcasty podróżnicze czy poradnikowe dla rodziców.

Organizator:

Polskie Radio SA

Al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa

Wydarzenia w Łodzi

Warto zobaczyć