Łódź

Rozwój kreatywności - warsztaty online
Ogólnopolska Warsztaty

Rozwój kreatywności - warsztaty online

od 8 lutego do 9 lutego 2022

Każde dziecko jest niezwykle kreatywne, ma wspaniałą pamięć, wyobraźnię i intuicję. Niestety  im silniej ćwiczymy logikę, tym słabsze się one stają. Poznaj zabawy, które je ocalą!

 

SZKOLENIE dla rodziców odbywa się w formie wideokonferencji live. DODATKOWO tego samego dnia po szkoleniu odbędzie się 15-MINUTOWA INDYWIDUALNA KONSULTACJA online.

 

Wszystkie naturalne uzdolnienia dziecka słabną między 3 a 7 rokiem życia. Jest wiele łatwych sposobów, aby je rozwinąć, ale równie łatwo można je zablokować i zniszczyć. Zabawy takie jak układanie puzzli, kolorowanie obrazków, zabawa w Memory i opowiadanie bajek mogłyby rozwijać pamięć, kreatywność i wyobraźnię. Tymczasem sposób, w jaki rodzice organizują te zabawy, przyspiesza zanik tych naturalnych zdolności. Zdobądź unikalną wiedzę i ocal je.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak bawić się z dzieckiem, aby było kreatywne i zdolne, a w przyszłości szybko się uczyło, już teraz zapisz się na szkolenie.

 

DLA KOGO: dla rodziców dzieci w wieku 2-8 lat

 

SZKOLENIE PROWADZI: Dr Aneta Czerska, pedagog, matematyk, specjalista rozwoju dziecka, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka

 

KIEDY: wtorek-środa, 8-9/02/2022 – 5 godzin

Uczestników szkolenia zapraszamy wcześniej na wykład „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który odbędzie się w piątek 21/01/2022 o godzinie 18:30. Kolejna edycja odbędzie się 11/03/2022 również o godzinie 18:30.

 

WIĘCEJ INFORMACJI: https://cudownedziecko.pl/szkolenie/rozwoj-kreatywnosci/

 

Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat.

 

Miejsce wydarzenia:
warsztaty online

Wydarzenia w Łodzi

Warto zobaczyć