Łódź

Foto_Pstryk. Fotograficzne warsztaty dla początkujących
Łódź Warsztaty 10–14 lat

Foto_Pstryk. Fotograficzne warsztaty dla początkujących

18 lutego

Fabryka Sztuki w Łodzi zaprasza na fotograficzne warsztaty dla dzieci i młodzieży "Foto_Pstryk".

 

Zajęcia pozwolą poznać podstawowe zasady fotografii, między innymi jak wykorzystać naturalne, a jak sztuczne światło oraz jak poprawnie komponować zdjęcie. To świetny czas, żeby zrozumieć swój aparat, nauczyć się robić atrakcyjne zdjęcia i omijać błędy. Warsztaty są połączeniem praktycznej i teoretycznej wiedzy fotograficznej z podstawą angielskich słówek ze świata fotografii, nie tylko dla miłośników fotoświata.

 

Rami Shaya - zawodowy fotograf i filmowiec, absolwent Edinburgh College w Wielkiej Brytanii (specjalizacja: Film i Telewizja). Zrealizował ponad 50 filmów promocyjnych, trailerów, filmów dokumentalnych. Współpracował z wieloma instytucjami, teatrami i organizacjami pozarządowymi w Polsce i za granicą. Jego filmy były pokazywane na wielu festiwalach (między innymi: Człowiek w zagrożeniu, Edinburgh Short Movie Festival in Filmhouse). W 2019 roku otrzymał Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Łodzi.

 

Data: 18 lutego (wtorek), godz. 17.00-19.00

Miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki

Wiek uczestników: 10-16 lat

Prowadzenie: Rami Shaya

Wstęp: 10 zł/ os. | opłata za udział w warsztatach mistrzowskich wynosi 15 zł za osobę

 

Płatność za udział w warsztatach przyjmujemy wyłącznie gotówką, przed rozpoczęciem wydarzenia. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi.

 

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00:

 

W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników (imię i nazwisko, ilość i wiek dzieci i ilość opiekunów). System rezerwacji miejsc zamykamy o godz 18:00, w dniu poprzedzającym wydarzenie.

Miejsce wydarzenia:
ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź
Organizator:

Fabryka Sztuki

ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65

Wydarzenia w Łodzi

Warto zobaczyć