Łódź

Akrobatyka. Nowości w Gimstar
Łódź Zapisy

Akrobatyka. Nowości w Gimstar

Wpis archiwalny

Gimnastyka to sport dla każdego, który staje się coraz bardziej popularny.

 

W Akademii Gimnastyki i Tańca GIMSTAR rozpoczęliśmy nowy sezon, a z nim wprowadziliśmy kilka nowości. Oto garść gimnastycznych wiadomości z Łodzi:


Akrobatyka dla tancerzy
Akrobatyka i gimnastyka są nieodzowne w tańcu. Niezależnie od tego, czy tańczysz hip-hop, modern jazz, czy breakdance – przydadzą Ci się elementy gimnastyczne, takie jak salto machowe, przejścia, rundaki, fiflaki. Nowe zajęcia z akrobatyki dla tancerzy prowadzone są z naciskiem na naukę tych elementów oraz na rozciąganie.


Grupa jest prowadzona przez doświadczonego trenera, który występuje jako akrobata i tancerz w łódzkim Teatrze Muzycznym.


Termin zajęć: wtorek / czwartek, godzina 19:30
Zapisy obowiązkowe: 884 600 220


Akrobatyka dla dorosłych
Gimnastyka nie zna wieku. Dlatego dla dorosłych chętnych na naukę stania na rękach, przerzutów lub salt mamy zajęcia grupowe z podstaw akrobatyki. A jeśli chcecie się dobrze rozciągnąć i poprawić kondycję, ta grupa jest również idealnym wyborem.


Zajęcia dla dorosłych to nie tylko elementy gimnastyczne, ale też wzmocnienie, rozciąganie i świetny sposób na zadbanie o formę. Grupa jest nieduża, a trener dopasowuje zajęcia do uczestników, więc nie musicie się martwić, jeśli wcześniej nie trenowaliście akrobatyki. Jeśli termin nie jest odpowiedni, możecie również zadzwonić i umówić się na zajęcia indywidualne przez cały tydzień.
Termin zajęć: środa, godzina 19:30
Zapisy obowiązkowe: 884 600 220


Nowy trener w GIMSTAR
Poznajcie nowego trenera w zespole GIMSTAR. Sebastian Błaszczyk to trener akrobatyki, który trenował z mistrzami Polski w akrobatyce sportowej. Współpracuje z Teatrem Muzycznym oraz Teatrem Wielkim w Łodzi, występował w Teatrze V6. Sebastian współpracuje z Polskim Związkiem Rekreacji Ruchowej jako wykładowca na kursach akrobatyki. Pracował również warsztatowo i eventowo w całej Polsce oraz w Dubaju.


Zapraszamy do trenera Sebastiana na zajęcia grupowe i indywidualne.


Zajęcia z gimnastyki codziennie
Tymczasem zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci i młodzieży na każdym poziomie zaawansowania nadal odbywają się codziennie. W grafiku są m.in. gimnastyka, akrobatyka, taniec, gimnastyka artystyczna i rodzice+dzieci.


Zapisać swoje pociechy możecie w każdej chwili telefonicznie. Pełny grafik i cennik znajdziecie na stronie www.gimstar.pl.

Organizator:

Gimstar

Wydarzenia w Łodzi

Warto zobaczyć