Łódź

Harcerska Fantazjada
Łódź Impreza okolicznościowa

Harcerska Fantazjada

od 4 października do 6 października

Harcerska Fantazjada to jedno z najbardziej niezwykłych wydarzeń kulturalnych w województwie łódzkim. To tematyczny biwak harcerski, który przybrał formę konwentu fantasy. Rozbudowany program zapewnia atrakcje dla każdego - od fanów fantastyki po rodziny z dziećmi, a wszystko to oparte o popularne “gry bez prądu” - planszówki, gry fabularne, karciane czy LARPy.

 

W dniach 4-6.10.2019 gościmy w I LO w Wieluniu na IX edycji wydarzenia.

 

Zapewniamy mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych - wypożyczalnia gier planszowych (ponad 100 różnych tytułów), sesje RPG, LARP’y, gry bitewne i karciane oraz emocjonujące konkursy      i turnieje (rozgrywki Snotballa, Turniej walki bezpieczną bronią, konkurs Cosplay), autorski Escape Room  i wiele, wiele innych atrakcji. Trzy dni świetnej zabawy!

 

W sobotę 05.10.2019 od 10.00 do 20.00 organizujemy Dzień Otwarty, z darmowym wstępem do naszej Strefy Gier, w której można wypożyczyć gry planszowe, a obsługa pomoże wytłumaczyć zasady i znaleźć towarzystwo do gry - to idealna propozycja na weekendowe, familijne popołudnie.

 

Szczegóły dotyczące Harcerskiej Fantazjady IX oraz zapisów i programu znajdziecie na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1440085172811542/

Miejsce wydarzenia:
Nadodrzańska 4
Wieluń
Organizator:

Harcerska Fantazjada

Wydarzenia w Łodzi

Warto zobaczyć