Łódź

Rusza nowy sezon gimnastyczny w GIMSTAR
Łódź

Rusza nowy sezon gimnastyczny w GIMSTAR

Razem z nowym rokiem szkolnym rusza nowy sezon zajęć sportowych w Akademii Gimnastyki i Tańca GIMSTAR w Łodzi. Można jeszcze zapisać dzieci na zajęcia z gimnastyki, akrobatyki lub tańca, a i dla rodziców coś się znajdzie.


Gimnastyka i akrobatyka


Od września zajęcia na hali GIMSTAR odbywać się będą codziennie od poniedziałku do soboty. Zajęcia grupowe z gimnastyki podzielone są według poziomu i wieku: 3-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat i 13-17 lat oraz dorośli. Dodatkowo do wyboru są m.in. gimnastyka artystyczna, taniec nowoczesny, taniec dla maluchów czy rodzice + dzieci. Wśród zajęć są również zaawansowane grupy gwiazd AllStars, przygotowywane pod zawody gimnastyczne.


W GIMSTAR dbamy o naszych małych Zawodników – prowadzimy zajęcia w małych grupach z limitem uczestników, aby każdy mógł wynieść z nich jak najwięcej. Na naszych zajęciach ćwiczymy, nie stoimy.


Polecamy przewodnik zajęć z gimnastyki, który pomoże wybrać odpowiednią grupę.

 

Profesjonalna sala gimnastyczna


Hala GIMSTAR przy ul. Kosynierów Gdyńskich 18 wyposażona jest w profesjonalny sprzęt do gimnastyki i akrobatyki (m.in. odbijająca plansza gimnastyczna, ścieżki powietrzne AirTrack, trampoliny, odskocznie, równoważnie, drążki, poręcze, kółka, klocki, lustra itd.).


Zawody gimnastyczne, półkolonie, obóz


W sezonie 2018/19 dużo się działo! Zawodnicy GIMSTAR jeździli na zawody gimnastyczne w różnych miejscach Polski i zakończyli sezon łącznie z 33 miejscami na podium i 15 złotymi medalami.


Nowy sezon przyniesie kolejne zawody, pokazy i wydarzenia specjalne w GIMSTAR. Po raz trzeci odbędą się Ogólnopolskie Otwarte Zawody Gimnastyczne w Łodzi. Ponadto trenerzy szykują półkolonie i obozy gimnastyczne.


Kadrę GIMSTAR tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem. Trenerów, grafik i cennik poznacie na stronie GIMSTAR.


Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywają się w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego (ChKS) przy ul. Kosynierów Gdyńskich 18 w Łodzi. Każdy może dołączyć do GIMSTAR, jednak ze względu na limit miejsc, na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy pod numerem 884 600 220.

Miejsce wydarzenia:
ul. Kosynierów Gdyńskich 18, Łódź
(na terenie ChKS - Chojeńskiego Klubu Sportowego)

1/3
1/3
2/3
2/3
3/3
3/3
Organizator:

Akademia Gimnastyki i Tańca GIMSTAR

ul. Kosynierów Gdyńskich 18, Łódź
(na terenie ChKS - Chojeńskiego Klubu Sportowego)

tel.: 884 600 220

Wydarzenia w Łodzi

Warto zobaczyć