Kraków

7. Spotkanie Wcześniaków Szpitala UJASTEK -„Blisko Siebie”
Kraków

7. Spotkanie Wcześniaków Szpitala UJASTEK -„Blisko Siebie”

14 czerwca 2015
Wpis archiwalny

Zapraszamy wszystkie Wcześniaki i ich Rodziny na 7. Spotkanie Wcześniaków Szpitala UJASTEK -„Blisko Siebie”, które odbędzie się 14 czerwca (niedziela) na terenie parku przed wejściem głównym Szpitala.

 

Początek wielkiego świętowania o godzinie 10.30. Maluchy mogą liczyć na moc wrażeń, zabawy i atrakcji, a Rodzice na miło spędzone niedzielne południe!

 

Coroczne spotkania wcześniaków urodzonych i leczonych w Oddziale Neonatologicznym Szpitalu Ujastek stały się tradycją i bardzo ważnym wydarzeniem w życiu Szpitala Ujastek. Dla Rodziców wydarzenie „Blisko Siebie” to wyjątkowa okazja do spotkania się z lekarzami Oddziału Neonatologicznego Ujastek oraz Ordynatorem tego Oddziału dr n. med. Beatą Rzepecką-Węglarz, jak również rozmów z rodzicami innych wcześniaków, wspomnień, nierzadko trudnych, ale zakończonych happy endem.

 

 

14 czerwca spotkamy się już po raz siódmy. Dla najmłodszych przygotowaliśmy moc atrakcji, w tym m.in.: zabawy z plasteliną ciastoliną, zwierzyniec z balonów, malowanie twarzy, figle z labradorami wyszkolonymi do dogoterapii, zajęcia z muzykoterapii.

 

Udział w spotkaniu potwierdził prof. dr hab. med. Ryszard Lauterbach, konsultant wojewódzki w dziedzinie neonatologii.

 

 

Patronat nad wydarzeniem objęli czasdzieci.pl i ekorodzice.pl
 

Organizator:

Szpital UJASTEK

Wydarzenia w Krakowie

Warto zobaczyć