Kraków

Warsztaty piosenki aktorskiej
Kraków Warsztaty 11–14 lat

Warsztaty piosenki aktorskiej

22 listopada 2023
Wpis archiwalny

Zapraszamy na Warsztaty piosenki aktorskiej – nowość w KFK!

 

Warsztaty rozwiną umiejętności młodych uczestników w dziedzinie teatru i muzyki. Pod okiem doświadczonej instruktorki teatralnej, młodzież będzie miała możliwość poznania różnych technik aktorskich i wokalnych.  W programie : rozwijanie wyobraźni, kreatywności, umiejętności aktorskich, ćwiczenie wyrazistości mowy, ekspresji ciała, synchronizacji ruchu z muzyką i interpretacji tekstu. Warsztaty  rozwiną nie tylko umiejętności artystyczne niezbędne na scenie, ale także przydatne w życiu codziennym- pewność siebie, pracę w zespole i swobodę w wystąpieniach publicznych. Zapraszamy osoby chętne oraz przygotowujące się do konkursów, festiwali oraz egzaminów do uczelni artystycznych! 

 

Warsztaty odbywają się dwa razy w miesiącu od października do lutego. Zwieńczeniem dziesięciu spotkań, będzie stworzenie spektaklu, w którym młodzież zaprezentuje swoje talenty wokalne, aktorskie i taneczne na scenie teatralnej KFK.

22 listopada 2023 r.

godz. 16:30-18:00 – młodzież 11-19 lat

Krakowskie Forum Kultury, ul. Mikołajska 2

 

Prowadząca: Dorota Kaczor- aktorka, wokalistka oraz instruktorka teatralno-wokalna. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej na wydziale lalkarskim w Białymstoku oraz programu stypendialnego Erasmus w Real Escuela Superior de Arte Dramático w Madrycie. Reżyserka i realizatorka autorskich przedstawień, słuchowisk, koncertów oraz projektów artystycznych  z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Animatorka Kultury 2023. Uczestniczka programu Masz talent oraz Must Be The Music (z zespołem "Kalokagathos"). Aktorka śpiewająca, zajmująca się piosenką aktorską, utworami autorskimi oraz muzyką folkową i etniczną z całego świata. Solistka zespołu folkowego Pieśniara. Entuzjastka treningu aktorskiego opartego na pedagogice teatru, dramie i teatrze forum oraz naturalnym uwalnianiu głosu. Instruktorka śpiewów i tańców w kręgu z całego świata.

 

Koszt: 30 zł/zajęcia, 60 zł/miesiąc

Udział w warsztatach można opłacić na stronie bilety.krakowskieforum.pl  lub w KFK przy ul. Mikołajskiej 2. 

 

Liczba miejsc ograniczona. Warsztaty odbywają się przy udziale co najmniej 4 osób.

Informacje: Aleksandra Sozańska tel. 501 984 678 lub pod adresem: aleksandra.sozanska@krakowskieforum.pl

 

Miejsce wydarzenia:
Mikołajska 2, 31-027 Kraków, www.krakowskieforum.pl
Organizator:

Krakowskie Forum Kultury

Mikołajska 2, 31-027 Kraków
tel.: 12 422 08 14

Wydarzenia w Krakowie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć