Kraków

Zwiedzaj najstarszą kopalnię z Polskim Bonem Turystycznym
Kraków Inne 1–14 lat

Zwiedzaj najstarszą kopalnię z Polskim Bonem Turystycznym

od 22 września do 31 października 2021
Wpis archiwalny

Zrealizuj Polski Bon Turystyczny w Kopalni Soli Bochnia!

 

Zwiedzaj najstarszą kopalnię soli w Polsce z Polskim Bonem Turystycznym

Dla rodzin, które nie zrealizowały jeszcze Polskiego Bonu Turystycznego przygotowana została oferta specjalna umożliwiająca wykorzystanie bonu na zakup imprezy turystycznej składającej się z biletu wstępu na zwiedzanie kopalni oraz kuponu na posiłek o wartości 50 zł w punkcie gastronomicznym w komorze Ważyn.

Klient realizujący Polski Bon Turystyczny wybiera rodzaj i ilość biletów spośród w/w z zastrzeżeniem, że transakcja musi obejmować przynajmniej jeden bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży lub bilet rodzinny i łączy go z kupnem na posiłek o wartości 50 zł w punkcie gastronomicznym w komorze Ważyn.

 

Jak zrealizować Polski Bon Turystyczny na zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia?

Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu realizacji imprezy z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem a następnie zawarcie „Umowy o udział w imprezie turystycznej” oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 100% wartości rezerwacji na poczet przyszłej imprezy turystycznej. Przedpłata taka może zostać dokonana w całości lub częściowo Polskim Bonem Turystycznym.

 

W celu dokonania rezerwacji terminu i godziny realizacji imprezy należy skontaktować się z Działem Obsługi Bona Turystycznego Kopalni Soli Bochnia pod nr tel. +48 539 904 187, bonturystyczny@kopalnia-bochnia.pl.

 

Rezerwacji można dokonać od poniedziałku do piątku w godz. 08:30 - 14:30

Po otrzymaniu wiadomości z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji należy pobrać i uzupełnić umowę o udział w imprezie turystycznej. Podpisaną umowę należy dostarczyć do Działu Obsługi Klienta Kopalni.

 

Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie przedpłaty w wysokości 100% wartości rezerwacji na poczet przyszłej imprezy turystycznej. Przedpłata taka może zostać dokonana w całości lub częściowo Polskim Bonem Turystycznym.

 

W dniu realizacji imprezy należy zgłosić się w Biurze Obsługi Turystycznej na 30 minut przed wyznaczoną godziną zwiedzania i pobrać bilety na zwiedzanie kopalni oraz kupon na usługi gastronomiczne.

 

Z biletami i kuponem na usługi gastronomiczne należy udać się na zwiedzanie kopalni. Kupon na usługi gastronomiczne można zrealizować w punkcie gastronomicznym w komorze Ważyn wybierając dowolne posiłki, a także słodycze, przekąski lub napoje (z wyłączeniem alkoholi). Kupon obowiązuje w dacie trwania imprezy turystycznej, nie ma możliwości skorzystania z kuponu na usługi gastronomiczne po zakończeniu imprezy turystycznej. Pozostała do wykorzystania kwota nie podlega wymianie na gotówkę.

 

Uczestników Imprezy obowiązuje Regulamin pobytu w Kopalni Soli Bochnia. W zakresie realizacji poszczególnych elementów imprezy na terenie Kopalni Soli Bochnia, Uczestników obowiązują także inne regulaminy z którymi można zapoznać się na stronie www.kopalnia-bochnia.pl/zwiedzanie/regulaminy/.

 

Szczegóły oferty: https://bit.ly/39ql7Wn

Kopalnia Soli Bochnia sp. zo.o. tel do obsługi Bonu Turystycznego:  +48 539 904 187, bonturystyczny@kopalnia-bochnia.pl

ul. Campi 15, 32- 700 Bochnia

 

Miejsce wydarzenia:
Kopalnia Soli Bochnia
Organizator:

Kopalnia Soli Bochnia

Ul. Campi 15, 32-700 Bochnia
tel.: 14 692 67 52

Wydarzenia w Krakowie

Warto zobaczyć