Kraków

Ogólnopolska Pod naszym patronatem od 13 lat

Jak zadbać o siebie? Spotkanie online z Ewą Nowak

15 maja 2021
Wpis archiwalny

15 maja, w sobotę o godz. 16 zapraszamy na spotkanie online z Ewą Nowak,  pisarką, psycholożką, ekspertką w dziedzinie emocji i problemów w świece młodych ludzi.

 

Porozmawiamy o młodzieńczej depresji, melancholii i zdrowych sposobach na poprawienie sobie nastroju. Spróbujemy wspólnie znaleźć moment, w którym warto zwrócić się po fachową pomoc i pod okiem psychologa poszukamy różnych możliwości otrzymania wsparcia.

 

Podczas spotkania stworzymy mapę, która będzie naszym przewodnikiem w zakresie dbałości o własne zdrowie psychiczne. Posłuchamy także fragmentów ważnej i nagradzanej książki „Orkan depresja”, która stanie się motorem do rozmowy. Będzie czas na bezpieczne zadanie pytań autorce i rozwianie nurtujących młodzież wątpliwości.

 

Zapraszamy młodzież od 13 lat, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

 

Zachęcamy także do śledzenia wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/382826572679787

 

Z uwagi na wymagania projektu zajęcia będą nagrywane, a wideorelacja z nich – dostępna w mediach społecznościowych księgarni.

 

Zajęcia przeprowadzimy na platformie Zoom, prosimy o jej wcześniejsze zainstalowanie.

 

Zajęcia w ramach projektu „Książka z ekspertem” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

Miejsce wydarzenia:
Online
Organizator:

Księgarnia dziecięca Badet

Wydarzenia w Krakowie

Warto zobaczyć