Kraków

Kraków Warsztaty 6–14 lat

Godziny Rodziny. Niedziela dla zdrowia

od 22 listopada do 22 listopada 2020
Wpis archiwalny

Czy wiecie, jak zachować zdrowie i odporność? Jak najlepiej chronić swój organizm przed wirusami?

 

Czy jedzenie może wpływać na samopoczucie i koncentrację? Jeśli znacie odpowiedzi na te pytania, weźcie udział w naszym rodzinnym turnieju wiedzy. A jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej, posłuchajcie, co ciekawego opowie Wam Pan Piórko. Jak co tydzień zapraszamy na cykl Godziny Rodziny, tym razem włączając się w kampanię „Kraków stawia na rodzinę". Czekają nagrody!

 

Zapraszamy dzieci oraz ich rodziców na niedzielne spotkania ze zdrowiem w roli głównej. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, m.in turnieje z nagrodami, zabawy ruchowe i pamięciowe, pokaz animacji i wirtualna wycieczka. Turniej pt. „Co wiesz o zdrowym odżywianiu” odbywa się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę“ oraz akcji „Zdrowe żywienie=mądre myślenie” pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa. Współorganizatorem wydarzenia i fundatorem nagród w turniejach jest pani Marzena Paszkot – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny.

 

22.11.2020 – „Niedziela dla zdrowia. Zrób to z głową!”

 

W programie:

  • 11:00–11:30 Warsztaty: Fitness dla mózgu i pamięciowe eksperymenty.
  • 11:30–11:45 Wywiad z uczestnikami / SCKM TV.
  • 11:45–12:00 „H2O bez niej nie działam”. Pijemy wodę!
  • 12:00–13:00 Turniej z nagrodami: pt. „Co wiesz o zdrowym odżywianiu”.

 

Zapraszamy również na następne spotkanie 6.12.2020 – „W głowie się nie mieści”. Mikołajkowy turniej dla dzieci

 

REGULAMIN TURNIEJU

 

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia na adres: godzinyrodziny@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać ilość członków rodziny biorącej udział oraz wiek dzieci. O przyjęciu poinformujemy w wiadomości zwrotnej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Prosimy o wypełnienie i przyniesienie ze sobą następującego dokumentu:

Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji procedury bezpieczeństwa zasad higieny w trakcie epidemii COVID-19 obowiązujące w SCKM

Pobierz załącznik:

 

AKCJA „Dieta dla mózgu”

 

W tym roku szczególny nacisk kładziemy na zagadnienie diety i jej wpływu na funkcjonowanie MÓZGU. Proponujemy niedzielne spotkania edukacyjne dla rodzin z dziećmi. W bezpiecznym środowisku, z zachowaniem procedur sanitarnych, dzieci i ich rodzice mogą poznawać zasady zdrowego stylu życia poprzez zabawę: warsztaty, turnieje i ćwiczenia ruchowe.

Miejsce wydarzenia:
ul. H. Wietora 13/15,
31-067 Kraków
Organizator:

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

ul. H. Wietora 13/15,
31-067 Kraków
tel.: 012 430 50 90

Wydarzenia w Krakowie

Warto zobaczyć