Kraków

Światło i kolor - Sobotni Poranek w Muzeum Witrażu
Kraków Warsztaty 5–12 lat

Światło i kolor - Sobotni Poranek w Muzeum Witrażu

30 maja 2020
Wpis archiwalny

Muzeum Witrażu zaprasza na zajęcia dla dzieci!

 

W ostanią sobotę maja porozmawiamy trochę o kolorach, barwach podstawowych, pochodnych,a później wykonując witraże z kolorowych bibułek, sami się przekonamy jakiwpływ ma światło na kolory.

 

Cena: 31 zł – pierwsze zajęcia (zwiedzanie + warsztaty), 21 zł – każde kolejne (same warsztaty), 85 zł – karnet na 4 zajęcia (w tym jedno zwiedzanie i 4 dowolne warsztaty).

 

Rezerwacje (konieczne) wyłącznie e-mailowo: info@muzeumwitrazu.pl  W temacie maila prosimy podać datę poranka, w treści imię i wiek dziecka.

 

Dzieci zapo­znają się z takimi poję­ciami jak żywe muzeum, warsz­tat, witraż. W trakcie zwiedzania obserwują mistrzów witrażowych podczas pracy, mogą wziąć do ręki narzędzia i pędzle oraz pomalować na próbę element witrażu. Po zwiedzaniu zapraszamy dzieci na warsztaty. Dzieci, które uczestniczyły już w oprowadzaniu mogą przyjść na same warsztaty, które rozpoczynają się o 10.45.

Na zwiedzanie Muzeum zapraszane są same dzieci, bez opiekunów. Ze względu na trwającą sytuację epidemiczną informujemy, że nie ma możliwości czekania w kawiarni muzealnej na zakończenie zajęć dla opiekunów, ale mogą oni dołączyć do dedykowanego zwiedzania o 10:30.

Miejsce wydarzenia:
al. Krasińskiego 23
31-111 Kraków
Organizator:

Muzeum Witrażu

al. Krasińskiego 23
31-111 Kraków
tel.: +48 512 937 979

Wydarzenia w Krakowie

Warto zobaczyć