Kraków

Jakie kompetencje będą niezbędne, aby kształtować ten świat i nim zarządzać za 20 lat?
Kraków Zapisy od 5 lat

Jakie kompetencje będą niezbędne, aby kształtować ten świat i nim zarządzać za 20 lat?

Wpis archiwalny

W mieście tak  dużym  jak  Kraków  jest wiele  propozycji  rozwijających pasję  do nauki i ciekawość   świata   naszych   pociech.   Coś   jednak   stanowczo   wyróżnia   nowo   powstającą Superminds Academy na tle bogatej oferty edukacyjnej Krakowa.


Jak pokochać matematykę, geometrie, logikę, analitykę i przedmioty ścisłe zanim jeszcze nauka w szkole rozpocznie się na dobre ? Jak pokonać lęk przed mówieniem po angielsku, gdy na tym etapie słów nam ciągle brakuje? Jak zrozumieć świat nauki, o którym nam mówią ze jest trudny i zbyt skomplikowany dla dzieci? I że później się tego nauczymy w szkole. A jeśli w szkole jednak nie będzie to przekazane z pasją ? A skąd mamy wiedzieć o co chodzi w biznesie, ekonomii, jak i po co się prowadzi firmę?


Świat w którym funkcjonować będą nasze dzieci będzie światem najnowszych technologii, sztucznej inteligencji. Powstaną setki nowych zawodów, o których teraz nam, ich rodzicom, nawet się nie śniło.

 


“My   w   Superminds   Academy   też   nie   wiemy   co   będzie,   ale   wiemy   na   pewno   jakie kompetencje naszym dzieciom będą niezbędne aby kształtować ten świat i nim zarządzać oraz w jaki sposób nauczyć i przygotować już teraz nasze dzieci na dorosłe wyzwania. Z pomocą przychodzi nam neurobiologia w połączeniu z nowoczesną pedagogiką i psychologią.


Opracowaliśmy metodologię która najefektywniej rozwija potencjał umysłu naszych dzieci. Nasz program jest programem wielomodułowym, gdzie w trakcie jednych zajęć łączymy arytmetykę mentalną prowadzona pod patronatem Japońskiego Związku Sorobanu (jesteśmy licencjonowanym partnerem), neuromatematykę, CLIL Science i CLIL Business (czyli naukę przedmiotów ścisłych oraz zachowań rynkowych w biznesie, przekazywaną w połączeniu z językiem   angielskim,   według   uznanej   metodologii   Content   and   Language   Integrated Learning)” – mówi Aneta Grzanek, Prezes Zarządu Superminds Academy.


Centra Superminds w Łodzi i Bydgoszczy pracują niestrudzenie od lat. Teraz czas na Kraków! Już w lutym 2020 Akademia rozpoczyna swoje zajęcia w nowym Centrum w Krakowie, na Prądniku Białym.


Rekrutacja już ruszyła! Zapraszamy dzieci w wieku: 5-6 lat (KIDS);  7-9 lat (JUNIORS); 10-13 lat (TEENS), do uczestniczenia w tzw. GRUPACH BADAWCZYCH. Są to pierwsze grupy VIP, które otwierają nasz program w Krakowie. Dlatego cena kursu jest niższa o 30% i pozostaje obniżona przez cały okres trwania kursu przez wszystkie lata.


ETAPY REKRUTACJI?


Częścią rekrutacji jest też wyjątkowy KONKURS. Narysuj z dzieckiem Bohatera Superminds, załącz rysunek na naszym profilu na Facebooku i zdobądź najwiekszą liczbę, a Twoje dziecko weźmie udział w pierwszym semestrze zajęć Superminds w Krakowie  BEZPŁATNIE!


Zapraszamy do śledzenia postów na Facebook’u, gdzie podajemy więcej informacji o naszym programie, szkole, konkursie i zapisach!
https://www.facebook.com/supermindskrakow1/
http://www.supermindsacademy.com/krakow-pradnik-bialy/

Organizator:

Superminds Academy

Wydarzenia w Krakowie

Warto zobaczyć