W mieście » Wydarzenia dla dzieci » Nowinki » Krakowska Jaskinia Solna


Krakowska Jaskinia Solnapowiększ

Krakowska Jaskinia Solna

Patronat CzasDzieci.pl

Krakowska Jaskinia Solna to miejsce idealne zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców! Każdy znajdzie u nas usługę odpowiednią do potrzeb.


Dzieci zapraszamy na seanse inhalacyjne w jaskini solnej przy tężni solankowej, gdzie czekają na nie ruiny zamku po brzegi wypełnione różową solą kłodawską, nad którymi czuwają bajkowe postaci, znane każdemu małemu klientowi. Do dyspozycji oddajemy ekologiczne, drewniane zabawki, książeczki o różnej tematyce i kolorowanki! Czas spędzony na zabawie, uprzyjemniają wspaniałe dźwięki natury.

Rodziców również zapraszamy na seanse inhalacyjne w jaskiniach solnych przy tężniach solankowych, które mogą spędzić zarówno na zabawie ze swoimi pociechami, jak i odpoczywając w zaciszu biblioteczki lub jaskini dla osób dorosłych.

 

 

Atmosfera w takim samym stopniu sprzyja drzemce, jak i oddaniu się ulubionej lekturze! Do opiekunów adresujemy również naszą ofertę z masażami leczniczymi, relaksacyjnymi, czy zabiegami ANTI-AGING twarzy. Bycie rodzicem to nie lada wyczyn! Dlatego zapraszamy nie tylko na chwilę dla siebie, ale przede wszystkim dla swojego zdrowia. W tym samym czasie, gdy jeden z rodziców przebywa na seansie, drugi może oddać się w ręce wykwalifikowanego masażysty.

 

Masaż dedykujemy, również przyszłym mamom! Okres ciąży dla kobiet, jest czasem wyjątkowym. Kobieta funkcjonuje ze świadomością, że pod sercem rośnie mały człowiek. Jest to czas szczęścia, nadziei, oczekiwania, przygotowań, ale również czas, w którym organizm kobiety działa na podwójnych obrotach, czemu towarzyszy narastające zmęczenie, wahania nastrojów, dolegliwości bólowe w obrębie kręgosłupa, czy nadmierna opuchlizna kończyn dolnych. Jeśli nie występują przeciwwskazania lekarskie, śmiało można przystąpić do zabiegu. Zabieg masażu możemy wykonać w pozycji leżenia na plecach, na boku lub w pozycji siedzącej.

 

Przyszła mama, może skorzystać z masażu grzbietu, kończyn górnych i dolnych oraz masażu twarzy.

 

 

Krakowska Jaskinia Solna & Wellness
Wizytówka organizatora:

Krakowska Jaskinia Solna & Wellness

Ul. Długa 48/21
31-147 Kraków

tel.: 12 623 71 90

Wyślij wiadomość »

www.krakowskajaskiniasolna.pl


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Kino na Czasie

To już kolejny weekendowy poranek w Multikinie. Nasze najmłodsze pociechy mają okazję obejrzeć film z ich ulubionymi bohaterami, miło spędzić czas, a w wybranych kinach skorzystać z dodatkowych...  

Wakacje na Czasie!

Jak wakacje, to tylko na rodzinnym kempingu!

Jak wakacje, to tylko na rodzinnym kempingu!

Oto pomysł na udany wypoczynek z dziećmi - najlepsze kempingi w Europie. Jeśli jeszcze nie masz planów na nadchodzące lato lub weekend majowy - koniecznie przejrzyj ofertę kempingów Vacansoleil.  

Nowinki

Cudowne dzieci i muzyka - czyli o tym, czego nie można zmarnować

Cudowne dzieci i muzyka - czyli o tym, czego nie można zmarnować

Zacznę dość odważnie, bo zamiast wstępu do cyklu artykułów o muzyce i dzieciach zaproponuję czytelnikom eksperyment. Wyobraźmy sobie...  
Kościana gra w Potwory

Kościana gra w Potwory

Emocjonująca gra, która stała się bestsellerem na świecie, nareszcie w Polsce. Nakładem Egmont Polska ukazała się właśnie nowa gra...  

Na Czasie!

W domu z dzieckiem

Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Odchudzamy dzieci1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego poszukujesz ? :)
Powiedz nam które treści są dla ciebie ważne, będziemy zwracać na nie szczególną uwagę
Pomysłu na wspólne weekendowe wyjście w mieście
Pomysłu na weekend poza miastem
Pomysłu na wspólne wyjście. Nieważne czy w mieście czy poza miastem
Porad dotyczących wychowania dziecka
Porad dotyczących zdrowia dziecka
Bajek do czytania on line
Gier / zabaw / kolorowanek, by zająć dziecko
Informacji o nowych książkach dla dzieci


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019