Kraków

Dla Mamy - w dniu jej święta
Kraków

Dla Mamy - w dniu jej święta

Koncert dedykowany wszystkim Matkom w dniu Ich święta. 26 maja tradycyjnie wyrażamy miłość, szacunek i szczególną wdzięczność za ogromną, odpowiedzialną pracę, z którą wiąże się macierzyństwo. A nic nie pomaga w wyrażaniu i wspólnym przeżywaniu głębokich emocji jak muzyka.

 

Z muzycznymi życzeniami dla wszystkich Mam wystąpią Soliści Opery Krakowskiej: Agnieszka Cząstka-Niezgódka, Monika Korybalska, Agnieszka Kuk, Paula Maciołek, Katarzyna Oleś-Blacha, Iwona Socha, Karin Wiktor-Kałucka, Krzysztof Kozarek, Tomasz Kuk, Michał Kutnik, Wołodymyr Pańkiw oraz Adam Szerszeń. Solistom towarzyszyć będą Chór, Balet i Orkiestra Opery pod kierunkiem Tomasza Tokarczyka. Wszyscy Artyści zaangażowani w koncert wystąpią pro bono.

 

Do świętowania tego szczególnego dnia w naszym Teatrze zapraszamy całe rodziny, w tym również dzieci. Wychodząc naprzeciw potrzebom Mam, które nie mają możliwości znalezienia opieki dla najmłodszych, zapraszamy dzieci na Antresolę Opery. Tam pod troskliwym okiem animatorów znających język polski i ukraiński będą mogły spędzić czas, a ich opiekunowie zrelaksują się podczas koncertu. Uczestnictwo dzieci w animacjach jest bezpłatne. Udział dziecka należy zgłosić przy zakupie biletów na koncert, kontaktując się z Biurem Organizacji Widowni (tel. +48 12 296 62 62, +48 12 296 62 63).

 

Koncert organizowany jest we współpracy z Fundacją Zustricz. Dochód ze sprzedaży biletów oraz zbiórki pieniędzy prowadzonej w trakcie koncertu zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie.

 

Więcej na: https://opera.krakow.pl/spektakle/dla-mamy-w-dniu-jej-swieta

Wydarzenia w Krakowie

Warto zobaczyć