Warszawa

Konkurs plastyczny z Akademią Czystych Rąk Carex (zakończony)

Zima oraz przesilenie wiosenne to okres zmniejszonej odporności ludzkich organizmów i ich zwiększonej podatności na różnorodne infekcje. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegania chorobom jest po prostu właściwa higiena rąk.

 

Akademia Czystych Rąk Carex powstała z idei przekazania najmłodszym podstawowej wiedzy z zakresu codziennej higieny rąk oraz wyrobienia w nich prawidłowych nawyków, których stosowanie pomoże ustrzec się przed infekcjami.  Brytyjscy naukowcy dowiedli, że istnieje ścisły związek pomiędzy myciem rąk a liczbą zachorowań dzieci na infekcje górnych dróg oddechowych i układu pokarmowego. Dlatego też Akademia Czystych Rąk Carex skupia swe działania na nauce prawidłowego mycia rąk.

 

Przygotowaliśmy dla Was wspaniały konkurs, w którym do wygrania jest 5 zestawów żeli i mydeł antybakteryjnych Carex, które nie tylko skutecznie usuwają bakterie, ale także pielęgnują skórę dłoni.

 

Nagrody: 

 

Zadanie konkursowe:

  • Narysuj plakat zachęcający do częstego mycia rąk.
  • Nagrodzimy najciekawsze prace.

 

Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej Carex.pl oraz profilu www.facebook.com/CarexPolska, gdzie znajdziecie wiele wartościowych informacji oraz instrukcję prawidłowego mycia rąk prezentowaną przez Chlipa i Chlapa – antybakteryjnych ekspertów Carex.

 

Swoje zgłoszenia w formie elektronicznej (sfotografowane prace) wysyłajcie na adres konkursy2@czasdzieci.pl

 

Konkurs trwa do dnia 21 marca! Wyniki ogłosimy już 25 marca!

 

Pamiętajcie o podaniu nam swoich danych korespondencyjnych, abyśmy mogli wysłać Wam nagrody!