Warszawa

Wiedza – moja pasja. Konkurs edukacyjny (zakończony)

Czy Twoje dziecko lubi się uczyć? Czy zadaje wiele pytań? Czy jest żądne wiedzy i informacji? Mamy dla Was fantastyczny edukacyjny konkurs, w którym do wygrania wspaniałe nagrody ufundowane przez wydawnictwo Zielona Sowa!

 


Zadanie konkursowe:

 

  • Podzielcie się z nami swoją wiedzą! Wspólnie przygotujcie Karty Edukacyjne (min 3), na których przedstawicie ciekawostki dotyczące najbardziej interesującego Was obecnie tematu (np. zwierzęta, dinozaury, pojazdy, itp.) 
  • Na karcie powinno pojawić się hasło, opis oraz ilustracja. Format karty – A5, jednostronna.

 

Swoje zgłoszenia wysyłajcie w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan pracy) na adres konkursy10@czasdzieci.pl


Konkurs potrwa od 24.02.2015 do 10.03.2015. Wyniki ogłosimy już 12.03.2015.

 

Do wygrania:

  • 2x zestawy Książka+Gra - Szkolny Omnibus

 

Szkolny omnibus to zestaw edukacyjny dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, łączący zabawę z nauką i systematyzacją wiedzy zdobytej w ciągu pierwszych trzech lat nauki w szkole podstawowej. Pakiet jest sprawdzianem przygotowującym do trzecioteściku. Gra jest wskaźnikiem mocnych i słabszych stron dziecka, tego, co potrafi, i tego, nad czym musi popracować. Książka zawiera informacje dotyczące wymagań edukacyjnych, powtórkę wiadomości oraz odpowiedzi na pytania zawarte w kartach do gry. Zadania zawarte w książce i grze zostały opracowane zgodne z podstawą programową i dotyczą 5 edukacji: polonistycznej, przyrodniczej, matematycznej, społecznej i muzycznej.

 

 

 

  • 8x zestawów z serii Poznaję… (książka + gra)

Poznaję… to kolejne zestawy edukacyjne przeznaczone dla dzieci 6-8-letnich. Nowość na rynku książek dla dzieci! Seria jest idealnym uzupełnieniem szkolnego nauczania. Dzieci przez zabawę doskonalą swoje umiejętności. Nie ma tu czasu na nudę. W książce znajdują się zadania, z zabawnymi, kolorowymi ilustracjami. Dzięki dołączonej grze, dzieci utrwalają nabyte podczas ćwiczeń z książką umiejętności. Niewątpliwą zaletą gry jest również to, że może bawić się w nią cała rodzina. Książka i gra stanowią integralną całość.

 

  • 2x Poznaję zegar (książka + gra)

Pakiet „Poznaję zegar” to zestaw edukacyjny mający na celu łatwe zapoznanie się z pojęciem czasu oraz zegarem. Dziecko poprzez zabawę uczy się odczytywać godziny, poznaje określenia oraz różnice między godziną, kwadransem, minutą. Dodatkowo, dzięki dołączonej grze, oswaja się z tarczą zegara, np. musi poruszać się zgodnie ze wskazówkami.  

 

  • 2x Poznaję Polskę (książka + gra)

W pakiecie „Poznaję Polskę” dzieci dowiadują się wielu ciekawych informacji na temat naszego kraju. Podróżuje wyznaczoną trasą, od gór do morza. Dzięki dołączonej grze dziecko przez zabawę rozbudza zainteresowanie ojczyzną. Wiedza na temat Polski podana jest w atrakcyjnej formie. Atrakcyjna forma ćwiczeń sprawia, że dziecko z łatwością przyswaja wiedzę.

 

  • 2x Poznaję zwierzęta (książka + gra)

Pakiet „Poznaję zwierzęta” to zestaw edukacyjny przeznaczony dla dzieci w wieku 4-5 lat. Dziecko razem z sympatycznymi bohaterami, Krzysiem i wróbelkiem Felkiem, wybiera się do zoo, gdzie poznaje zwierzęta – ich budowę oraz zwyczaje. Podczas ćwiczeń wykorzystuje umiejętności z różnych dziedzin – liczenia, czytania, pisania, spostrzegawczości, logicznego myślenia.

 

  • 2x Poznaję człowieka (książka + gra)

Pakiet „Poznaję człowieka” to zestaw edukacyjny przeznaczony dla dzieci w wieku 6-8 lat. Dziecko wspólnie z sympatycznymi bohaterami, Natalką i doktor Igiełką, poznaje ciało człowieka. Dowiaduje się jak ono funkcjonuje oraz uczy się, jak o nie dbać. Ćwiczenia zaproponowane w książce nie polegają tylko na wypełnieniu zadań, ale często angażują wszystkie zmysły dziecka, podając również pomysły na ciekawe zabawy.


Zobacz Regulamin
 

Pamiętajcie o podaniu nam swoich danych korespondencyjnych, abyśmy mogli wysłać Wam nagrody.

 

Uwaga! Wysyłając zgłoszenie na konkurs wyrażasz zgodę na wykorzystanie/zamieszczenie go na łamach portalu CzasDzieci.pl.