Warszawa

 LEGO® NINJAGO™: Podniebni Piraci, Części 1-2

LEGO® NINJAGO™: Podniebni Piraci, Części 1-2

Galapagos Films przedstawia:


LEGO® NINJAGO™: Podniebni Piraci, Części 1-2
(odcinki 55-64)

 

Podniebne potyczki bohaterów bestsellerowej serii LEGO® NINJAGO™
juz na DVD!

 

LEGO NINJAGO: Podniebni Piraci to fascynująca kontynuacja uwielbianego przez młodych widzów serialu, która otwiera zupełnie nowy rozdział w życiu dzielnych wojowników ninja! Wysoko w chmurach rodzi się zła siła… Niesamowity latający statek zagraża światu NINJAGO. Lloyd, Zane, Kai, Jay, Cole i Nya będą musieli wykorzystać sztukę wirowania w powietrzu – airjitzu – by stanąć do walki ze złowrogim dżinem Nadakhanem i jego Podniebnymi Piratami. Najnowsze odcinki serii zadebiutują na DVD już 10 czerwca!

 

 

LEGO NINJAGO: PODNIEBNI PIRACI – WYDANIE DVD


Zwycięstwo nad Morro i jego przerażającymi duchami sprawia, że wojownicy ninja zyskują ogromną popularność. Cieszą się zasłużonym odpoczynkiem oraz uwielbieniem fanów, zapominając, że zło nigdy nie śpi. Tymczasem nowe ciemne moce zaczynają zagrażać ich światu. Nikczemny dżin Nadakhan, niegdyś straszliwy pirat o nadprzyrodzonej mocy, wydostaje się na wolność i znów zaczyna kompletować załogę. Kiedy odkrywa, że jego królestwo – Djinjago – rozpadło się przypadkiem wskutek walk wojowników ninja z Morro, postanawia się na nich zemścić. Planuje odbudować swoją krainę kosztem świata NINJAGO. Ponownie obejmuje dowodzenie nad pirackim statkiem zwanym Twierdzą Nieszczęścia i czyni z niego okręt latający. Spełniający życzenia dżinn zamierza sprawić, że pragnienia wojowników obrócą się przeciwko nim. Planuje ich uwięzić i wykorzystać ich moce, by zyskać jeszcze większą potęgę. Konfrontacja z Nadakhanem zmusi dzielnych wojowników do przemyślenia swoich priorytetów i zrozumienia, że nieopanowane pragnienia potrafią osłabić ducha i narazić na niebezpieczeństwo. Bohaterowie odkryją również, że trzeba z uporem dążyć do realizacji swoich marzeń, a nie liczyć na to, że spełnią się same, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.


LEGO NINJAGO – BOHATEROWIE

 

 • LLOYD
  Lloyd bardzo ciężko przeżył utratę ojca, Garmadona. Jednak ich ostatnie spotkanie pozwoliło mu ukierunkować uczucia i rozpocząć nowy rozdział w życiu. Lloyd całkowicie skupia się na zadaniu, które przydzielił mu Sensei Wu. Nie ma ochoty upajać się sławą i angażować w promowanie własnej osoby. Zaczyna mieć wrażenie, że jego towarzysze zapomnieli o tym, co jest naprawdę ważne.
 • KAI
  Kai uwielbia życie w blasku reflektorów i otaczające go rozkrzyczane tłumy fanów. Nie jest gotowy na starcie z Nadakhanem ani na zmierzenie się z własną przeszłością, a to narazi drużynę na poważne niebezpieczeństwo. 
 • JAY
  Jay ma złamane serce, a uczucia do Nyi zaczynają mącić mu w głowie. Kusi go, aby użyć magii Nadakhana do zdobycia ukochanej, jednak w końcu zdaje sobie sprawę, że nie można nikogo zmusić do miłości. Jest tak sfrustrowany, że zaczyna się zastanawiać nad odejściem z zespołu. Nie ma pojęcia, że wkrótce na jego barki spadnie ciężar odpowiedzialności za całą drużynę.
 • COLE
  Bitwa z Morro skończyła się zwycięsko, ale Cole zapłacił za to wysoką cenę. Stał się żywym duchem! Początkowo był bliski załamania, ale z czasem przyzwyczaił się do swojej nowej sytuacji. Nauczył się, jak przenikać przez ściany i korzystać ze wszystkich swoich mocy żywiołów, a do tego opanował umiejętność dotykania obiektów materialnych. Takie zdolności przydadzą się wojownikom ninja!
 • ZANE
  Zane doszedł już do siebie po próbie, jakiej poddał go Mistrz Chen i znów jest członkiem ekipy. Jak przystało na Nindroida, zupełnie nie przejmuje się sławą, jednak ta obojętność nie oznacza, że jest całkowicie pozbawiony uczuć, a to może go narazić na niebezpieczeństwo. 
 • NYA
  Nya została pełnoprawną wojowniczką ninja. Jest Mistrzynią Wody i cennym nabytkiem dla drużyny. Trochę martwi ją fakt, że w mediach mówi się głównie o chłopakach… Nya chciałaby się uwolnić od etykietek takich jak „siostra Kaia” czy „dziewczyna ninja” i być po prostu sobą.
 • SENSEI WU
  Po tym jak Garmadon złożył swoje życie w ofierze, Sensei Wu znów jest mentorem młodych ninja. Cały czas przygotowuje ich na nadejście dnia, kiedy go zabraknie i już nie będzie mógł ich wspierać swoją mądrością i wskazówkami.
 • MISAKO
  Matka Lloyda współpracuje teraz ściśle z Wu i pomaga mu szkolić wojowników ninja, zwłaszcza Nyę. Ma mocny charakter i sama decyduje o swoim losie. Nie pozwala, by inni dyktowali jej, kim jest i co powinna robić.
 • PODNIEBNI PIRACI
  Zgraja awanturników pod dowództwem Nadakhana, dżina i księcia Djinjago, który pragnie odbudować swoją zniszczoną krainę kosztem świata NINJAGO i zemścić się na wojownikach ninja odpowiedzialnych za wszystkie jego nieszczęścia. Jest kapitanem latającego statku zwanego Twierdzą Nieszczęścia, a w skład jego załogi wchodzą: Flintlocke, Bucko, Cyren, Dogshank, Dublon, Clancee i Złośliwa Małpa.

 

LEGO NINJAGO: PODNIEBNI PIRACI, CZĘŚĆ 1 (odcinki 55-59)

 

 

Po zwycięstwie nad Morro i jego armią duchów ninja stają się gwiazdami telewizji. Jednak gdy oszuści oskarżają ich o wszystkie zbrodnie w NINJAGO City, bohaterowie zostają uwięzieni. To dopiero początek spisku przeciwko ninja. Prawdziwe niebezpieczeństwo pojawia się, gdy kontrolę nad światem przejmuje groźny wróg z przeszłości NINJAGO wraz z gangiem Podniebnych Piratów.

 • ODCINEK 55 – Niechęć
 • ODCINEK 56 – Wróg publiczny numer jeden
 • ODCINEK 57 – W niewoli
 • ODCINEK 58 – Powrót Twierdzy Nieszczęścia
 • ODCINEK 59 – Na własne życzenie

 

LEGO NINJAGO: PODNIEBNI PIRACI, CZĘŚĆ 2 (odcinki 60-64)

 

 

Mimo usilnych starań ninja nikczemny plan Nadakhana staje się coraz bardziej realny. Bohaterowie zostają kolejno uwięzieni w magicznym mieczu i nie mają szansy na ucieczkę. Jay musi zrobić wszystko, aby zebrać nową drużynę, która wyruszy im na ratunek i stanie do walki z Podniebnymi Piratami. To może być najtrudniejsza misja w ich życiu!

 • ODCINEK 60 – Kolacja z Nadakhanem
 • ODCINEK 61 – Czary-mary
 • ODCINEK 62 – Ostatnia deska ratunku
 • ODCINEK 63 – Operacja ziemia-powietrze
 • ODCINEK 64 – Ostatnie życzenie

 

POZOSTAŁE PRODUKTY LEGO NINJAGO W OFERCIE GALAPAGOS FILMS


O SERIALU
Duński serial LEGO NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu powstał na bazie popularnej linii zabawek LEGO. Inspiracją dla fabuły stały się mistyczne japońskie legendy, a wzorem dla postaci tajemniczy mistrzowie sztuk walki. Serial opowiada o losach czterech młodych bohaterów posiadających elementarne moce ognia, lodu, ziemi i światła, którzy zostają zwerbowani w szeregi wojowników Ninjago przez mistrza Wu. Kai, Jay, Cole i Zane zaczynają zgłębiać tajniki starożytnej sztuki walki – Spinjitzu – aby móc stawić czoła nawet najpotężniejszemu wrogowi. Od tej chwili utrzymywanie pokoju na świecie staje się ich życiową misją. Światowa premiera serialu odbyła się za pośrednictwem amerykańskiego Cartoon Network w 2011 r. Polska premiera telewizyjna miała miejsce 10 lutego 2012 r. na kanale TeleTOON+.

 

O LEGO
Przedsiębiorstwo założone przez Olego Kirka Christiansena w 1932 r. w Billund, w Danii. W początkowej fazie zajmowało się między innymi wytwarzaniem drewnianych zabawek, a z czasem skupiło się wyłącznie na tej gałęzi produkcji. Nazwę LEGO, pochodzącą od duńskiego zwrotu „Leg godt” (baw się dobrze), firma przyjęła w 1934 r. Zabawki z tworzywa sztucznego zaczęły być produkowane w 1947 r., a pierwszy rodzaj klocków, jakie znamy z dzieciństwa, pojawił się na rynku dwa lata później. Charakterystyczny sposób łączenia klocków LEGO został opatentowany 28 stycznia 1958 r. W latach 60. w ofercie firmy pojawiły się zestawy klocków LEGO umożliwiające budowę miast, domów oraz samochodów i zawierające figurki mieszkańców. Asortyment produkowanych zabawek wciąż się powiększa, obejmując produkty dla różnych grup wiekowych. Cechą charakterystyczną klocków LEGO pozostaje ich uniwersalność, która sprzyja rozwijaniu kreatywności i gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny.


***
Więcej informacji o premierach DVD dla dzieci na profilu:
facebook.com/DzieciToLubia

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: DVD Galapagos

Warto zobaczyć