Warszawa

My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni

Galapagos Films i Hasbro Studios przedstawiają:

 

 

MY LITTLE PONY: EQUESTRIA GIRLS
- IGRZYSKA PRZYJAŹNI

 

Muzyka… Magia… Equestria Girls!
Nowy film pełnometrażowy na DVD już od 27 listopada


Przeżyj niezwykłą przygodę, pełną muzyki, rywalizacji i magii! Twilight Sparkle zaprasza na nowy pełnometrażowy film poza światem Equestrii. My Little Pony: Equestria Girls – Igrzyska Przyjaźni na DVD już od 27 listopada!

 

Igrzyska Przyjaźni czas zacząć! Tym razem liceum Canterlot zmierzy się ze szkołą Crystal Prep w zawodach o długoletniej tradycji. Sunset Shimmer musi dopilnować, aby rywalizacja była wolna od magii i tym samym od nieproszonych gości. Jednak już wkrótce ona i jej przyjaciółki staną twarzą w twarz z najlepszymi uczniami Crystal Prep, którym przewodzi ktoś zainteresowany equestriańską magią – Twilight Sparkle we własnej osobie, lecz... z tego świata! Jest to Twilight, która nie poznała jeszcze magii przyjaźni i sprawia wiele problemów... Zadaniem Pinkie Pie, Applejack, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy i Sunset Shimmer będzie przekonanie Twilight, że przyjaciele są najważniejsi.

 

 

BOHATEROWIE

 

  • Twilight Sparkle – główna bohaterka serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia, jednorożec mieszkający w krainie Equestrii.
  • Rainbow Dash – jedna z pięciu przyjaciółek, wzorowana na bohaterce serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia o tym samym imieniu.
  • Fluttershy – nieśmiała, urocza dziewczyna, do złudzenia przypominająca serialowego pegaza o tym samym imieniu.
  • Pinkie Pie – wzorowana na bohaterce serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia o tym samym imieniu. Towarzyska dziewczyna, kipiąca energią i uwielbiająca imprezy.
  • Rarity – wzorowana na serialowym jednorożcu o tym samym imieniu. Fascynuje ją projektowanie ubrań i wszystko, co związane z modą.
  • Applejack – zadziorna dziewczyna w kowbojskim stroju, jest lustrzanym odbiciem serialowego jednorożca o tym samym imieniu.
  • Sunset Shimmer – była uczennica księżniczki Celestii, trzykrotna zwyciężczyni licealnego balu i złodziejka korony Twilight Sparkle. W filmie My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks zaprzyjaźnia się z bohaterkami i zostaje sojuszniczką Twilight.

 

WYDANIE DVD

My Little Pony: Equestria Girls – Igrzyska Przyjaźni to kolejna amerykańsko-kanadyjska pełnometrażowa przygoda oparta na bestselerowym serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia, wyprodukowana przez Hasbro Studios we współpracy z DHX Media/Vancouver. Film wyreżyserowany przez Ishi Rudella według scenariusza Josh Haber jest kontynuacją przebojowych filmów: My Little Pony: Equestria Girls (2013) oraz My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks (2014). Premiera filmu odbyła się w Stanach Zjednoczonych 26 września 2015 na amerykańskim kanale Discovery Family. W Polsce film zadebiutował 14 października 2015 na antenie teleTOON+. W wydaniu DVD oprócz filmu znajdzie się również  dodatek specjalny – zwiastun.


POZOSTAŁE WYDANIA
Już 27 listopada ukaże się także pakiet DVD obejmujący trzy wyjątkowe filmy z przygodami przyjaciółek z liceum Canterlot: My Little Pony: Equestria Girls, My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks,  My Little Pony: Equestria Girls – Igrzyska Przyjaźni. Idealny zestaw dla każdej fanki My Little Pony: Equestria Girls! Poszczególne filmy są też dostępne osobno.

 

HASBRO
Amerykańska firma Hasbro została założona w 1923 roku w Hasbrouck Heights w New Jersey przez Hilala, Henry'ego i Hermana Hassenfeldów. Obecnie jest drugą co do wielkości firmą na świecie produkującą zabawki dla dzieci. Oferta Hasbro obejmuje m.in. produkty z serii My Little Pony, Littlest Pet Shop, Action Man, Pokemon i Transformers. Hasbro jest także liderem na rynku gier planszowych, ich najbardziej znane przeboje to gry Monopoly i Ryzyko, które biją rekordy popularności na całym świecie.

 

O MARCE MY LITTLE PONY
Pod marką My Little Pony kryją się zabawki, seriale animowane, filmy pełnometrażowe oraz produkty licencyjne, takie jak ubrania, artykuły papiernicze oraz inne drobne akcesoria adresowane dla dziewczynek. Marka powstała w 1983 roku, kiedy to amerykańska ilustratorka i projektantka Bonnie Zacherle we współpracy z rzeźbiarzem Charlesem Muenchingerem zaprojektowała serię charakterystycznych figurek kucyków o kolorowej skórze oraz długich grzywach i ogonach wykonanych z nylonowych włosów. Od tamtego czasu na świecie sprzedano ponad 100 milionów egzemplarzy tych zabawek. Ocenia się, że globalna świadomość marki wynosi 86% wśród rodziców dziewczynek w wieku powyżej trzech lat. 

 

***

Więcej informacji o premierach DVD, Blu-ray na profilu:
facebook.com/DzieciToLubia


 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: DVD Galapagos

Warto zobaczyć