Warszawa

My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks na DVD!

My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks na DVD!

Przeżyj niezwykłą przygodę, pełną muzyki, rywalizacji i magii! Galapagos Films i Twilight Sparkle zapraszają na nowy pełnometrażowy film poza światem Equestrii. Na DVD od 5 grudnia!

 

Dołącz raz jeszcze do Twilight Sparkle po drugiej stronie lustra i dowiedz się, co słychać u piątki sympatycznych dziewczyn, które do złudzenia przypominają jej przyjaciółki z Equestrii. Podczas kolejnej wizyty w świecie ludzi Twilight doświadczy prawdziwych muzycznych emocji! Liceum Canterlot ma być gospodarzem wielkiego muzycznego wydarzenia, podczas którego Rainbow Dash, Applejack, Pinkie Pie, Rarity i Fluttershy chcą zadebiutować ze swoim nowym zespołem The Rainbooms. Niespodziewanie jednak w szkole pojawia się konkurencyjny trzyosobowy dziewczęcy band, The Dazzlings, który przekonuje wszystkich, aby zamienić przyjazny koncert w pojedynek zespołów. Wkrótce Sunset Shimmer odkrywa, że Adagio Dazzle, Aria Blaze i Sonata Dusk nie są zwyczajnymi nastolatkami i planują zdobyć coś więcej, niż tylko tytuł Najlepszego Zespołu Liceum Canterlot. The Rainbooms będą musiały wezwać na pomoc księżniczkę Twilight Sparkle, aby wygrać konkurs i ocalić szkołę!

 

My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks to kolejna amerykańsko-kanadyjska pełnometrażowa przygoda oparta na bestselerowym serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia, wyprodukowana przez Hasbro Studios we współpracy z DHX Media/Vancouver.

 

 

Film wyreżyserowany przez Jaysona Thiessena według scenariusza Meghan McCarthy jest kontynuacją przebojowego My Little Pony: Equestria Girls (2013). Jego premiera miała miejsce  27 września 2014 roku w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. W Polsce zadebiutował 8 listopada 2014 roku na antenie teleTOON+, a już 5 grudnia pojawi się na DVD w ofercie Galapagos Films. Na płycie oprócz filmu znajdzie się również mnóstwo wyjątkowych materiałów dodatkowych, dzięki którym fanki będą mogły jeszcze lepiej poznać swoje ulubione bohaterki.

 

Edycja DVD My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks obejmie film, zwiastun filmu, dwa teledyski zachęcające do tańczenia i śpiewania razem z The Rainbooms oraz sześć zabawnych i zaskakujących minifilmów!

 

 

TELEDYSKI:

 

    Idealny dzień na zabawę


    Wybierz się do lunaparku i zaśpiewaj wraz z dziewczynami porywającą piosenkę o przyjaźni i dobrej zabawie!


    Ogon w ruch!
    Pomóż The Rainbooms w przygotowaniach do wielkiego występu!

 

 

MINIFILMY:

 

    Pianistka
    Rarity upiera się, że w zespole będzie grała na fortepianie, jednak „noszenie” ze sobą czegoś tak ogromnego to nie bułka z masłem, nawet jeśli z pomocą przychodzi jej banda niezbyt rozgarniętych osiłków... Czy dziewczyna w końcu zdecyduje się na bardziej poręczny instrument?


    Muzyka dla moich uszu


    Zobacz, jak DJ Pon-3 pokonuje drogę do szkoły w rytmie dubstepu, porywając do tańca przechodniów, ptaszki, kotki, samochody, a nawet policjanta! Przy okazji przekonasz się, dlaczego zawsze warto mieć przy sobie zapasowe słuchawki.


    Walka o gitarę


    Rainbow Dash wybiera się do sklepu po nową gitarę, niestety okazuje się, że Trixie upatrzyła sobie ten sam model. Dziewczyny stają do muzycznego pojedynku. Ta, która wygra, będzie miała prawo kupić wymarzony instrument.


    Gdzie mój bas


    Podczas wyprzedaży garażowej babcia przez przypadek sprzedaje gitarę basową należącą do Applejack. Aby odzyskać instrument, dziewczyna będzie musiała udowodnić właścicielom lombardu, że umie na niej grać!


    Inwazja chomików


    Fluttershy zgłasza się na ochotnika do wyczyszczenia systemu domków dla chomików w lokalnym schronisku. Rarity ma w tym czasie zająć się zwierzakami, jednak jej sposoby na rozrywkę doprowadzają do prawdziwej chomiczej apokalipsy!


    Szalona Pinkie


    Dziewczyny szukają perkusistki do zespołu. Kogoś z niespożytą energią i entuzjazmem. Okazuje się, że jak zwykle najciemniej jest pod latarnią...
 

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: DVD Galapagos

Warto zobaczyć