Warszawa

Tom i Jerry: Jak uratować smoka

Tom i Jerry: Jak uratować smoka

Niesforny kocur i sprytna mysz, których przygody bawią miliony dzieci na całym świecie, powracają w nowym, magicznym filmie dla całej rodziny! Tom i Jerry: Jak uratować smoka zadebiutuje na DVD w pełnej polskiej wersji językowej  już 17 października!

 

Nowa, fantastyczna przygoda Toma i Jerry rozpoczyna się w chwili, kiedy w ich ręce wpada tajemnicze, świecące jajo. Niestety, ani kot ani mysz nie wiedzą, że zostało on skradzione potężnemu i potrafiącemu ziać ogniem smokowi. W niedługim czasie z jajka wykluwa się smoczuś, który uznaje Toma za swoją… mamę. Kot postanawia stanąć na wysokości zadania i być dla swego podopiecznego jak najlepszym rodzicem, ale nie wie, że dziecka szuka już jego smocza mama. Zresztą nie tylko ona, bowiem schwytaniem smoczusia jest również zainteresowana zła wiedźma Dryzelda pragnąca wykorzystać go do swoich mrocznych celów.

 

Z pomocą potężnych sprzymierzeńców i zwierzęcych przyjaciół Tom i Jerry będą musieli pokonać wiele niebezpieczeństw, aby oddać małego smoka jego matce. Czy ta przygoda skończy się szczęśliwie? Przekonajcie się oglądając film Tom i Jerry. Jak uratować smoka – najnowszy pełnometrażowy film animowany o przygodach sympatycznego futrzaka i jego małego (nie)przyjaciela. To znakomita rozrywka dla całej rodziny!

 

Wydanie DVD:

 

Produkcja Tom i Jerry. Jak uratować smoka ukaże się na DVD w pełnej polskiej wersji językowej już 17 października. Na płytach obok filmu znajdą się również cztery dodatkowe odcinki seriali o przygodach Toma i Jerry’ego: Zamkowa mysz, Kot smok, Postrach średniowiecza, Taniec drapaka.

 

Więcej informacji:

 

www.galapagos.com.pl

 

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: DVD Galapagos

Warto zobaczyć