Strefa rodzica » Artykuły » Polak i Disney On Ice

Polak i Disney On Ice

Disney On Ice w Polsce - Polak w Disney On Ice.

Jedynym polskim uczestnikiem fantastycznego Disney On Ice jest Michał Brzeziński. Poznajcie tego młodego, zdolnego chłopaka - Gdańszczanina z pochodzenia, który podróżuje po świecie robiąc to o czy zawsze marzył.

 

 

Pierwsze kroki

 

Michał trenuje łyżwiarstwo od piątego roku życia. Zdecydował się na ten sport sam, swojej mamie powiedział tylko, że chce spróbować w nim swoich sił. Dzisiaj ma za sobą kilka konkursów międzynarodowych, Mistrzostwa Polski, Światowe Mistrzostwa Juniorów w łyżwiarstwie synchronizowanym.

 

Do Feld Entertainment (światowy producent i prezenter przedstawień rozrywkowych na żywo) młody Polak dołączył w 2007 roku. Obecnie bierze udział w Zaczarowanym Świecie Disneya, który w tym miesiącu zobaczymy w Polsce. Jak został rekrutowany? Wysłał swoje nagranie, pokazując co potrafi, do Feld Entertainment. Wcześniej występował w projektach Princess Classics oraz Princesses & Heroes (Księżniczki i Herosi), tego samego producenta. Chcąc dostać się do tak renomowanych inicjatyw, Michał musiał stać się zawodowcem. Przerwał trasę tylko raz by skończyć studia o kierunku Zarządzanie w Hotelarstwie.

 

Murawa zamiast lodowiska?

 

Swoją karierę Michał Brzeziński traktuje bardzo poważnie. Jak przyznaje, zawsze daje z siebie 100% na występach. Chce, żeby widzowie rozumieli historię, którą pokazuje i odbierali ją z przyjemnymi uśmiechami na twarzy. Dawanie odbiorcom radości jest tym, co najbardziej cieszy łyżwiarza.

 

Wiele dzieci chciałoby mieć swój udział w tworzeniu olśniewająych przedstawień na lodzie. Polski uczestnik Disney On Ice radzi młodszym od siebie, żeby nie porzucali swoich marzeń, bo one się spełnią. Co ciekawe, gdyby Michał Brzeziński nie był dziś zawodowym łyżwiarzem, zamiast na lodzie, widzielibyśmy go na murawie, ponieważ piłka nożna to druga dyscyplina sportowa, którą kocha.

 

W drodze z Disney On Ice

 

Zanim Polak ruszył w disneyowską trasę, trenował w zgrupowaniu “Stoczniowiec Gdańsk Klub” pod okiem Sarkisa Tewaniana i Marka Szaszora. Wyjazdy mają swoje plusy i minusy. Samo podróżowanie jest ekscytujące, jednak bycie poza domem daje się we znaki Michałowi. Tęsknota za rodziną i przyjaciółmi była dla niego najtrudniejszym wyzwaniem w ciągu jego kształtującej się ścieżki kariery. Jednak dzięki swojej fascynującej pracy, miał okazję zwiedzić aż cztery kontynenty - poza Europą: obie Ameryki i Afrykę.

 

Będąc “w drodze” nauczył się czegoś cennego: nieważne do jakich miejsc się podróżuje, zawsze spotka się niezwykłych ludzi. Podróże to także zwiedzanie mnóstwa zachwycająych miejsc. Jeśli chodzi o inne szczegóły, obowiązkowymi przedmiotami, bez których polski łyżwiarz nie może się obyć podczas wyjazdów to telefon, laptop i aparat. W ramach dbania o formę, w wolnym czasie w podróży ćwiczy podnoszenie ciężarów, ale nie tylko... niewiele osób wie, że w trakcie trasy Michał zdołał nauczyć się również rosyjskiego. Jak widać więc, jego dążenie do rozwoju obejmuje różne sfery życia.

 

Rodzina przy stole


Wspomnieliśmy, że oprócz łyżwiarstwa Michał Brzeziński interesuje się piłką nożną. Do innych jego hobby zalicza się podróżowanie właśnie (przyjemność sama w sobie), spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, oglądanie filmów i słuchanie muzyki. To ostatnie stanowi jego przedwystępowy rytuał.

 

Dla Michała rodzina stanowi najwyższą wartość. Jego rodzice są dla niego wzorami do naśladowania. W przyszłości sam pragnie założyć szczęśliwy dom. Wiadomość, którą usłyszał od brata i jego żony o tym, że będzie wujkiem i chrzestnym - to jego najmilsze wspomnienie. Mający w środowisku pracy przydomek “Polski”, ma też cenną umiejętność, mającą na pewno rodzinny charakter - gotowanie. Polskie dania są u niego na pierwszym miejscu, więc cieszy się bardzo, ze spędzi cztery tygodnie w Polsce podczas trasy Disney On Ice – Zaczarowany Świat Disneya.

 

Michał Brzeziński

 

 Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: 20 sposobów na nudę, jak nie ma co robić cz.... więcej » x
Zobacz » Artykuły
20 sposobów na nudę, jak nie ma co robić cz. 2

20 sposobów na nudę, jak nie ma co robić cz. 2

Przedstawiamy Wan kolejną część naszej listy zabaw i gier, które warto wykorzystać kiedy dziecku się nudzi, a chwilowo nie mamy do dyspozycji zabawek czy dużej przestrzeni. Takie sytuacje zdarzają się wszędzie czy to w poczekalni, czy w drodze do kasy w supermarkecie czy tez podczas podróżowania. więcej »
"Język sztuki dla najnajmłodszych jest tak bardzo bogaty i ponadnarodowy, że nawet różne konteksty kulturowe nie są przeszkodą do budowania porozumienia"

"Język sztuki dla najnajmłodszych jest tak bardzo bogaty i ponadnarodowy, że nawet różne konteksty kulturowe nie są przeszkodą do budowania porozumienia"

Wywiad z Panią Barbara Małecką (dyrektorem artystycznym festiwalu SZTUKA SZUKA MALUCHA) i Panią Alicją Morawską-Rubczak (kuratorką festiwalu SZTUKA SZUKA MALUCHA). więcej »
4 rady, jak pomóc dziecku rozwinąć jego wyjątkowy styl

4 rady, jak pomóc dziecku rozwinąć jego wyjątkowy styl

Wygląd i szeroko pojęta moda to świetne pole do wyrażania siebie. Oczywiście, nie chodzi o to, by uczyć dzieci, że to, w co się ubierają jest ważniejsze niż ich osobowość czy zachowanie. Określenie własnego stylu, jeśli chodzi o wygląd, może jednak być bardzo dobrym narzędziem do nauczenia się niezależności, indywidualności i tolerancji. więcej »
ABC dobrego wychowania z Rodziną Treflików
Patronat CzasDzieci.pl

ABC dobrego wychowania z Rodziną Treflików

Abc Dobrego Wychowania z Rodziną Treflików to piękne i mądre piosenki dla dzieci, które uczą jak zachowywać się w określonych sytuacjach. Rodzina Treflików uwielbia przekazywać te wartości słuchaczom poprzez błyskotliwe teksty Izabeli Budzyńskiej i muzykę skomponowaną przez Wojciecha Gęsickiego. więcej »
Dzieci na weselu - jak umilić im ten czas

Dzieci na weselu - jak umilić im ten czas

Przyjęcia weselne w głównej mierze dedykowane są dorosłym. Alkohol, menu, zabawy przygotowywane są w taki sposób, by dostarczały radości właśnie im. więcej »
30 pomysłów na aktywności na świeżym powietrzu

30 pomysłów na aktywności na świeżym powietrzu

Latem w mieście wcale nie trzeba się nudzić. Jest szereg aktywności, które mogą przemienić każdy dzień w niezwykłą przygodę. Trzeba tylko nieco wyobraźni, bo pomysłów na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu jest mnóstwo. więcej »
Grecja czy Włochy - gdzie jechać na wakacje z dziećmi?

Grecja czy Włochy - gdzie jechać na wakacje z dziećmi?

Dzieci są wymagającymi turystami. Maluchy szybko się nudzą i potrzebują wielu atrakcji dostosowanych do ich wieku, a starsze pociechy zwykle doceniają możliwość korzystania z atrakcji sportowych, aquaparków i wielu wycieczek. więcej »
Camp piłkarski PRO w OPALENICY — PROMOCJA Last Minute

Camp piłkarski PRO w OPALENICY — PROMOCJA Last Minute

Przyjedź do Opalenicy na obóz Ligi Mistrzów i wyjedź lepszym bramkarzem, obrońcą, pomocnikiem, napastnikiem! więcej »
Warzywa — to da się lubić! Sprawdzone sposoby, by zachęcić dzieci do jedzenia jarzyn.

Warzywa — to da się lubić! Sprawdzone sposoby, by zachęcić dzieci do jedzenia jarzyn.

Rodzicu! Myślisz, że próbowałeś już wszystkiego, a Twoja pociecha nadal kręci nosem na widok warzyw? Ten tekst jest dla Ciebie! więcej »
Książki na Czasie - Czerwiec

Książki na Czasie - Czerwiec

Ciepły czerwiec przyniósł wiele książek o ważnych sprawach: trudnych kart historii Polski, prawach dzieci czy pierwszej pomocy. Wybraliśmy dla Was te najlepsze z najlepszych. My przeczytaliśmy je z dużą przyjemnością, jakiej i Wam życzymy! więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Temat na Czasie

Otyłość wśród dzieci — jak z nią walczyć?

Otyłość wśród dzieci — jak z nią walczyć?

Polskie dzieci należą do najszybciej tyjących w całej Europie. Liczba dzieci z nadwagą w ciągu ostatniej dekady wzrosła o 100 %.  

Lato na Czasie

Aktywna wycieczka - dokąd się wybrać?

Aktywna wycieczka - dokąd się wybrać?

Wycieczka z dzieciakami powinna zaspokajać nie tylko ich zapotrzebowanie na aktywność fizyczną, ale i ciekawość.  

Premiery kinowe na Czasie

2018 w kinie

2018 w kinie

Kolejne 20 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć! Sprawdźcie sami co czeka Was w kinie od lipca 2018! Wpisujcie w kalendarz, żeby nie przegapić!  

Konkurs na Czasie

Kto Ty jesteś?

Kto Ty jesteś?

Kto ty jesteś? - To projekt artystyczny skierowany do dzieci, które zapraszamy do dialogu z artystami, do ekspresji artystycznej, ale także do chwili refleksji. W ramach projektu odbędzie się szereg...  

W domu z dzieckiem

Aktywne dziecko1 Niemożliwi detektywi1 Gry Nasza Księgarnia1 Niezapominajka1 Domowa Akademia1 Pierwsze Książeczki1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jaki jest wiek Twojego Dziecka?
Twój głos pomoże nam lepiej wyprofilować nasze informacje.
do 3 latek
od 3 do 7 lat
od 7 do 10 lat
od 10 do 14 lat
powyżej 14 lat


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018