Strefa rodzica » Artykuły » Polak i Disney On Ice

Polak i Disney On Ice

Disney On Ice w Polsce - Polak w Disney On Ice.

Jedynym polskim uczestnikiem fantastycznego Disney On Ice jest Michał Brzeziński. Poznajcie tego młodego, zdolnego chłopaka - Gdańszczanina z pochodzenia, który podróżuje po świecie robiąc to o czy zawsze marzył.

 

 

Pierwsze kroki

 

Michał trenuje łyżwiarstwo od piątego roku życia. Zdecydował się na ten sport sam, swojej mamie powiedział tylko, że chce spróbować w nim swoich sił. Dzisiaj ma za sobą kilka konkursów międzynarodowych, Mistrzostwa Polski, Światowe Mistrzostwa Juniorów w łyżwiarstwie synchronizowanym.

 

Do Feld Entertainment (światowy producent i prezenter przedstawień rozrywkowych na żywo) młody Polak dołączył w 2007 roku. Obecnie bierze udział w Zaczarowanym Świecie Disneya, który w tym miesiącu zobaczymy w Polsce. Jak został rekrutowany? Wysłał swoje nagranie, pokazując co potrafi, do Feld Entertainment. Wcześniej występował w projektach Princess Classics oraz Princesses & Heroes (Księżniczki i Herosi), tego samego producenta. Chcąc dostać się do tak renomowanych inicjatyw, Michał musiał stać się zawodowcem. Przerwał trasę tylko raz by skończyć studia o kierunku Zarządzanie w Hotelarstwie.

 

Murawa zamiast lodowiska?

 

Swoją karierę Michał Brzeziński traktuje bardzo poważnie. Jak przyznaje, zawsze daje z siebie 100% na występach. Chce, żeby widzowie rozumieli historię, którą pokazuje i odbierali ją z przyjemnymi uśmiechami na twarzy. Dawanie odbiorcom radości jest tym, co najbardziej cieszy łyżwiarza.

 

Wiele dzieci chciałoby mieć swój udział w tworzeniu olśniewająych przedstawień na lodzie. Polski uczestnik Disney On Ice radzi młodszym od siebie, żeby nie porzucali swoich marzeń, bo one się spełnią. Co ciekawe, gdyby Michał Brzeziński nie był dziś zawodowym łyżwiarzem, zamiast na lodzie, widzielibyśmy go na murawie, ponieważ piłka nożna to druga dyscyplina sportowa, którą kocha.

 

W drodze z Disney On Ice

 

Zanim Polak ruszył w disneyowską trasę, trenował w zgrupowaniu “Stoczniowiec Gdańsk Klub” pod okiem Sarkisa Tewaniana i Marka Szaszora. Wyjazdy mają swoje plusy i minusy. Samo podróżowanie jest ekscytujące, jednak bycie poza domem daje się we znaki Michałowi. Tęsknota za rodziną i przyjaciółmi była dla niego najtrudniejszym wyzwaniem w ciągu jego kształtującej się ścieżki kariery. Jednak dzięki swojej fascynującej pracy, miał okazję zwiedzić aż cztery kontynenty - poza Europą: obie Ameryki i Afrykę.

 

Będąc “w drodze” nauczył się czegoś cennego: nieważne do jakich miejsc się podróżuje, zawsze spotka się niezwykłych ludzi. Podróże to także zwiedzanie mnóstwa zachwycająych miejsc. Jeśli chodzi o inne szczegóły, obowiązkowymi przedmiotami, bez których polski łyżwiarz nie może się obyć podczas wyjazdów to telefon, laptop i aparat. W ramach dbania o formę, w wolnym czasie w podróży ćwiczy podnoszenie ciężarów, ale nie tylko... niewiele osób wie, że w trakcie trasy Michał zdołał nauczyć się również rosyjskiego. Jak widać więc, jego dążenie do rozwoju obejmuje różne sfery życia.

 

Rodzina przy stole


Wspomnieliśmy, że oprócz łyżwiarstwa Michał Brzeziński interesuje się piłką nożną. Do innych jego hobby zalicza się podróżowanie właśnie (przyjemność sama w sobie), spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, oglądanie filmów i słuchanie muzyki. To ostatnie stanowi jego przedwystępowy rytuał.

 

Dla Michała rodzina stanowi najwyższą wartość. Jego rodzice są dla niego wzorami do naśladowania. W przyszłości sam pragnie założyć szczęśliwy dom. Wiadomość, którą usłyszał od brata i jego żony o tym, że będzie wujkiem i chrzestnym - to jego najmilsze wspomnienie. Mający w środowisku pracy przydomek “Polski”, ma też cenną umiejętność, mającą na pewno rodzinny charakter - gotowanie. Polskie dania są u niego na pierwszym miejscu, więc cieszy się bardzo, ze spędzi cztery tygodnie w Polsce podczas trasy Disney On Ice – Zaczarowany Świat Disneya.

 

Michał Brzeziński

 

 


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Ulubione programy edukacyjne dla dzieci więcej » x
Zobacz » Artykuły
Ulubione programy edukacyjne dla dzieci

Ulubione programy edukacyjne dla dzieci

Tym razem postanowiliśmy stworzyć listę najlepszych edukacyjnych programów dla dzieci (i rodziców). Oczywiście nadal jednak twierdzimy, że nie powinny one zupełnie wypierać aktywności ruchowej i spotkań z rówieśnikami :-) więcej »
Jak mądre aktywności stymulują rozwój dziecka - czyli premiera nowej serii KsiążkoGry od wydawnictwa Nowa Era

Jak mądre aktywności stymulują rozwój dziecka - czyli premiera nowej serii KsiążkoGry od wydawnictwa Nowa Era

Rodzicu, od teraz Twoje dzieci już nigdy nie będą się nudzić! Mają ochotę na czytanie, grę planszową albo memo? Chcą się pobawić w rozwiązywanie zagadek? A może po prostu są w filozoficznym nastroju? Wydawnictwo Nowa Era i kultowy magazyn Świerszczyk prezentują nową serię KsiążkoGry, którą pokochają dzieci i rodzice. więcej »
Jak skutecznie wyegzekwować alimenty?

Jak skutecznie wyegzekwować alimenty?

Większość rodziców wie, że wyrok ustalający alimenty jest dopiero pierwszym krokiem w uzyskaniu alimentów. Sam wyrok - choć nakłada na osobę zobowiązaną obowiązek uiszczania alimentów - nie spowoduje niestety ich automatycznego przekazania uprawnionemu dziecku. więcej »
Jak pomalować pokój dziecka, aby zmotywować je do nauki?

Jak pomalować pokój dziecka, aby zmotywować je do nauki?

Niezależnie od tego, czy jesteśmy rodzicami maluszka, czy starszaka, kilkulatka czy nastolatka, musimy otoczyć dziecko kreatywną, przyjazną przestrzenią. więcej »
Już jest druga edycja wydania specjalnego KUKBUK Dzieciaki
Patronat CzasDzieci.pl

Już jest druga edycja wydania specjalnego KUKBUK Dzieciaki

Na rynku ukazała się druga edycja wydania specjalnego KUKBUK Dzieciaki. Jest to pierwszy magazyn przeznaczony jednocześnie dla dzieci i dorosłych oraz współtworzony przez dzieci. KUKBUK Dzieciaki to atrakcyjne wizualnie, zabawne i edukacyjne treści dla kucharzy w wieku 5-12 lat. więcej »
Jak pomóc dziecku, które łatwo się rozprasza?

Jak pomóc dziecku, które łatwo się rozprasza?

Wiele dzieci ma problem ze skupianiem się na określonych zajęciach, co skutkuje rozdrażnieniem, małą efektywnością czy ciągłym znudzeniem. Może się to odbić na wynikach w szkole oraz relacjach z innymi. więcej »
Poranna rutyna - jak zdążyć na czas?

Poranna rutyna - jak zdążyć na czas?

Nikt nie lubi porannego zamieszania, które potrafi zepsuć humor na cały dzień. Czasem ciężko połapać się w tym wszystkim, co dzieje się wokół, dlatego właśnie dobrym przyzwyczajeniem jest poranna rutyna, dzięki której łatwiej zapanować nad tym całym bałaganem. więcej »
10 pomysłów na jesienne zabawy z dzieckiem

10 pomysłów na jesienne zabawy z dzieckiem

Czy słońce, czy deszcz, czas z dzieckiem można spędzić przyjemnie i kreatywnie. Zobaczcie nasze podpowiedzi! więcej »
7 sposobów na wspieranie rozwoju mowy dziecka

7 sposobów na wspieranie rozwoju mowy dziecka

Nauka mowy to jedno z trudniejszych wyzwań stojących przez dzieckiem i jednocześnie powód licznych obaw rodziców, którzy z niecierpliwością wyczekują pierwszych słów. Warto jednak pamiętać, że rozwój mowy zaczyna się znacznie wcześniej. więcej »
Bajki o jesieni - top 6

Bajki o jesieni - top 6

Dni robią się coraz krótsze i chłodniejsze. Jeśli spędzacie z dziećmi jesienne wieczory w domu, możecie wykorzystać ten czas na rozrywkę i edukację w jednym. Przygotowaliśmy dla Was zestaw krótkich bajek o jesieni. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Temat na Czasie

Jak pomóc dziecku, które łatwo się rozprasza?

Jak pomóc dziecku, które łatwo się rozprasza?

Wiele dzieci ma problem ze skupianiem się na określonych zajęciach, co skutkuje rozdrażnieniem, małą efektywnością czy ciągłym znudzeniem. Może się to odbić na wynikach w szkole oraz relacjach...  

Weekend na Czasie

Pogodny weekend 20-21 października 2018

Pogodny weekend 20-21 października 2018

Będzie pysznie, kolorowo, muzycznie, niedrogo, artystycznie, zabawnie, podróżniczo. Mówimy zagadkami? Odkryjcie propozycje weekendowe razem z nami!  

Nowość

Rodzicu, od teraz Twoje dzieci już nigdy nie będą się nudzić!  

W domu z dzieckiem

Knock Nocky1 Niemożliwi detektywi1 Gry Nasza Księgarnia1 Niezapominajka1 Domowa Akademia1 Pierwsze Książeczki1 Prezenty1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018