Strefa rodzica » Artykuły » Polak i Disney On Ice

Polak i Disney On Ice

Disney On Ice w Polsce - Polak w Disney On Ice.

Jedynym polskim uczestnikiem fantastycznego Disney On Ice jest Michał Brzeziński. Poznajcie tego młodego, zdolnego chłopaka - Gdańszczanina z pochodzenia, który podróżuje po świecie robiąc to o czy zawsze marzył.

 

 

Pierwsze kroki

 

Michał trenuje łyżwiarstwo od piątego roku życia. Zdecydował się na ten sport sam, swojej mamie powiedział tylko, że chce spróbować w nim swoich sił. Dzisiaj ma za sobą kilka konkursów międzynarodowych, Mistrzostwa Polski, Światowe Mistrzostwa Juniorów w łyżwiarstwie synchronizowanym.

 

Do Feld Entertainment (światowy producent i prezenter przedstawień rozrywkowych na żywo) młody Polak dołączył w 2007 roku. Obecnie bierze udział w Zaczarowanym Świecie Disneya, który w tym miesiącu zobaczymy w Polsce. Jak został rekrutowany? Wysłał swoje nagranie, pokazując co potrafi, do Feld Entertainment. Wcześniej występował w projektach Princess Classics oraz Princesses & Heroes (Księżniczki i Herosi), tego samego producenta. Chcąc dostać się do tak renomowanych inicjatyw, Michał musiał stać się zawodowcem. Przerwał trasę tylko raz by skończyć studia o kierunku Zarządzanie w Hotelarstwie.

 

Murawa zamiast lodowiska?

 

Swoją karierę Michał Brzeziński traktuje bardzo poważnie. Jak przyznaje, zawsze daje z siebie 100% na występach. Chce, żeby widzowie rozumieli historię, którą pokazuje i odbierali ją z przyjemnymi uśmiechami na twarzy. Dawanie odbiorcom radości jest tym, co najbardziej cieszy łyżwiarza.

 

Wiele dzieci chciałoby mieć swój udział w tworzeniu olśniewająych przedstawień na lodzie. Polski uczestnik Disney On Ice radzi młodszym od siebie, żeby nie porzucali swoich marzeń, bo one się spełnią. Co ciekawe, gdyby Michał Brzeziński nie był dziś zawodowym łyżwiarzem, zamiast na lodzie, widzielibyśmy go na murawie, ponieważ piłka nożna to druga dyscyplina sportowa, którą kocha.

 

W drodze z Disney On Ice

 

Zanim Polak ruszył w disneyowską trasę, trenował w zgrupowaniu “Stoczniowiec Gdańsk Klub” pod okiem Sarkisa Tewaniana i Marka Szaszora. Wyjazdy mają swoje plusy i minusy. Samo podróżowanie jest ekscytujące, jednak bycie poza domem daje się we znaki Michałowi. Tęsknota za rodziną i przyjaciółmi była dla niego najtrudniejszym wyzwaniem w ciągu jego kształtującej się ścieżki kariery. Jednak dzięki swojej fascynującej pracy, miał okazję zwiedzić aż cztery kontynenty - poza Europą: obie Ameryki i Afrykę.

 

Będąc “w drodze” nauczył się czegoś cennego: nieważne do jakich miejsc się podróżuje, zawsze spotka się niezwykłych ludzi. Podróże to także zwiedzanie mnóstwa zachwycająych miejsc. Jeśli chodzi o inne szczegóły, obowiązkowymi przedmiotami, bez których polski łyżwiarz nie może się obyć podczas wyjazdów to telefon, laptop i aparat. W ramach dbania o formę, w wolnym czasie w podróży ćwiczy podnoszenie ciężarów, ale nie tylko... niewiele osób wie, że w trakcie trasy Michał zdołał nauczyć się również rosyjskiego. Jak widać więc, jego dążenie do rozwoju obejmuje różne sfery życia.

 

Rodzina przy stole


Wspomnieliśmy, że oprócz łyżwiarstwa Michał Brzeziński interesuje się piłką nożną. Do innych jego hobby zalicza się podróżowanie właśnie (przyjemność sama w sobie), spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, oglądanie filmów i słuchanie muzyki. To ostatnie stanowi jego przedwystępowy rytuał.

 

Dla Michała rodzina stanowi najwyższą wartość. Jego rodzice są dla niego wzorami do naśladowania. W przyszłości sam pragnie założyć szczęśliwy dom. Wiadomość, którą usłyszał od brata i jego żony o tym, że będzie wujkiem i chrzestnym - to jego najmilsze wspomnienie. Mający w środowisku pracy przydomek “Polski”, ma też cenną umiejętność, mającą na pewno rodzinny charakter - gotowanie. Polskie dania są u niego na pierwszym miejscu, więc cieszy się bardzo, ze spędzi cztery tygodnie w Polsce podczas trasy Disney On Ice – Zaczarowany Świat Disneya.

 

Michał Brzeziński

 

 Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: "Cudowny chłopak" - opowieść dla każdego więcej » x
Zobacz » Artykuły
"Cudowny chłopak" - opowieść dla każdego

"Cudowny chłopak" - opowieść dla każdego

Wydawnictwo Albatros zadbało o starszych i młodszych czytelników. Dzieci, które już sprawnie czytają, z pewnością zakochają się w lekko napisanej powieści, natomiast tym młodszym spodoba się nowe wydanie, z przeredagowanym tekstem i pięknymi ilustracjami autorki książki. więcej »
Czy wiesz, jakich witamin najbardziej potrzebuje Twoje dziecko?

Czy wiesz, jakich witamin najbardziej potrzebuje Twoje dziecko?

Odpowiedzialny rodzic robi więc wszystko, aby jak najlepiej skomponować dietę dziecka. Ma to szczególne znaczenie dziś ? w dobie coraz częstszego rozwoju chorób cywilizacyjnych u dzieci. więcej »
Kubuś - słodki przyjaciel od lat

Kubuś - słodki przyjaciel od lat

18 stycznia 1882 roku urodził się pisarz Alan Aleksander Milne. Rocznica urodzin autora misia o bardzo małym rozumku stała się okazją do ustanowienia 18 stycznia Międzynarodowym Dniem Kubusia Puchatka. Wydawnictwo Egmont już od ponad ćwierćwieku wydaje książki i czasopisma, których bohaterem jest Kubuś i gromadka jego niezawodnych przyjaciół. więcej »
15 najbardziej zaskakujących strojów karnawałowych

15 najbardziej zaskakujących strojów karnawałowych

Jakie pomysły na przebranie przychodzą Wam do głowy, gdy myślicie o balach kostiumowych? Wróżki, księżniczki, rycerze, piraci? Okazuje się, że stroje karnawałowe (i nie tylko) mogą być zdecydowanie bardziej nietypowe! Jesteście ciekawi? więcej »
Uzupełnianie magnezu w diecie

Uzupełnianie magnezu w diecie

Magnez (Mg) można uzupełniać, włączając do diety takie produkty, jak warzywa strączkowe, pełnoziarniste pieczywo oraz migdały. Należy pamiętać, aby łączyć je z jedzeniem zawierającym witaminę B6 lub wapń. więcej »
18 stycznia Dniem Kubusia Puchatka

18 stycznia Dniem Kubusia Puchatka

Miś o bardzo małym rozumku, miłośnik słodkiego miodu, miły wszystkim dzieciom miś obchodzi w tym roku 92. urodziny. Mimo podeszłego wieku wciąż jest małym, rozkosznym misiaczkiem, ulubieńcem kolejnych pokoleń najmłodszych. więcej »
Jak luty to tylko w Kielcach!
Patronat CzasDzieci.pl

Jak luty to tylko w Kielcach!

Już chyba nikt na stałe funkcjonujący w branży dziecięcej nie wyobraża sobie lutego bez targów w Kielcach. Nic w tym dziwnego, bowiem Kids? Time to jedno z najważniejszych wydarzeń tego sektora w całej Europie. więcej »
Jak mądrze chwalić dziecko i wspierać zgodną z prawdą samoocenę?

Jak mądrze chwalić dziecko i wspierać zgodną z prawdą samoocenę?

Pochwały to temat wzbudzający coraz więcej kontrowersji. Z jednej strony może wydawać się, że nie warto poświęcać mu wiele uwagi ? przecież każdy wie, jak chwalić, to proste!... więcej »
Bajkowe ferie pełne zabawek

Bajkowe ferie pełne zabawek

Spędźcie z dziećmi bajkowe ferie. Wyruszcie razem z nami szlakiem polskich muzeów zabawek i bajek. W niemal każdym zakątku naszego kraju czekają na Was zaskakujące miejsca pełne wspomnień i magicznych opowieści. więcej »
Zobaczyć niewidzących

Zobaczyć niewidzących

Rozpoczynamy cykl tekstów na temat różnych rodzajów niepełnosprawności. Został on stworzony z myślą o rodzicach, wychowawcach, którzy zadaniem jest rozmawianie z dziećmi i pomoc im w zrozumieniu i zaakceptowaniu inności. Zapraszamy do towarzyszenia nam przez ten czas. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

Specjalne okazje

Ferie na czasie

Choć pogoda nie rozpieszcza zimową aurą, w Galerii Północnej dobra zabawa jest gwarantowana.  

Czas na czytanie

Najlepsze książki 2017

Najlepsze książki 2017

Szczęśliwa ?15?, czyli zestawienie najlepszych wg nas książek wydanych w 2017 roku. Wybór nie był łatwy, nie uwzględnia też wszystkich dobrych książek? Zobaczcie sami!  

Temat na czasie

Idealne przyjęcie urodzinowe dla dzieci

Idealne przyjęcie urodzinowe dla dzieci

Jak zorganizować idealne przyjęcie urodzinowe dla naszej pociechy? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców.  

W domu z dzieckiem

Cudowny chłopak1 Robico1 Dolce Gusto1 Gry Nasza Księgarnia1 Pamiętnik Zuzy Łobuzy1 Kapitan Nauka1 Domowa Akademia1 Niezapominajka1 Prezenty1

Sonda – Czas Dzieci

Jaki jest wiek Twojego Dziecka?
Twój głos pomoże nam lepiej wyprofilować nasze informacje.
do 3 latek
od 3 do 7 lat
od 7 do 10 lat
od 10 do 14 lat
powyżej 14 lat


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018