Strefa rodzica » Artykuły » Polak i Disney On Ice

Polak i Disney On Ice

Disney On Ice w Polsce - Polak w Disney On Ice.

Jedynym polskim uczestnikiem fantastycznego Disney On Ice jest Michał Brzeziński. Poznajcie tego młodego, zdolnego chłopaka - Gdańszczanina z pochodzenia, który podróżuje po świecie robiąc to o czy zawsze marzył.

 

 

Pierwsze kroki

 

Michał trenuje łyżwiarstwo od piątego roku życia. Zdecydował się na ten sport sam, swojej mamie powiedział tylko, że chce spróbować w nim swoich sił. Dzisiaj ma za sobą kilka konkursów międzynarodowych, Mistrzostwa Polski, Światowe Mistrzostwa Juniorów w łyżwiarstwie synchronizowanym.

 

Do Feld Entertainment (światowy producent i prezenter przedstawień rozrywkowych na żywo) młody Polak dołączył w 2007 roku. Obecnie bierze udział w Zaczarowanym Świecie Disneya, który w tym miesiącu zobaczymy w Polsce. Jak został rekrutowany? Wysłał swoje nagranie, pokazując co potrafi, do Feld Entertainment. Wcześniej występował w projektach Princess Classics oraz Princesses & Heroes (Księżniczki i Herosi), tego samego producenta. Chcąc dostać się do tak renomowanych inicjatyw, Michał musiał stać się zawodowcem. Przerwał trasę tylko raz by skończyć studia o kierunku Zarządzanie w Hotelarstwie.

 

Murawa zamiast lodowiska?

 

Swoją karierę Michał Brzeziński traktuje bardzo poważnie. Jak przyznaje, zawsze daje z siebie 100% na występach. Chce, żeby widzowie rozumieli historię, którą pokazuje i odbierali ją z przyjemnymi uśmiechami na twarzy. Dawanie odbiorcom radości jest tym, co najbardziej cieszy łyżwiarza.

 

Wiele dzieci chciałoby mieć swój udział w tworzeniu olśniewająych przedstawień na lodzie. Polski uczestnik Disney On Ice radzi młodszym od siebie, żeby nie porzucali swoich marzeń, bo one się spełnią. Co ciekawe, gdyby Michał Brzeziński nie był dziś zawodowym łyżwiarzem, zamiast na lodzie, widzielibyśmy go na murawie, ponieważ piłka nożna to druga dyscyplina sportowa, którą kocha.

 

W drodze z Disney On Ice

 

Zanim Polak ruszył w disneyowską trasę, trenował w zgrupowaniu “Stoczniowiec Gdańsk Klub” pod okiem Sarkisa Tewaniana i Marka Szaszora. Wyjazdy mają swoje plusy i minusy. Samo podróżowanie jest ekscytujące, jednak bycie poza domem daje się we znaki Michałowi. Tęsknota za rodziną i przyjaciółmi była dla niego najtrudniejszym wyzwaniem w ciągu jego kształtującej się ścieżki kariery. Jednak dzięki swojej fascynującej pracy, miał okazję zwiedzić aż cztery kontynenty - poza Europą: obie Ameryki i Afrykę.

 

Będąc “w drodze” nauczył się czegoś cennego: nieważne do jakich miejsc się podróżuje, zawsze spotka się niezwykłych ludzi. Podróże to także zwiedzanie mnóstwa zachwycająych miejsc. Jeśli chodzi o inne szczegóły, obowiązkowymi przedmiotami, bez których polski łyżwiarz nie może się obyć podczas wyjazdów to telefon, laptop i aparat. W ramach dbania o formę, w wolnym czasie w podróży ćwiczy podnoszenie ciężarów, ale nie tylko... niewiele osób wie, że w trakcie trasy Michał zdołał nauczyć się również rosyjskiego. Jak widać więc, jego dążenie do rozwoju obejmuje różne sfery życia.

 

Rodzina przy stole


Wspomnieliśmy, że oprócz łyżwiarstwa Michał Brzeziński interesuje się piłką nożną. Do innych jego hobby zalicza się podróżowanie właśnie (przyjemność sama w sobie), spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, oglądanie filmów i słuchanie muzyki. To ostatnie stanowi jego przedwystępowy rytuał.

 

Dla Michała rodzina stanowi najwyższą wartość. Jego rodzice są dla niego wzorami do naśladowania. W przyszłości sam pragnie założyć szczęśliwy dom. Wiadomość, którą usłyszał od brata i jego żony o tym, że będzie wujkiem i chrzestnym - to jego najmilsze wspomnienie. Mający w środowisku pracy przydomek “Polski”, ma też cenną umiejętność, mającą na pewno rodzinny charakter - gotowanie. Polskie dania są u niego na pierwszym miejscu, więc cieszy się bardzo, ze spędzi cztery tygodnie w Polsce podczas trasy Disney On Ice – Zaczarowany Świat Disneya.

 

Michał Brzeziński

 

 Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Ukryta Kraina to nietypowa atrakcja dla dzieci więcej » x
Zobacz » Artykuły
Ukryta Kraina to nietypowa atrakcja dla dzieci

Ukryta Kraina to nietypowa atrakcja dla dzieci

Wyobraźcie sobie, że macie magiczną różdżkę, dzięki której otworzycie tajemne przejście do Ukrytej Krainy - sekretnego miejsca, pełnego zaczarowanych zwierząt, magii i zabawy. więcej »
Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli Funny Balls Show
Patronat CzasDzieci.pl

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli Funny Balls Show

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? więcej »
Wybór właściwego aparatu ortodontycznego dla dorosłych

Wybór właściwego aparatu ortodontycznego dla dorosłych

Aparat ortodontyczny jest noszony przez znaczną część naszego społeczeństwa. Na leczenie wady zgryzu decyduje się nie tylko młodzież, ale coraz częściej również dorośli. więcej »
Jak dbać o ząbki dziecka?

Jak dbać o ząbki dziecka?

Kiedy należy zacząć dbać o higienę jamy ustnej swojej pociechy? Czy dziecko powinno myć zęby codziennie? Jakie preparaty są bezpieczne dla maluchów? Te pytania zadaje sobie wielu rodziców. więcej »
Jak ułatwić dziecku pobyt w przedszkolu?

Jak ułatwić dziecku pobyt w przedszkolu?

Pierwsze dni w przedszkolu to wielkie wydarzenie dla całej rodziny. Przedstawiamy kilka wskazówek jak ułatwić maluchowi pobyt w przedszkolu i sprawić, że każdy dzień spędzony w placówce będzie radosny! więcej »
Lech Wałęsa z wnukami w LEGOLAND!

Lech Wałęsa z wnukami w LEGOLAND!

W dniach 7-10 kwietnia Lech Wałęsa, razem z zięciem i wnukami, na specjalne zaproszenie odwiedził LEGOLAND oraz LEGO House w Billund w Danii. więcej »
Kaczki z gęsiej paczki
Patronat CzasDzieci.pl

Kaczki z gęsiej paczki

Animowana komedia producentów hitu ?Shrek? o zwariowanej gęsi zmuszonej wyruszyć w pełną niespodzianek podróż wraz z dwoma niesfornymi kaczątkami... więcej »
Tata w depresji

Tata w depresji

To miał być najszczęśliwszy moment mojego życia, a stał się dla mnie koszmarem. Tak, mężczyźni też cierpią na depresję poporodową. I to nie tak rzadko jak się wydaje. Badania pokazują, że dotyka ona ponad połowę mężczyzn. więcej »
Majówka z Żubrem Pompikiem
Patronat CzasDzieci.pl

Majówka z Żubrem Pompikiem

Startuje ogólnopolski projekt edukacyjny dla przedszkolaków. Majówka z Żubrem Pompikiem to wyróżniający się pod względem zasięgu i tematyki projekt, którego podstawowym celem jest promowanie wśród dzieci w wieku przedszkolnym wiedzy dotyczącej przyrody, a także edukacja w zakresie ochrony środowiska.

więcej »
Smok przez płot, czyli nowa powieść Marcina Mortki już w sprzedaży!

Smok przez płot, czyli nowa powieść Marcina Mortki już w sprzedaży!

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami żył sobie najsympatyczniejszy smok pod słońcem? Zaraz, zaraz? Czy to na pewno bajka dla dzieci? Smok? Sympatyczny? Czy to możliwe? Tak! W najnowszej powieści Marcina Mortki pt. ?Smocze opowieści. Smok przez płot? mali czytelnicy poznają zakręcony świat widziany z perspektywy smoków. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

Miejsce na Czasie

 Energetyczny "Park Rozrywki Ogrodzieniec"

Energetyczny "Park Rozrywki Ogrodzieniec"

Kilka godzin minęło nie wiadomo kiedy. Myślę, że będziemy tu wracać po kolejną dawkę wrażeń i dobrej zabawy. Już tęsknię za żyroskopem :)  

W domu z dzieckiem

Na dziecięce pomysły1 Gry Nasza Księgarnia1 Pamiętnik Zuzy Łobuzy1 Pierwsze Książeczki1 Niezapominajka1 Domowa Akademia1

Sonda – Czas Dzieci

Jaki jest wiek Twojego Dziecka?
Twój głos pomoże nam lepiej wyprofilować nasze informacje.
do 3 latek
od 3 do 7 lat
od 7 do 10 lat
od 10 do 14 lat
powyżej 14 lat


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018