Strefa rodzica » Artykuły » Polak i Disney On Ice

Polak i Disney On Ice

Disney On Ice w Polsce - Polak w Disney On Ice.

Jedynym polskim uczestnikiem fantastycznego Disney On Ice jest Michał Brzeziński. Poznajcie tego młodego, zdolnego chłopaka - Gdańszczanina z pochodzenia, który podróżuje po świecie robiąc to o czy zawsze marzył.

 

 

Pierwsze kroki

 

Michał trenuje łyżwiarstwo od piątego roku życia. Zdecydował się na ten sport sam, swojej mamie powiedział tylko, że chce spróbować w nim swoich sił. Dzisiaj ma za sobą kilka konkursów międzynarodowych, Mistrzostwa Polski, Światowe Mistrzostwa Juniorów w łyżwiarstwie synchronizowanym.

 

Do Feld Entertainment (światowy producent i prezenter przedstawień rozrywkowych na żywo) młody Polak dołączył w 2007 roku. Obecnie bierze udział w Zaczarowanym Świecie Disneya, który w tym miesiącu zobaczymy w Polsce. Jak został rekrutowany? Wysłał swoje nagranie, pokazując co potrafi, do Feld Entertainment. Wcześniej występował w projektach Princess Classics oraz Princesses & Heroes (Księżniczki i Herosi), tego samego producenta. Chcąc dostać się do tak renomowanych inicjatyw, Michał musiał stać się zawodowcem. Przerwał trasę tylko raz by skończyć studia o kierunku Zarządzanie w Hotelarstwie.

 

Murawa zamiast lodowiska?

 

Swoją karierę Michał Brzeziński traktuje bardzo poważnie. Jak przyznaje, zawsze daje z siebie 100% na występach. Chce, żeby widzowie rozumieli historię, którą pokazuje i odbierali ją z przyjemnymi uśmiechami na twarzy. Dawanie odbiorcom radości jest tym, co najbardziej cieszy łyżwiarza.

 

Wiele dzieci chciałoby mieć swój udział w tworzeniu olśniewająych przedstawień na lodzie. Polski uczestnik Disney On Ice radzi młodszym od siebie, żeby nie porzucali swoich marzeń, bo one się spełnią. Co ciekawe, gdyby Michał Brzeziński nie był dziś zawodowym łyżwiarzem, zamiast na lodzie, widzielibyśmy go na murawie, ponieważ piłka nożna to druga dyscyplina sportowa, którą kocha.

 

W drodze z Disney On Ice

 

Zanim Polak ruszył w disneyowską trasę, trenował w zgrupowaniu “Stoczniowiec Gdańsk Klub” pod okiem Sarkisa Tewaniana i Marka Szaszora. Wyjazdy mają swoje plusy i minusy. Samo podróżowanie jest ekscytujące, jednak bycie poza domem daje się we znaki Michałowi. Tęsknota za rodziną i przyjaciółmi była dla niego najtrudniejszym wyzwaniem w ciągu jego kształtującej się ścieżki kariery. Jednak dzięki swojej fascynującej pracy, miał okazję zwiedzić aż cztery kontynenty - poza Europą: obie Ameryki i Afrykę.

 

Będąc “w drodze” nauczył się czegoś cennego: nieważne do jakich miejsc się podróżuje, zawsze spotka się niezwykłych ludzi. Podróże to także zwiedzanie mnóstwa zachwycająych miejsc. Jeśli chodzi o inne szczegóły, obowiązkowymi przedmiotami, bez których polski łyżwiarz nie może się obyć podczas wyjazdów to telefon, laptop i aparat. W ramach dbania o formę, w wolnym czasie w podróży ćwiczy podnoszenie ciężarów, ale nie tylko... niewiele osób wie, że w trakcie trasy Michał zdołał nauczyć się również rosyjskiego. Jak widać więc, jego dążenie do rozwoju obejmuje różne sfery życia.

 

Rodzina przy stole


Wspomnieliśmy, że oprócz łyżwiarstwa Michał Brzeziński interesuje się piłką nożną. Do innych jego hobby zalicza się podróżowanie właśnie (przyjemność sama w sobie), spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, oglądanie filmów i słuchanie muzyki. To ostatnie stanowi jego przedwystępowy rytuał.

 

Dla Michała rodzina stanowi najwyższą wartość. Jego rodzice są dla niego wzorami do naśladowania. W przyszłości sam pragnie założyć szczęśliwy dom. Wiadomość, którą usłyszał od brata i jego żony o tym, że będzie wujkiem i chrzestnym - to jego najmilsze wspomnienie. Mający w środowisku pracy przydomek “Polski”, ma też cenną umiejętność, mającą na pewno rodzinny charakter - gotowanie. Polskie dania są u niego na pierwszym miejscu, więc cieszy się bardzo, ze spędzi cztery tygodnie w Polsce podczas trasy Disney On Ice – Zaczarowany Świat Disneya.

 

Michał Brzeziński

 

 Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Legoland® powiększy swój teren o gigantyczny... więcej » x
Zobacz » Artykuły
Jak przygotować urodziny dziecka w domu?

Jak przygotować urodziny dziecka w domu?

Większość rodziców chce spełniać marzenia swoich dzieci, gwarantując im wyjątkowe wspomnienia z dzieciństwa. Jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu dziecka są urodziny. więcej »
12 Złotych Porad dla Zdrowego Uśmiechu Przyszłej Mamy - Porada czwarta

12 Złotych Porad dla Zdrowego Uśmiechu Przyszłej Mamy - Porada czwarta

Wiesz i jesz! Porada 4, czyli jak zdrowo się uśmiechać, kiedy masz rozpoznaną cukrzycę ciążową. więcej »
Nowy sposób na czytanie

Nowy sposób na czytanie

Czy Ty też jesteś jedną z tych osób, która z niepokojem spogląda na małe dzieci korzystające z dobrodziejstw techniki XXI wieku? Jak postawić dziecku granice? Jak wykorzystać to, co dobre, wychowując najmłodszych? więcej »
10 zabaw rozwijających motorykę u dzieci

10 zabaw rozwijających motorykę u dzieci

Brak odpowiednich bodźców skutkuje zaburzeniami równowagi czy koordynacji wzrokowo-ruchowej. Jak temu zapobiec? Jakie zabawy pomagają w rozwoju motorycznym dzieci? więcej »
Niezapomniana przygoda w Legoland Billund Resort

Niezapomniana przygoda w Legoland Billund Resort

Są takie miejsca na świecie, które potrafią zaczarować całą rodzinę. Wiadomość o wycieczce do nich powoduje okrzyki radości i skakanie ze szczęścia pod sam sufit. Pobyt na miejscu dostarcza masę rozrywki i niezapomnianych wspomnień. więcej »
5 przydatnych funkcji ekspresu, dzięki którym przyrządzisz kawę jak z najlepszej kawiarni

5 przydatnych funkcji ekspresu, dzięki którym przyrządzisz kawę jak z najlepszej kawiarni

Ten zapach należy do jednego z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej kuszących zapachów dla naszego nosa. więcej »
Jak dobrać idealny fotelik samochodowy dla dziecka

Jak dobrać idealny fotelik samochodowy dla dziecka

Planujesz zakup fotelika samochodowego dla swojego dziecka? Musisz pamiętać, że nie istnieje coś takiego, jak jeden idealny fotelik, pasujący do wszystkich samochodów i spełniający potrzeby każdej rodziny. Dlatego nie kupuj w ciemno. więcej »
Polak i Disney On Ice

Polak i Disney On Ice

Jedynym polskim uczestnikiem fantastycznego Disney On Ice jest Michał Brzeziński. Poznajcie tego młodego, zdolnego chłopaka - Gdańszczanina z pochodzenia, który marzy o uzyskaniu dyplomu z Zarządzania Hotelarstwem. więcej »
Legoland® powiększy swój teren o gigantyczny hotelowy Zamek Lego®

Legoland® powiększy swój teren o gigantyczny hotelowy Zamek Lego®

Już w 2019 roku otworzy swoje drzwi nowy zamek hotelowy LEGO®, zlokalizowany w pobliżu głównego wejścia do parku LEGOLAND®. Projekt warty 200 milionów koron duńskich będzie niewątpliwie największą inwestycją w duńskim miasteczku Billund. więcej »
XVI edycja konkursu "Świat przyjazny dziecku"
Patronat CzasDzieci.pl

XVI edycja konkursu "Świat przyjazny dziecku"

Ostatnie dni zgłoszeń do XVI edycji konkursu „Świat Przyjazny dziecku” organizowanego przez KOPD. Czas jest do 17 listopada. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

Temat na Czasie

10 kreatywnych zabaw na jesienną niepogodę

10 kreatywnych zabaw na jesienną niepogodę

Kiedy za oknem plucha, a na szaleństwa na białym puchu przyjdzie nam jeszcze poczekać warto pomyśleć o tym, jak umilić naszym pociechom jesienny czas.  

Temat na czasie

Jesienne wieczory z książką

Jesienne wieczory z książką

Jak dobrze wykorzystać tę specyficzną porę roku, żeby stała się czymś więcej niż koniecznością, którą trzeba przetrwać?  

Warto tam być!

Otwarcie nowego sklepu Tosia.pl

Otwarcie nowego sklepu Tosia.pl

Podczas otwarcia przygotowaliśmy dla najmłodszych kącik z animatorkami i atrakcjami. Dla rodziców - aż 20% rabatu na cały asortyment! Zachęcamy również do skorzystania z symulatora dachowania!  

W domu z dzieckiem

Robico1 Dolce Gusto1 Niezapominajka1 Gry Nasza Księgarnia1 Kapitan Nauka1 Emi1 Pamiętnik Zuzy Łobuzy1 Domowa Akademia1 Doktor Misia1 Prezenty1

Sonda – Czas Dzieci

Czy poleciłbyś portal CzasDzieci.pl znajomym rodzicom?
zdecydowanie nie
raczej nie
nie mam zdania
raczej tak
zdecydowanie tak


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2017