Strefa rodzica » Artykuły » Artykuły » Podaruj swoim bliskim to, co najcenniejsze

Podaruj swoim bliskim to, co najcenniejsze powiększ

Podaruj swoim bliskim to, co najcenniejsze

Grudzień to czas kolorowej choinki, domu pachnącego goździkami i świątecznej krzątaniny. Cała rodzina z niecierpliwością wyczekuje pierwszej gwiazdki. Najmłodsi piszą listy do Świętego Mikołaja, a starsi z uśmiechem na ustach starają się spełniać marzenia swoich pociech. Jednak czas pokazuje, że wiele prezentów jest tylko chwilową korzyścią – nieużywane zabawki lądują w szafie, książki i płyty na półce, a o innych drobiazgach nikt nie pamięta już dzień po Wigilii.

 

Dlatego w tym roku warto zainwestować w prezent dla całej rodziny, który nie tylko będzie służył cały rok, ale również podaruje Tobie i Twoim bliskim to, co najcenniejsze – zdrowie i dobre samopoczucie.

 

 

Na pewno dbasz o to, by Twoja rodzina odżywiała się zdrowo, a dzieciaki dobrze się uczyły. Ale czy przyszło Ci do głowy, jak ważna jest czystość powietrza, którym oddychacie? Zanieczyszczone powietrze może powodować zmęczenie, problemy z koncentracją, krótki oddech i bóle głowy, a w dłuższej perspektywie czasu prowadzić nawet do ciężkich chorób. Jakie są sposoby oczyszczania? Co jesteśmy w stanie wyeliminować z powietrza? Czy ważne jest również odpowiednie nawilżenie powietrza?

 

Od większych zanieczyszczeń, pyłów smogowych PM 2,5 i PM 10, toksycznych gazów VOC, różnego typu alergenów, dymu papierosowego i nieprzyjemnych zapachów uwolni powietrze oczyszczacz marki HB AirPuric. AirPuric posiada wielostopniowy wkład filtrujący MPF, oczyszczający powietrze na kilku poziomach:

 

  • Filtr wstępny PP zatrzymuje większe zanieczyszczenia, tj. sierść zwierzęcą, włosy, kurz i przedłuża żywotność filtra HEPA™.
  • Filtr NANO-SILVER PP usuwa bakterie i wirusy.
  • Filtr HEPA™ o skuteczności do 99,97 %, oczyszcza powietrze z toksycznych pyłów zawieszonych PM 2,5 i PM 10 oraz mikroskopijnych cząsteczek organicznych (o wielkości od 0,3 mikrona), tj. pyłki kwiatowe, roztocza, grzyby i innych unoszących się w nim drobnych zanieczyszczeń i alergenów.
  • Filtr z aktywnego węgla eliminuje z powietrza, poprzez proces absorpcji, metanal i inne toksyczne gazy VOC oraz dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy.


Zintegrowany wkład filtrujący należy wymieniać co 3 miesiące, by oczyszczanie było skuteczne.

 

Powietrze zostaje poddane procesowi jonizacji, który neutralizuje szkodliwe jony dodatnie i zastępuje je leczniczymi jonami ujemnym – tzw. jonami życia.

 

HB AP1021 – Oczyszczacz powietrza z 3 – stopniowym systemem filtracji APT do pomieszczeń o powierzchni 15 m2
HB AP1080 – Oczyszczacz powietrza z 3 – stopniowym systemem filtracji APT do pomieszczeń o powierzchni 40 m2
HB AP2040DW - Oczyszczacz powietrza z 4 – stopniowym systemem filtracji APT do pomieszczeń o powierzchni 20 m2
HB AP2060DW - Oczyszczacz powietrza z 4 – stopniowym systemem filtracji APT do pomieszczeń o powierzchni 30 m2

 

 

O odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniu zadba nawilżacz marki HB AirSonic. Dzięki niemu pozbędziemy się przykrych dolegliwości związanych z wysuszoną śluzówką nosa i gałek ocznych, a także swędzeniem skóry. W nawilżaczu AirSonic zastosowano technologię nawilżania UTT przy użyciu specjalnego przetwornika ultradźwiękowego. Dzięki niemu nawilżacz emituje widoczną mgiełkę wodną.

 

HB U1070W – Nawilżacz powietrza z funkcją jonizacji powietrza i funkcją „ciepłej mgiełki”

HB UH2021DBL – Nawilżacz powietrza z funkcją jonizacji powietrza
HB UH2060 – Nawilżacz powietrza z lampą UV i plazmą sterylizującą

 

 

Funkcje oczyszczania i nawilżania powietrza łączy urządzenie marki HB AirHumic (model AW1020DW i AW1070DW). Rolę filtra pełni w nim woda, która sterylizowana jest za pomocą wkładu BSSF, który posiada molekuły srebra. Molekuły przenikają do wody w zbiorniku i zapobiegają rozwojowi bakterii, wirusów, pleśni i grzybów. Wkład BSSF dodatkowo zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i odbarwianiu się tworzywa, z którego wykonane jest urządzenie.

 


W modelach z wykorzystaniem technologii RPT, zamiast tradycyjnego filtra, zastosowano walec składający się z wielu połączonych ze sobą talerzy. Powietrze oczyszczone przez wodę z kurzu, pyłków, roztoczy i dymu papierosowego zostaje nawilżone dzięki przejściu pomiędzy wilgotnymi talerzami.


Nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza marki HB AirHumic (model AW1015DW) posiada specjalny wkład oczyszczająco – nawilżający AirWick. Zasysane powietrze, przechodząc przez bardzo gęstą strukturę wkładu, jest oczyszczane z pyłków kwiatowych i innych alergenów, roztoczy, kurzu, dymu papierosowego, sierści zwierzęcej, mikrocząsteczek itp., a równocześnie zostaje nawilżone przez cząsteczki wody znajdujące się we wkładzie.

 

 

W te święta podaruj swoim najbliższym to, czego nie można kupić, a zarazem jest najcenniejsze – zdrowie.

 

Co więcej, urządzenia pomagają rodzicom i maluszkom w nauce samodzielnego zasypiania! W jaki sposób? Dowiedz się więcej na www.zasypiamsam.pl

 Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: 10 wartości jakie powinnaś przekazać dziecku,... więcej » x
Zobacz » Artykuły » Artykuły
10 wartości jakie powinnaś przekazać dziecku, aby wyrosło na superbohatera!

10 wartości jakie powinnaś przekazać dziecku, aby wyrosło na superbohatera!

Co maluch powinien wiedzieć? Czego powinien się nauczyć? Można by wymieniać bez końca. Są jednak takie wartości, które sprawiają, że przyswajając je i potem startując w dorosłe życie będzie po prostu lepszym człowiekiem. więcej »
Królowa Śniegu
Patronat CzasDzieci.pl

Królowa Śniegu

Królowa śniegu to kolejna bajka w formie słuchowiska z serii Bajeczki Pioseneczki, która ukazuje się nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ. Do pięknie ilustrowanej książeczki dołączona jest płyta CD z opowiadaniem i piosenkami. więcej »
Książę Czaruś - Już od 27 Lipca w Kinach!
Patronat CzasDzieci.pl

Książę Czaruś - Już od 27 Lipca w Kinach!

Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna więcej »
12 zaskakujących sposobów na to, by zaoszczędzić na dziecięcych rzeczach

12 zaskakujących sposobów na to, by zaoszczędzić na dziecięcych rzeczach

Twój mały Skarb nie musi kosztować Cię fortuny. Oto kilka pomysłów jak rozsądnie wydawać pieniądze i zaoszczędzić bez konieczności skąpienia. więcej »
20 sposobów na nudę, jak nie ma co robić cz. 2

20 sposobów na nudę, jak nie ma co robić cz. 2

Przedstawiamy Wan kolejną część naszej listy zabaw i gier, które warto wykorzystać kiedy dziecku się nudzi, a chwilowo nie mamy do dyspozycji zabawek czy dużej przestrzeni. Takie sytuacje zdarzają się wszędzie czy to w poczekalni, czy w drodze do kasy w supermarkecie czy tez podczas podróżowania. więcej »
4 rady, jak pomóc dziecku rozwinąć jego wyjątkowy styl

4 rady, jak pomóc dziecku rozwinąć jego wyjątkowy styl

Wygląd i szeroko pojęta moda to świetne pole do wyrażania siebie. Oczywiście, nie chodzi o to, by uczyć dzieci, że to, w co się ubierają jest ważniejsze niż ich osobowość czy zachowanie. Określenie własnego stylu, jeśli chodzi o wygląd, może jednak być bardzo dobrym narzędziem do nauczenia się niezależności, indywidualności i tolerancji. więcej »
ABC dobrego wychowania z Rodziną Treflików
Patronat CzasDzieci.pl

ABC dobrego wychowania z Rodziną Treflików

Abc Dobrego Wychowania z Rodziną Treflików to piękne i mądre piosenki dla dzieci, które uczą jak zachowywać się w określonych sytuacjach. Rodzina Treflików uwielbia przekazywać te wartości słuchaczom poprzez błyskotliwe teksty Izabeli Budzyńskiej i muzykę skomponowaną przez Wojciecha Gęsickiego. więcej »
Dzieci na weselu - jak umilić im ten czas

Dzieci na weselu - jak umilić im ten czas

Przyjęcia weselne w głównej mierze dedykowane są dorosłym. Alkohol, menu, zabawy przygotowywane są w taki sposób, by dostarczały radości właśnie im. więcej »
30 pomysłów na aktywności na świeżym powietrzu

30 pomysłów na aktywności na świeżym powietrzu

Latem w mieście wcale nie trzeba się nudzić. Jest szereg aktywności, które mogą przemienić każdy dzień w niezwykłą przygodę. Trzeba tylko nieco wyobraźni, bo pomysłów na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu jest mnóstwo. więcej »
Grecja czy Włochy - gdzie jechać na wakacje z dziećmi?

Grecja czy Włochy - gdzie jechać na wakacje z dziećmi?

Dzieci są wymagającymi turystami. Maluchy szybko się nudzą i potrzebują wielu atrakcji dostosowanych do ich wieku, a starsze pociechy zwykle doceniają możliwość korzystania z atrakcji sportowych, aquaparków i wielu wycieczek. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Temat na Czasie

Otyłość wśród dzieci — jak z nią walczyć?

Otyłość wśród dzieci — jak z nią walczyć?

Polskie dzieci należą do najszybciej tyjących w całej Europie. Liczba dzieci z nadwagą w ciągu ostatniej dekady wzrosła o 100 %.  

Temat na Czasie

12 zaskakujących sposobów na to, by zaoszczędzić na dziecięcych rzeczach

12 zaskakujących sposobów na to, by zaoszczędzić na dziecięcych rzeczach

Twój mały Skarb nie musi kosztować Cię fortuny. Oto kilka pomysłów jak rozsądnie wydawać pieniądze i zaoszczędzić bez konieczności skąpienia.  

Premiery kinowe na Czasie

2018 w kinie

2018 w kinie

Kolejne 20 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć! Sprawdźcie sami co czeka Was w kinie od lipca 2018! Wpisujcie w kalendarz, żeby nie przegapić!  

Konkurs na Czasie

Kto Ty jesteś?

Kto Ty jesteś?

Kto ty jesteś? - To projekt artystyczny skierowany do dzieci, które zapraszamy do dialogu z artystami, do ekspresji artystycznej, ale także do chwili refleksji. W ramach projektu odbędzie się szereg...  

W domu z dzieckiem

Aktywne dziecko1 Niemożliwi detektywi1 Gry Nasza Księgarnia1 Niezapominajka1 Domowa Akademia1 Pierwsze Książeczki1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jaki jest wiek Twojego Dziecka?
Twój głos pomoże nam lepiej wyprofilować nasze informacje.
do 3 latek
od 3 do 7 lat
od 7 do 10 lat
od 10 do 14 lat
powyżej 14 lat


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018