CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy

Strefa rodzica » Artykuły » Artykuły » Podaruj swoim bliskim to, co najcenniejsze

Podaruj swoim bliskim to, co najcenniejsze powiększ

Podaruj swoim bliskim to, co najcenniejsze

Grudzień to czas kolorowej choinki, domu pachnącego goździkami i świątecznej krzątaniny. Cała rodzina z niecierpliwością wyczekuje pierwszej gwiazdki. Najmłodsi piszą listy do Świętego Mikołaja, a starsi z uśmiechem na ustach starają się spełniać marzenia swoich pociech. Jednak czas pokazuje, że wiele prezentów jest tylko chwilową korzyścią – nieużywane zabawki lądują w szafie, książki i płyty na półce, a o innych drobiazgach nikt nie pamięta już dzień po Wigilii.

 

Dlatego w tym roku warto zainwestować w prezent dla całej rodziny, który nie tylko będzie służył cały rok, ale również podaruje Tobie i Twoim bliskim to, co najcenniejsze – zdrowie i dobre samopoczucie.

 

 

Na pewno dbasz o to, by Twoja rodzina odżywiała się zdrowo, a dzieciaki dobrze się uczyły. Ale czy przyszło Ci do głowy, jak ważna jest czystość powietrza, którym oddychacie? Zanieczyszczone powietrze może powodować zmęczenie, problemy z koncentracją, krótki oddech i bóle głowy, a w dłuższej perspektywie czasu prowadzić nawet do ciężkich chorób. Jakie są sposoby oczyszczania? Co jesteśmy w stanie wyeliminować z powietrza? Czy ważne jest również odpowiednie nawilżenie powietrza?

 

Od większych zanieczyszczeń, pyłów smogowych PM 2,5 i PM 10, toksycznych gazów VOC, różnego typu alergenów, dymu papierosowego i nieprzyjemnych zapachów uwolni powietrze oczyszczacz marki HB AirPuric. AirPuric posiada wielostopniowy wkład filtrujący MPF, oczyszczający powietrze na kilku poziomach:

 

  • Filtr wstępny PP zatrzymuje większe zanieczyszczenia, tj. sierść zwierzęcą, włosy, kurz i przedłuża żywotność filtra HEPA™.
  • Filtr NANO-SILVER PP usuwa bakterie i wirusy.
  • Filtr HEPA™ o skuteczności do 99,97 %, oczyszcza powietrze z toksycznych pyłów zawieszonych PM 2,5 i PM 10 oraz mikroskopijnych cząsteczek organicznych (o wielkości od 0,3 mikrona), tj. pyłki kwiatowe, roztocza, grzyby i innych unoszących się w nim drobnych zanieczyszczeń i alergenów.
  • Filtr z aktywnego węgla eliminuje z powietrza, poprzez proces absorpcji, metanal i inne toksyczne gazy VOC oraz dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy.


Zintegrowany wkład filtrujący należy wymieniać co 3 miesiące, by oczyszczanie było skuteczne.

 

Powietrze zostaje poddane procesowi jonizacji, który neutralizuje szkodliwe jony dodatnie i zastępuje je leczniczymi jonami ujemnym – tzw. jonami życia.

 

HB AP1021 – Oczyszczacz powietrza z 3 – stopniowym systemem filtracji APT do pomieszczeń o powierzchni 15 m2
HB AP1080 – Oczyszczacz powietrza z 3 – stopniowym systemem filtracji APT do pomieszczeń o powierzchni 40 m2
HB AP2040DW - Oczyszczacz powietrza z 4 – stopniowym systemem filtracji APT do pomieszczeń o powierzchni 20 m2
HB AP2060DW - Oczyszczacz powietrza z 4 – stopniowym systemem filtracji APT do pomieszczeń o powierzchni 30 m2

 

 

O odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniu zadba nawilżacz marki HB AirSonic. Dzięki niemu pozbędziemy się przykrych dolegliwości związanych z wysuszoną śluzówką nosa i gałek ocznych, a także swędzeniem skóry. W nawilżaczu AirSonic zastosowano technologię nawilżania UTT przy użyciu specjalnego przetwornika ultradźwiękowego. Dzięki niemu nawilżacz emituje widoczną mgiełkę wodną.

 

HB U1070W – Nawilżacz powietrza z funkcją jonizacji powietrza i funkcją „ciepłej mgiełki”

HB UH2021DBL – Nawilżacz powietrza z funkcją jonizacji powietrza
HB UH2060 – Nawilżacz powietrza z lampą UV i plazmą sterylizującą

 

 

Funkcje oczyszczania i nawilżania powietrza łączy urządzenie marki HB AirHumic (model AW1020DW i AW1070DW). Rolę filtra pełni w nim woda, która sterylizowana jest za pomocą wkładu BSSF, który posiada molekuły srebra. Molekuły przenikają do wody w zbiorniku i zapobiegają rozwojowi bakterii, wirusów, pleśni i grzybów. Wkład BSSF dodatkowo zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i odbarwianiu się tworzywa, z którego wykonane jest urządzenie.

 


W modelach z wykorzystaniem technologii RPT, zamiast tradycyjnego filtra, zastosowano walec składający się z wielu połączonych ze sobą talerzy. Powietrze oczyszczone przez wodę z kurzu, pyłków, roztoczy i dymu papierosowego zostaje nawilżone dzięki przejściu pomiędzy wilgotnymi talerzami.


Nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza marki HB AirHumic (model AW1015DW) posiada specjalny wkład oczyszczająco – nawilżający AirWick. Zasysane powietrze, przechodząc przez bardzo gęstą strukturę wkładu, jest oczyszczane z pyłków kwiatowych i innych alergenów, roztoczy, kurzu, dymu papierosowego, sierści zwierzęcej, mikrocząsteczek itp., a równocześnie zostaje nawilżone przez cząsteczki wody znajdujące się we wkładzie.

 

 

W te święta podaruj swoim najbliższym to, czego nie można kupić, a zarazem jest najcenniejsze – zdrowie.

 

Co więcej, urządzenia pomagają rodzicom i maluszkom w nauce samodzielnego zasypiania! W jaki sposób? Dowiedz się więcej na www.zasypiamsam.pl

 Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Najlepsze prezenty dla najmilszych więcej » x
Zobacz » Artykuły » Artykuły
Najlepsze prezenty dla najmilszych

Najlepsze prezenty dla najmilszych

Przedświąteczne zamieszanie związane chociażby z przygotowaniem prezentów dla najmłodszych i tych nieco starszych może przyprawić o ból głowy. więcej »
Fiat 126p i inne wspomnienia motoryzacji PRL-u

Fiat 126p i inne wspomnienia motoryzacji PRL-u

Mówi się, że 90 procent Polaków chociaż raz w życiu miało okazję podróżować Maluchem. Co nie dziwi, bo po naszych drogach jeździło przynajmniej 2,4 miliona sztuk Małych Fiatów. więcej »
Zacznij myśleć pozytywnie już dziś! Wywiad z Panią Małgorzatą Nowicką

Zacznij myśleć pozytywnie już dziś! Wywiad z Panią Małgorzatą Nowicką

Trwa ogólnopolski program profilaktyki psychologicznej dla uczniów „Myślę pozytywnie“. Fundacja Instytut Edukacji Pozytywnej prowadzi szkolenia dla nauczycieli i edukatorów w całej Polsce, uruchamiło też specjalną aplikację dla uczniów i bazę materiałów pomocowych dla pedagogów i rodziców. więcej »
Rozwój pamięci u dzieci a zapamiętywanie

Rozwój pamięci u dzieci a zapamiętywanie

Udowodniono także, że ilość zapamiętanych informacji zależy od kontekstu. W trakcie zabawy dzieci zapamiętują więcej niż w warunkach laboratoryjnych. więcej »
12 Złotych Porad dla Zdrowego Uśmiechu Przyszłej Mamy - Porada 6

12 Złotych Porad dla Zdrowego Uśmiechu Przyszłej Mamy - Porada 6

Wbrew tytułowi, nie będzie to oda do znakomitego debiutanckiego utworu brytyjskiej grupy rockowej Procol Harum z 1967 roku a kilka rzetelnych informacji na temat wybielania zębów w ciąży. Rozumiemy Przyszła Mamo, że chciałabyś wyglądać pięknie i olśniewać zdrowym uśmiechem, ale jest kilka małych i dużych „ale” na temat wybielania. Poznaj je. więcej »
Crash testy fotelików samochodowych - któremu można zaufać?

Crash testy fotelików samochodowych - któremu można zaufać?

Gdy dziecko pojawia się na świecie, dla rodziców najważniejsze staje się jego bezpieczeństwo. Aby nic i nikt nie mogło zagrozić maleństwu. Ale kwestia bezpieczeństwa niemowlaka pojawia się znacznie wcześniej. więcej »
Angielski Gramatyczny Bazgrolnik

Angielski Gramatyczny Bazgrolnik

Wydawałoby się, że jest już wiele książek i materiałów do nauki języka angielskiego. Jednak autorki Gramatycznego Bazgrolnika stworzyły wyjątkową propozycję dla dzieci i nastolatków, koło której nie da się przejść obojętnie. więcej »
Wiedza pod choinkę!

Wiedza pod choinkę!

Współczesnym albumom daleko jest do nudnych encyklopedii. Podaruj dziecku na święta coś co stanie się początkiem pięknej pasji! więcej »
Słodkie inspiracje prezentowe

Słodkie inspiracje prezentowe

W sercu Krakowa istnieje magiczne miejsce, które osłodzi święta w każdej rodzinie. Tamtejsze produkty to prawdziwe dzieła sztuki, których nie może zabraknąć pod choinką. więcej »
10 nieświątecznych powodów dla których kochamy Święta

10 nieświątecznych powodów dla których kochamy Święta

Śpiewanie kolęd, składanie życzeń, celebrowanie przy wspólnym stole, a przede wszystkim czas spędzony z bliskimi. A jakie są inne, mniej oczywiste powody za które kochamy Święta? więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

Temat na Czasie

Temat na czasie

Grudniowe smaki i zapachy

Grudniowe smaki i zapachy

Ten miesiąc poznaje się po smakach i zapachach. A gdyby tak iść tym tropem teraz, kiedy zastanawiamy się nad prezentami dla bliskich? To, co zrobimy własnymi rękami będzie smakować tylko jak miłość!  

Prezenty na Czasie

Podaruj swoim bliskim to, co najcenniejsze

Podaruj swoim bliskim to, co najcenniejsze

Cała rodzina z niecierpliwością wyczekuje pierwszej gwiazdki. W te święta podaruj swoim najbliższym to, czego nie można kupić, a zarazem jest najcenniejsze – zdrowie.  

Miejsce na czasie

Dziecięcy świat marzeń i inspiracji

Dziecięcy świat marzeń i inspiracji

Są takie dni, w których spełniają się dziecięce marzenia, a zwykłe popołudnia zamieniają się w niezapomnianą przygodę.  

W domu z dzieckiem

Prezenty1 Robico1 Dolce Gusto1 Niezapominajka1 Gry Nasza Księgarnia1 Kapitan Nauka1 Boże Narodzenie1 Domowa Akademia1 Doktor Misia1

Sonda – Czas Dzieci

Czy poleciłbyś portal CzasDzieci.pl znajomym rodzicom?
zdecydowanie nie
raczej nie
nie mam zdania
raczej tak
zdecydowanie tak


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2017