Wszystkie gry

Polly Pocket

Rolki, gitara, mnóstwo zabawek i jeszcze więcej torebek… Zagraj z przyjaciółmi i przekonaj się co jeszcze znajduje się w domu Polly. Uważaj jednak, bo zwierzakom dziwakom zebralo się na żarty i nieźle psocą!

 


Twoim zadaniem jest odnalezienie jak najwięcej przedmiotów ze świata Polly Pocket. Zadanie utrudniają zwierzaki dziwaki, które będą zabierać znalezione przez ciebie przedmioty. Musisz być sprytniejsza od nich!

 

Polly pocket - psoty zwierzaków dziwaków jest gra pamięciową, rozwijającą spostrzegawczość młodych graczy. Gra rozwija umiejętność podejmowania decyzji i uczy, aby nie być zbyt zachłannym ponieważ można wtedy wiele stracić.

 

Do gry dołączone są aż 3 prezenty:

 • figurka zwierzaka dziwaka
 • gablotka do kolekcjonowania zwierzaków dziwaków
 • plakat.
   
Liczba graczy: 2-5 graczy
Czas rozgrywki: 15 min.
Wiek: 5-105 lat

Wszystkie gry – pozostałe:

 • Grand Prix - Ostatnia prosta

  Jest to gra dla fanów wyścigów samochodowych! Kolizje bolidów, ryzykowne wejścia w zakręty, uderzenia w bandę! Jeśli nie boisz się utraty sterowności i problemów ze skrzynią biegów wsiadaj do bolidu, poczuj szybkość i nie daj się wyprzedzić!

  więcej
 • Łap zwierzaki

  Zwierzaki opuściły gospodarstwo i postanowiły pohasać po łące. Zadaniem graczy będzie łapanie zwierząt. Im więcej złapią, tym więcej punktów uda im się zdobyć.

  więcej
 • Wilk, koza i kapusta

  Jak przewieźć statkiem wilka, kozę i kapustę? To nie takie proste, ponieważ wilk ma apetyt na kozę, a koza chętnie schrupie kapustę! Jedyna nadzieja w tym, że na statku znajdzie się pies, który zapewni porządek na pokładzie.

  więcej
 • Hobbit

  Czarodziej Gandalf wraz z krasnoludem Thorinem oraz hobbitem Bilbo staną do walki z siłami zła i będą starali się pokonać smoka Smauga oraz orka Bolga.

  więcej
 • 3,2,1 start

  Samochody ruszają z piskiem opon. Podobnie jak w prawdziwym wyścigu, gracze muszą reagować na zmiany zachodzące na torze. Muszą obserwować poczynania innych graczy i starać się wyjść na prowadzenie. Jednak w tym wyjątkowym wyścigu najważniejsza będzie umiejętność dodawania.

  więcej
 • Bzzz... plask

  Jest to wyjątkowa gra imprezowa, w której wszyscy jednocześnie starają się łapać owady. Na stół wykładane są karty owadów. Wszyscy gracze bacznie obserwują pojawiające się owady. Niektóre z nich dają punkty dodatnie, a inne ujemne.

  więcej
 • Pirackie skarby (z serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE)

  Gracze, korzystając z fragmentów mapy, starają się jak najszybciej odnaleźć pirackie skarby ukryte na wyspie. Wszyscy szukają skarbów jednocześnie, co zapewnia wielkie emocje podczas gry!

  więcej
 • Słowostworki (z serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE)

  Zadaniem graczy jest wymyślanie słów zaczynających się na daną literę i należących do określonej kategorii (na przykład: miasto na literę M). Wszyscy gracze jednocześnie wymyślają słowa, co zapewnia wielkie emocje podczas gry!

  więcej
 • Kolorowy zawrót głowy (z serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE)

  Gracze układają na stole płytki z kolorowymi kształtami. Gracz, któremu uda się ułożyć w jednej linii 3 płytki w tym samym kolorze lub z takim samym kształtem, zdobywa punkty! Bądź spostrzegawczy, wykorzystaj błędy przeciwników i wygraj grę!

  więcej
 • Granie w malowanie (z serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE)

  Zadaniem graczy jest malowanie obrazków. Aby namalować obrazek, gracze będą musieli dobrać odpowiednie kolory farb. Niektóre obrazki będą wymagały mieszania farb w celu otrzymania potrzebnego koloru. Za pomalowene obrazki gracze dostają punkty. Im trudniejszy do namalowania obrazek tym więcej punktów jest warty.

  więcej

Rodzice piszą

Ilona z rodzinką:

Jak dla mnie bomba! Mamy już Robale, mamy też Owczy pęd, do nowszych się przymierzamy, bo to super zabawa.... »

Ania:

Ta gra na pewno znajdzie się w tym roku pod moją choinką :)... »

Agnieszka:

gry planszowe są fantastyczną alternatywą dla TV i komputera. Jak tylko rzucam hasło gramy, moje dziecko zostawia gry komputerowe i spędzamy czasem pół dnia na zabawie. Dla mojego dziecka wybrałabym Kajko i Kokosza (a może tez dla... »

anitapa:

a my mamy Totem i Niagarę- obie wygrane.... więc frajda podwójna.... i obie super... »

Monika:

U nas zakrólowałą moda na RE RE KUM KUM. Moja córeczka ma zaledwie 2,5 roku ale codziennie po powrocie z przedszkola pyta się mnie czy zagramy w Żabki.SUPER zabawa dla całej rodziny już taki maluch potrafi zrozumieć najprostszą zasadę... »

Kaśka:

jestem Kasia 9 - letnia dziewczynka która chodzi do 2 klasy najbardziej lubię lalki barbie prawie zawsze wstaje do szkoły o 6, a w czwartek mam na początku basen w szkole.... »

Kaśka:

dużo napisałam komentarzy.... »

Napisz komentarz:
© CzasDzieci.pl 2017