Strefa rodzica » Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - :

Nieposłuszny 2,4-latek

Dzień dobry, syn (2 lata, 4 miesiące) ma momenty, w których robi wszystko na złość, np. przewraca krzesła, zawija się i ciągnie zasłony, zrzuca torby z zakupami, odkręca wodę w wannie.... więcej »

Dziwne zachowanie ojca dziecka

Witam, jestem po rozwodzie z ojcem dwójki moich dzieci. Ojciec odwiedza dzieci 3 razy w tygodniu. Prawie zawsze zachowuje się wobec dzieci poprawnie, jest miły i spędza z dziećmi czas. Niestety... więcej »

Nerwowy 3-latek

Witam, mój syn w październiku skończył 3 lata. Od jego 2. miesiąca życia nie mieszkamy z jego tata. Od jakiegoś czasu Dominik wraca nerwowy od taty, bardzo płacze, nie chce mówić, co się... więcej »

Ruszające się stałe zęby u 9-latka

Dzień dobry, na dniach syn powiedział nam, że ruszają mu się dwie górne trójki (stałe zęby). Przyczyną tego jest to, że on sam je rozruszał, myśląc, że to jeszcze mleczaki (zainteresowanie... więcej »

Tiki u dziecka

Witam, wnuczek ma 8 lat. Zaczęło się od chrząkania, pociągania noskiem, teraz jest wytrzeszczanie szczęki, otwieranie ust, wykrzywianie podczas jedzenia. Były też ruchy ramionami, plecami.... więcej »

3-latek załatwia się w majtki

Witam, mój synek w grudniu skończył 3 latka i mamy ogromny problem z załatwianie się, a mianowicie chodzi o robienie kupki. Syn załatwia się w majtki (nie ma zatwardzeń ani nie powstrzymuje),... więcej »

Nerwica u 4-latki

Dzień dobry, jestem nauczycielem w przedszkolu. Proszę o radę jak postąpić z jedną z wychowanek, u której podejrzewam nerwicę. Dziewczynka nie mówi o swoich potrzebach, na wszystko, co dla... więcej »

9-latek nie zaśnie sam

Witam, zawracam się do Pani z gorącą prośbą o udzielenie porady i wsparcia, ponieważ nasz 9-letni syn nie potrafi zasypiać sam. Od zawsze tak było i prawdopodobnie za długo ulegałam i pozwalałam... więcej »

6-latka w pierwszej klasie?

Witam, moja córeczka ma 5 lat (skończyła w styczniu), potrafi już płynnie i szybko czytać, czyta ze zrozumieniem i to lubi. Jak się skoncentruje, potrafi też ładnie napisać literki i cyferki,... więcej »

Problemy ze snem u 9-latka

Dzień dobry, mój syn w tym roku kończy 9 lat. I właściwie od urodzenia zawsze mieliśmy problemy ze spaniem. Gdy był mały, praktycznie cale noce płakał. Zasypiał na kilkadziesiąt minut i... więcej »
Portal czasdzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

CzasDzieci Recenzuje

CzasDzieci Recenzuje

Kuba niedźwiedź. Historie z Gawry

Kuba niedźwiedź. Historie z Gawry

Książka jakiej jeszcze nie było ? i w tym górnolotnym stwierdzeniu nie ma ani trochę przesady!  

Nowinki

Nie pozwól, aby ból pleców odebrał ci radość z zabawy z dzieckiem

Nie pozwól, aby ból pleców odebrał ci radość z zabawy z dzieckiem

Każdy z nas doświadczył kiedyś bólu pleców, który odebrał radość życia nie pozwalając na wykonywanie pracy, a nawet codziennych...  
Dziecko na emigracji

Dziecko na emigracji

Co czuje dziecko, kiedy musi dostosować się do nowych warunków życia? Jak mu pomóc, by zmiana miejsca zamieszkania nie była dla niego...  

Książka Na Czasie

Książeczka HOKUS-POKUS! Zwierzaki w zasięgu wzroku to gwarancja doskonałej, kreatywnej zabawy. Odkrywanie obrazków, szukanie odpowiedzi na zadane pytania, wskazywanie ?nieproszonego gościa?, rozwiązywanie...  

Konkurs na Czasie

Poznajcie Popelki wyjątkowe futrzaste stworki pełne pozytywnej energii, które od marca można spotkać na kanale POLSAT JimJam. Z tej okazji POLSAT JimJam zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursie.  

W domu z dzieckiem

Robico1 Knock Nocky1 Gry Nasza Księgarnia1 Pamiętnik Zuzy Łobuzy1 Pierwsze Książeczki1 Niezapominajka1 Domowa Akademia1

Sonda – Czas Dzieci

Czy poleciłbyś portal CzasDzieci.pl znajomym rodzicom?
zdecydowanie nie
raczej nie
nie mam zdania
raczej tak
zdecydowanie tak


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018