Strefa rodzica » Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - przedszkole:

Dziecko nie chce chodzić do przedszkola

Witam, od września mój 3-latek poszedł do przedszkola. Na początku nie było tak źle, ładnie chodził, problem się zaczął się wtedy, kiedy miałam cały miesiąc popołudniówki i mnie nie było przy zasypianiu... więcej »

Niechęć do zerówki

Witam, mój syn w lutym skończy 6 lat, we wrześniu poszedł do zerówki. Do połowy października było ok, potem kilka dni popłakiwał w szatni, ale jakoś udało się uspokoić. Teraz od tygodnia jest płacz... więcej »

5-latek nie chce chodzić do przedszkola

Witam, mój synek od 3 roku życia chodzi do przedszkola. Nigdy nie było tak, że biegł tam z radością, ale ostatnio w ogóle nie chce tam chodzić. Jest kilka spraw, które mnie niepokoją: 1. Nie potrafi... więcej »

4-letnie dziecko nie chce chodzić do przedszkola

Dzień dobry, mam 4-letnią córkę, w tamtym roku poszła do przedszkola jako 3-latka. Na początku było ciężko, płakała, miała rozwolnienie i nie chciała chodzić, ale tak po półtora miesiąca wszystko się... więcej »

Płaczliwa 3 latka w przedszkolu

Witam serdecznie, mam problem z 3-letnią córką, która zaczęła chodzić do przedszkola pod koniec października (w godzinach 13:00-18:30). Na początku córeczka chodziła chętnie i z uśmiechem, lecz po... więcej »

3-latka w przedszkolu

Witam, jestem zaniepokojona zachowaniem naszej 3-letniej córki. Od września zaczęła chodzić do przedszkola, obawiałam się, że z racji tego, iż jest jedynaczką i nie miała wcześniej zbytniego kontaktu... więcej »

5-latka kłamie i kradnie

Witam serdecznie, mam 5,5-letnią córeczkę , ogólnie to bardzo inteligentne i jednocześnie bardzo przebiegłe dziecko. Od 3 lat chodzi do tego samego przedszkola, było to małe domowe przedszkole, obecnie... więcej »

Dziecko, które nie chce bawić się z innymi dziećmi w przedszkolu

Witam, mój 3,5-letni syn od września zaczął chodzić do przedszkola. W przedszkolu często bawi się sam. Początkowo uczestniczył w zabawach grupowych, ale ostatnio odmawiał w ich uczestniczeniu. Zdarzało... więcej »

Zachowanie dziecka w przedszkolu

Witam, jestem mamą 4-latki, która od września poszła do przedszkola. Zaczęły się problemy - mianowicie, kiedy ja odbieram dziecko z przedszkola, jak mnie zobaczy to strasznie płacze i mówi, że tęskniło... więcej »

2,5-latek poszedł do przedszkola

Witam, mam problem - mój synek, który urodził się 06.2013, od trzeciego miesiąca zostawał z nianią, bo niestety musiałam wracać do pracy. Nie było z nim żadnych problemów. Bardzo lubił zostawać z nianią,... więcej »
Portal czasdzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

Temat na czasie!

Akademia Młodego Matematyka

Akademia Młodego Matematyka

Podpowiadamy, co zrobić, by Wasze dziecko pokochało matematykę:  

Akcja na czasie

Spotkania autorskie, warsztaty z popularnymi postaciami – między innymi Kubusiem Puchatkiem, Bolkiem i Lolkiem oraz kreatywne zabawy i lekcje o książkach – Empik zaprasza na Festiwal Książki...  

Nowinki

Racjonalny sposób odżywiania

Racjonalny sposób odżywiania

Utarło się w naszym społeczeństwie powiedzenie, że kobieta w ciąży powinna jeść za dwóch. Całe szczęście coraz więcej osób jest świadomych,...  
Zdołuj dziecko w 6 krokach. Antyporadnik rodzica

Zdołuj dziecko w 6 krokach. Antyporadnik rodzica

Zobacz, jakie błędy popełniają rodzice i nie rób tego swoim dzieciom. Popracuj nad poprawą samooceny dziecka i jego motywacją.  

Okiem CzasDzieci.pl

Kobiety są piękne! I małe i duże!

Kobiety są piękne! I małe i duże!

Kobiety są piękne w papilotach i w podomkach, w balowych sukniach i w dresach. Kobiety są piękne gdy uwodzą, karmią i płaczą. Kobiece piękno...  

Oferta na Czasie

Sprawdź już teraz!

Sprawdź już teraz!

Kliknij i sprawdź najgorętsze oferty - w najciekawszych miejscach, w bardzo dobrych cenach i terminach, które Cię zainteresują...  

Musisz tam być!

To wydarzenie zainteresuje zarówno dorosłych, jak i dzieci. Masa różnorodnych zwierząt w jednym miejscu: wystawy psów i kotów, zwierzęta morskie, egzotyczne i gospodarskie.  

W domu z dzieckiem

Konkurs Winx! Kapitan Nauka Rodzinne wakacje Domowa Akademia Książki dla dzieci EkoRodzice radzą

Sonda – Czas Dzieci

Czy poleciłbyś portal CzasDzieci.pl znajomym rodzicom?
zdecydowanie nie
raczej nie
nie mam zdania
raczej tak
zdecydowanie tak


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2017