Strefa rodzica » Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - przedszkole:

Dziecko nie chce chodzić do przedszkola

Witam, od września mój 3-latek poszedł do przedszkola. Na początku nie było tak źle, ładnie chodził, problem się zaczął się wtedy, kiedy miałam cały miesiąc popołudniówki i mnie nie było przy zasypianiu... więcej »

Niechęć do zerówki

Witam, mój syn w lutym skończy 6 lat, we wrześniu poszedł do zerówki. Do połowy października było ok, potem kilka dni popłakiwał w szatni, ale jakoś udało się uspokoić. Teraz od tygodnia jest płacz... więcej »

5-latek nie chce chodzić do przedszkola

Witam, mój synek od 3 roku życia chodzi do przedszkola. Nigdy nie było tak, że biegł tam z radością, ale ostatnio w ogóle nie chce tam chodzić. Jest kilka spraw, które mnie niepokoją: 1. Nie potrafi... więcej »

4-letnie dziecko nie chce chodzić do przedszkola

Dzień dobry, mam 4-letnią córkę, w tamtym roku poszła do przedszkola jako 3-latka. Na początku było ciężko, płakała, miała rozwolnienie i nie chciała chodzić, ale tak po półtora miesiąca wszystko się... więcej »

Płaczliwa 3 latka w przedszkolu

Witam serdecznie, mam problem z 3-letnią córką, która zaczęła chodzić do przedszkola pod koniec października (w godzinach 13:00-18:30). Na początku córeczka chodziła chętnie i z uśmiechem, lecz po... więcej »

3-latka w przedszkolu

Witam, jestem zaniepokojona zachowaniem naszej 3-letniej córki. Od września zaczęła chodzić do przedszkola, obawiałam się, że z racji tego, iż jest jedynaczką i nie miała wcześniej zbytniego kontaktu... więcej »

5-latka kłamie i kradnie

Witam serdecznie, mam 5,5-letnią córeczkę , ogólnie to bardzo inteligentne i jednocześnie bardzo przebiegłe dziecko. Od 3 lat chodzi do tego samego przedszkola, było to małe domowe przedszkole, obecnie... więcej »

Dziecko, które nie chce bawić się z innymi dziećmi w przedszkolu

Witam, mój 3,5-letni syn od września zaczął chodzić do przedszkola. W przedszkolu często bawi się sam. Początkowo uczestniczył w zabawach grupowych, ale ostatnio odmawiał w ich uczestniczeniu. Zdarzało... więcej »

Zachowanie dziecka w przedszkolu

Witam, jestem mamą 4-latki, która od września poszła do przedszkola. Zaczęły się problemy - mianowicie, kiedy ja odbieram dziecko z przedszkola, jak mnie zobaczy to strasznie płacze i mówi, że tęskniło... więcej »

2,5-latek poszedł do przedszkola

Witam, mam problem - mój synek, który urodził się 06.2013, od trzeciego miesiąca zostawał z nianią, bo niestety musiałam wracać do pracy. Nie było z nim żadnych problemów. Bardzo lubił zostawać z nianią,... więcej »
Portal czasdzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

Temat na Czasie!

TOP 10 najbrzydszych tortów dla dzieci!

TOP 10 najbrzydszych tortów dla dzieci!

Nie każdy obdarzony jest talentem kulinarnym. A zrobienie ładnego i smacznego tortu, to już naprawdę wyższa szkoła jazdy. Zobaczcie dlaczego nie warto eksperymentować samemu, tylko powierzyć sprawę profesjonalistom!  

Temat na czasie!

Spontaniczny wyjazd za miasto, a może zaplanowane wakacje? Na łóżku rosną wierze wyprasowanych ubrań. Pakowanie. Przekręcamy klucz w zamku i zaczynamy - nasz urlop z dziećmi.  

Nowinki

Racjonalny sposób odżywiania

Racjonalny sposób odżywiania

Utarło się w naszym społeczeństwie powiedzenie, że kobieta w ciąży powinna jeść za dwóch. Całe szczęście coraz więcej osób jest świadomych,...  
„Małomówny” przedszkolak

„Małomówny” przedszkolak

Każdy rodzic chciałby, aby jego pociecha była zdrowa oraz rozwijała się prawidłowo zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Obserwacja maleństwa...  

Wywiad na Czasie!

Blogo - Plotki: Matko jedyna

Blogo - Plotki: Matko jedyna

Swoim fanom pozwala się przytulać, nie tylko wirtualnie. Słynie z ciętego języka, bezpośredniego poczucia humoru (w końcu związana jest z kabaretem) oraz z najlepszego leku na, ładnie mówiąc: „narzekanie”...  

Plebiscyt na Czasie

Po raz kolejny oddajemy głos Wam, Rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym inicjatywy, które odbyły się na przełomie lat 2016/2017 (1 lipca 2016 - 30 czerwca 2017). W tym roku statuetki Słoneczników...  

W domu z dzieckiem

Doktor Misia Winx! Kapitan Nauka Rodzinne wakacje Domowa Akademia EkoRodzice radzą

Sonda – Czas Dzieci

Jaki jest wiek Twojego Dziecka?
Twój głos pomoże nam lepiej wyprofilować nasze informacje.
do 3 latek
od 3 do 7 lat
od 7 do 10 lat
od 10 do 14 lat
powyżej 14 lat


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2017