Strefa rodzica » Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - przedszkole:

Dziecko nie chce chodzić do przedszkola

Witam, od września mój 3-latek poszedł do przedszkola. Na początku nie było tak źle, ładnie chodził, problem się zaczął się wtedy, kiedy miałam cały miesiąc popołudniówki i mnie nie było przy zasypianiu... więcej »

Niechęć do zerówki

Witam, mój syn w lutym skończy 6 lat, we wrześniu poszedł do zerówki. Do połowy października było ok, potem kilka dni popłakiwał w szatni, ale jakoś udało się uspokoić. Teraz od tygodnia jest płacz... więcej »

5-latek nie chce chodzić do przedszkola

Witam, mój synek od 3 roku życia chodzi do przedszkola. Nigdy nie było tak, że biegł tam z radością, ale ostatnio w ogóle nie chce tam chodzić. Jest kilka spraw, które mnie niepokoją: 1. Nie potrafi... więcej »

4-letnie dziecko nie chce chodzić do przedszkola

Dzień dobry, mam 4-letnią córkę, w tamtym roku poszła do przedszkola jako 3-latka. Na początku było ciężko, płakała, miała rozwolnienie i nie chciała chodzić, ale tak po półtora miesiąca wszystko się... więcej »

Płaczliwa 3 latka w przedszkolu

Witam serdecznie, mam problem z 3-letnią córką, która zaczęła chodzić do przedszkola pod koniec października (w godzinach 13:00-18:30). Na początku córeczka chodziła chętnie i z uśmiechem, lecz po... więcej »

3-latka w przedszkolu

Witam, jestem zaniepokojona zachowaniem naszej 3-letniej córki. Od września zaczęła chodzić do przedszkola, obawiałam się, że z racji tego, iż jest jedynaczką i nie miała wcześniej zbytniego kontaktu... więcej »

5-latka kłamie i kradnie

Witam serdecznie, mam 5,5-letnią córeczkę , ogólnie to bardzo inteligentne i jednocześnie bardzo przebiegłe dziecko. Od 3 lat chodzi do tego samego przedszkola, było to małe domowe przedszkole, obecnie... więcej »

Dziecko, które nie chce bawić się z innymi dziećmi w przedszkolu

Witam, mój 3,5-letni syn od września zaczął chodzić do przedszkola. W przedszkolu często bawi się sam. Początkowo uczestniczył w zabawach grupowych, ale ostatnio odmawiał w ich uczestniczeniu. Zdarzało... więcej »

Zachowanie dziecka w przedszkolu

Witam, jestem mamą 4-latki, która od września poszła do przedszkola. Zaczęły się problemy - mianowicie, kiedy ja odbieram dziecko z przedszkola, jak mnie zobaczy to strasznie płacze i mówi, że tęskniło... więcej »

2,5-latek poszedł do przedszkola

Witam, mam problem - mój synek, który urodził się 06.2013, od trzeciego miesiąca zostawał z nianią, bo niestety musiałam wracać do pracy. Nie było z nim żadnych problemów. Bardzo lubił zostawać z nianią,... więcej »
Portal czasdzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

KONKURS na Czasie

Dzieciństwo w obiektywie

Dzieciństwo w obiektywie

Fotografujcie dzieciństwo Waszej pociechy! Wybierzcie najbardziej oryginalne, pomysłowe i inspirujące zdjęcie Waszego dziecka i weźcie udział w konkursie!  

Nowinki

Jak nie zepsuć dziecka w Święta?

Jak nie zepsuć dziecka w Święta?

Anna Wilczyńska, psycholog i dyrektor Akademii Przyszłości, siostrzanego programu Szlachetnej Paczki, podsuwa proste rozwiązania, jak uczyć...  
7 podpowiedzi jak uczyć dzieci patriotyzmu

7 podpowiedzi jak uczyć dzieci patriotyzmu

Umiłowanie i szacunek do Ojczyzny powinno wpajać się dziecku już od najmłodszych lat. Najlepiej poprzez zabawę, odkrywanie nowych, ciekawych...  

Temat na Czasie

Temat na Czasie

Nieznośna lekkość publikowania

Nieznośna lekkość publikowania

Masz profil w mediach społecznościowych? Nim znów klikniesz „publikuj” przeczytaj ten tekst!  

W domu z dzieckiem

Konkurs Winx! Kapitan Nauka Mikołajek Prezenty dla dzieci Domowa Akademia Książki dla dzieci EkoRodzice radzą

Sonda – Czas Dzieci

Jaki jest wiek Twojego Dziecka?
Twój głos pomoże nam lepiej wyprofilować nasze informacje.
do 3 latek
od 3 do 7 lat
od 7 do 10 lat
od 10 do 14 lat
powyżej 14 lat


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2017