Strefa rodzica » Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - przedszkole:

Dziecko nie chce chodzić do przedszkola

Witam, od września mój 3-latek poszedł do przedszkola. Na początku nie było tak źle, ładnie chodził, problem się zaczął się wtedy, kiedy miałam cały miesiąc popołudniówki i mnie nie było przy zasypianiu... więcej »

Niechęć do zerówki

Witam, mój syn w lutym skończy 6 lat, we wrześniu poszedł do zerówki. Do połowy października było ok, potem kilka dni popłakiwał w szatni, ale jakoś udało się uspokoić. Teraz od tygodnia jest płacz... więcej »

5-latek nie chce chodzić do przedszkola

Witam, mój synek od 3 roku życia chodzi do przedszkola. Nigdy nie było tak, że biegł tam z radością, ale ostatnio w ogóle nie chce tam chodzić. Jest kilka spraw, które mnie niepokoją: 1. Nie potrafi... więcej »

4-letnie dziecko nie chce chodzić do przedszkola

Dzień dobry, mam 4-letnią córkę, w tamtym roku poszła do przedszkola jako 3-latka. Na początku było ciężko, płakała, miała rozwolnienie i nie chciała chodzić, ale tak po półtora miesiąca wszystko się... więcej »

Płaczliwa 3 latka w przedszkolu

Witam serdecznie, mam problem z 3-letnią córką, która zaczęła chodzić do przedszkola pod koniec października (w godzinach 13:00-18:30). Na początku córeczka chodziła chętnie i z uśmiechem, lecz po... więcej »

3-latka w przedszkolu

Witam, jestem zaniepokojona zachowaniem naszej 3-letniej córki. Od września zaczęła chodzić do przedszkola, obawiałam się, że z racji tego, iż jest jedynaczką i nie miała wcześniej zbytniego kontaktu... więcej »

5-latka kłamie i kradnie

Witam serdecznie, mam 5,5-letnią córeczkę , ogólnie to bardzo inteligentne i jednocześnie bardzo przebiegłe dziecko. Od 3 lat chodzi do tego samego przedszkola, było to małe domowe przedszkole, obecnie... więcej »

Dziecko, które nie chce bawić się z innymi dziećmi w przedszkolu

Witam, mój 3,5-letni syn od września zaczął chodzić do przedszkola. W przedszkolu często bawi się sam. Początkowo uczestniczył w zabawach grupowych, ale ostatnio odmawiał w ich uczestniczeniu. Zdarzało... więcej »

Zachowanie dziecka w przedszkolu

Witam, jestem mamą 4-latki, która od września poszła do przedszkola. Zaczęły się problemy - mianowicie, kiedy ja odbieram dziecko z przedszkola, jak mnie zobaczy to strasznie płacze i mówi, że tęskniło... więcej »

2,5-latek poszedł do przedszkola

Witam, mam problem - mój synek, który urodził się 06.2013, od trzeciego miesiąca zostawał z nianią, bo niestety musiałam wracać do pracy. Nie było z nim żadnych problemów. Bardzo lubił zostawać z nianią,... więcej »
Portal czasdzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

Premiera na Czasie

Mądre i przepięknie zilustrowane książeczki o zwierzętach. Leyla Fontaine jest prawnuczką słynnego autora bajek Jeana de La Fontaine’a. Mieszka w domu z dziewięcioma niesfornymi zwierzętami: pająkiem,...  

Tydzień z "Misią z Lipowej Kliniki"

KONKURS

KONKURS

Znacie już Misię? To wesoła siedmiolatka, która wraz z rodzicami i ukochanym pieskiem Popikiem mieszka w niewielkim miasteczku. Czy tak jak Misia chciałabyś/ chciałbyś mieć swoją klinikę i zajmować się...  

Nowinki

Są gotowi, żeby edukować – już teraz

Są gotowi, żeby edukować – już teraz

Niemal 40% Polaków twierdzi, że w ich szkołach nigdy nie odbywały się zajęcia z zakresu edukacji seksualnej. 90% z nich chciałoby, żeby takie...  
Nowy newsletter Domowej Akademii - Sprawdź

Nowy newsletter Domowej Akademii - Sprawdź

Nie czekaj! Zapisz się już dzisiaj na nowego newslettera Domowej Akademii i ODBIERZ PREZENT! Dla pierwszych 100 osób ebook GRATIS! Bądź na bieżąco!  

Konkurs na Czasie!

Advertisement

Premiera na Czasie

W domu z dzieckiem

Doktor Misia Clifford Winx! Kapitan Nauka Rodzinne wakacje Domowa Akademia Książki dla dzieci EkoRodzice radzą

Sonda – Czas Dzieci

Jaki jest wiek Twojego Dziecka?
Twój głos pomoże nam lepiej wyprofilować nasze informacje.
do 3 latek
od 3 do 7 lat
od 7 do 10 lat
od 10 do 14 lat
powyżej 14 lat


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2017