Strefa rodzica » Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - metoda krakowska:

6-latek prawie nie mówi, mowa niezrozumiała

Witam, mam w grupie dziecko 6-letnie, z początku roku. We wrześniu teoretycznie powinno pójść do szkoły. Dziecko (chłopiec) mówi w sposób niezrozumiały dla otoczenia, dzieci i nauczycieli. Jeśli cokolwiek... więcej »

Chłopiec 21-miesięcy nie mówi

Witam, mam problem z moim synkiem, ma 21 miesięcy i bardzo mało mówi. Nie ma żadnych innych problemów rozwojowych. Jest radosnym i bardzo aktywnym chłopcem, lubi kontakty z innymi ludźmi, szczególnie... więcej »

Zachowanie 2,5-latka

Witam, mój syn ma teraz 2 lata i 7 miesięcy. Martwi nas opóźniony rozwój mowy u niego. Urodzony o czasie siłami natury. 9 (zasinienie skóry)/10 punktów. Ciąża i poród bez komplikacji. W sierpniu panie... więcej »

Brak mowy u 18-miesięcznego dziecka

Dzień dobry, martwi mnie, że mój syn ma już półtora roku, a mówi tylko jedno słowo, jeśli mogę je tak nazwać. "Koko, kto, kak" i od niedawna "ma-ma", ale tylko sylabami i raczej nie kieruje tego do... więcej »

Prośba o pomoc w diagnozie

Dzień dobry, szukam pomocy w postawieniu diagnozy i zaleceń terapii dla mojej 2-letniej córeczki. Zacznę od tego, że podobne pytania już się pojawiały, ale wiadomo, że nigdy nie znajdzie się identycznych... więcej »

3-latek mało mówi

Witam, synek własnie kończy 3 lata. Bardzo mało mówi. Praktycznie tylko "mama, tata, mniam" itp. Jest bardzo żywym dzieckiem, uwielbia biegać. Ogląda książeczki, pokazuje paluszkiem i chce żeby mówić,... więcej »

3-latek

Witam, jestem mama prawie 3-letniego Kubusia. Kubuś jest żywym dzieckiem, bardzo lubi bawić się z dziećmi, przytulać, ale bardzo mało mówi, jedynie "tata, baba, pa pa, do widzenia", wykonuje polecenia... więcej »

6-latek z dużym opóźnieniem mowy

Witam, bardzo mnie martwi mój 6-letni syn. Jako niemowlę prawie nie gaworzył, do 4 lat wypowiadał tylko słowa "mama", "tata" i określenia w jego własnym języku, typu "dada" - miś. Dziś ma 6 lat, jest... więcej »

Zatrzymanie rozwoju

Witam serdecznie, jestem mamą 14-miesięcznego chłopca. Bardzo martwi mnie ostatnio jego rozwój, a dokładniej zatrzymanie rozwoju. Zaczynam się denerwować na myśl o tym, że syn może mieć autyzm. W... więcej »

21-miesięczny syn mówi tylko po swojemu; możliwe spektrum autyzmu?

Witam serdecznie, jestem ojcem 21-miesięcznego Wojtka. Niepokoją nas niektóre zachowania syna. Wojtuś urodził się przez cesarskie cięcie, ponieważ miał ułożenie pośladkowe, dostał 10/10 pkt i po 2.... więcej »
Portal czasdzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

KONKURS na Czasie

Dzieciństwo w obiektywie

Dzieciństwo w obiektywie

Fotografujcie dzieciństwo Waszej pociechy! Wybierzcie najbardziej oryginalne, pomysłowe i inspirujące zdjęcie Waszego dziecka i weźcie udział w konkursie!  

Nowinki

Wpływ smoczka na wymowę

Wpływ smoczka na wymowę

Wiele mam zadaje sobie pytanie „ Jak długo używać butelkę ze smoczkiem do karmienia dziecka?” Firmy produkujące akcesoria dla niemowlaków...  
Platforma parentingowa Limango wystartowała z akcją „Super MAMY”

Platforma parentingowa Limango wystartowała z akcją „Super MAMY”

Przyłącz się do społeczności Super Mam i korzystaj aktywnie ze sprawdzonych rozwiązań, wiedzy ekspertów, nowoczesnych aplikacji i doświadczenia...  

Temat na Czasie

Kolorowanki na Czasie

Pobierz, wydrukuj i koloruj do woli! Tylko u nas ponad 3000 kolorowanek do wyboru! Sprawdź!  

W domu z dzieckiem

Konkurs Winx! Kapitan Nauka Mikołajek Prezenty dla dzieci Domowa Akademia Książki dla dzieci EkoRodzice radzą

Sonda – Czas Dzieci

Czy poleciłbyś portal CzasDzieci.pl znajomym rodzicom?
zdecydowanie nie
raczej nie
nie mam zdania
raczej tak
zdecydowanie tak


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2017