Strefa rodzica » Porady naszych Ekspertów
Dziecko autystyczne
Witam, Jestem mamą 5 letniego Bartusia autystycznego. Dziecko jeszcze nic nie mówi. Prowadzimy metodę Johansena. Czy można by było umówić się na spotkanie z Panią w celu prowadzenia terapii logopedycznej wg Pani metody?
Pozdrawiam
Pytanie przesłała Pani Małgorzata
Pozdrawiam
Pytanie przesłała Pani Małgorzata
Droga Pani Małgorzato,
Metoda Johansena stymuluje prawą półkulę mózgu, dźwiękami niewerbalnymi, co nie ma żadnego wpływu na rozwój mowy. Proszę przeczytać wypowiedż na tym forum Pani Dominiki, która skutecznie zastosowała program "Słucham i uczę się mówić". W sprawie spotkania odpowiem na Pani prywatny adres mailowy.
Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zobacz inne porady w tematyce: metoda Johansena, autyzm
| KOMENTARZE: |
Portal czasdzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie.





















