W domu z dzieckiem » Czasopisma » Nauczycielka Szkoły Podstawowej

Nauczycielka Szkoły Podstawowej
8
stron: 28
cena: 14.95 PLN

Nauczycielka Szkoły Podstawowej

Klasy I-III
Miesięcznik „Nauczycielka Szkoły Podstawowej - klasy I-III” to efekt pracy doświadczonych nauczycieli, pedagogów oraz samych rodziców małych uczniów. Ten nowy miesięcznik to kolorowy i bardzo bogaty zbiór materiałów, pomysłów i pomocy naukowych. Poruszane w nim tematy są dostosowane do wymogów ustawowych oraz poszerzone o aktualne zagadnienia i nowatorskie metody edukacji.

Co miesiąc nauczyciele i rodzice otrzymają kolejną porcję cennych wskazówek, nowych pomysłów oraz materiałów niezbędnych do przeprowadzenia ciekawych i twórczych zajęć z dziećmi. Teraz, oszczędzając przede wszystkim czas, który można poświęcić dzieciom, można skupić się na prawidłowym procesie ich edukacji. Ciekawe pomysły oraz kolorowe ilustracje na pewno pomogą zachęcić do nauki nawet najbardziej opornych uczniów.
Wydawca: Ediba
Zawartość numeru 8:
* Kalendarz miesięczny: Powitanie wiosny. Dzięki licznym zabawnym ćwiczeniom sprawisz, że wiosenna radość i kolory zagoszczą w Twojej sali lekcyjnej.
- Czytajmy dzieciom! Kreatywne propozycje analizy opowiadania „W jedności siła”. Dziecko, które ma w zwyczaju dużo czytać, gotowe jest do samodzielnego uczenia się przez całe życie i rozwiązywania wszelkich problemów, zawodowych i osobistych, które napotka na swojej drodze.

* „Przyszła PORA na naukę!” Pokaż uczniom, w jaki sposób odczytać dokładną godzinę z zegara.
- Eko-chorągiewki: Kontynuujemy cykl tematyczny związany z ochroną środowiska. Chcemy wykrzesać z uczniów inicjatywę i chęć do działania, dać im praktyczną wiedzę o przyrodzie i funkcjonowaniu naszej planety oraz sprawić, że w przyszłości będą dbać o swoje otoczenie i szanować je.
- Kontynuujemy również projekt: Mieszkamy w Polsce! Nie da się kochać czegoś, czego się nie zna. Dlatego proponujemy znalezienie miejsca w sali na prawdziwie polski kącik tematyczny.
- Kalendarzyk na kwiecień, a w nim wiele ciekawostek i ćwiczeń związanych z kwietniowymi datami.
Zobacz inne numery
33/20142818/2013
16/styczeń 20137/20126
5/201243/2011
2/20111/2011
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

Miejsce na Czasie

 Energetyczny "Park Rozrywki Ogrodzieniec"

Energetyczny "Park Rozrywki Ogrodzieniec"

Kilka godzin minęło nie wiadomo kiedy. Myślę, że będziemy tu wracać po kolejną dawkę wrażeń i dobrej zabawy. Już tęsknię za żyroskopem :)  

Książki na Czasie!

Marcowe nowości!

Marcowe nowości!

Marzec w tym roku był niezwykle kapryśny i słońcem obdarzał nas bardzo skromnie. Wydawcy natomiast ? wręcz przeciwnie. Na naszym redakcyjnym biurku w marcu pojawiło się ponad 30 nowości! Jak...  

Nowinki

Rysowanie to pokazywanie marzeń

Rysowanie to pokazywanie marzeń

Wywiad z Agnieszką Cegielską – prezenterką telewizyjną, która podarowała swój rysunek do „Bazgroszytu Gwiazd” stworzonego...  
Wakacyjne wydanie e-magazynu Kakadu już dostępne!

Wakacyjne wydanie e-magazynu Kakadu już dostępne!

Kolejne – tym razem wakacyjne – wydanie E-magazynu Kakadu jest już dostępne.  

Warto wiedzieć

Jak ułatwić dziecku pobyt w przedszkolu

Jak ułatwić dziecku pobyt w przedszkolu

Rodzice mają wiele obaw, posyłając swoją pociechę do przedszkola: czy sobie poradzi, czy nie będzie tęsknić, czy otrzyma odpowiednią opiekę?  

W domu z dzieckiem

Na dziecięce pomysły1 Gry Nasza Księgarnia1 Pamiętnik Zuzy Łobuzy1 Pierwsze Książeczki1 Niezapominajka1 Domowa Akademia1
Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018